Avengers Chris Evans se údajně má vrátit jako Captain America v jednom z dalších projektů

Chris Evans se údajně má vrátit jako Captain America v jednom z dalších projektů

Chris Evans se údajně má vrátit jako Captain America v jednom z dalších projektů

Zatím je to ve fázi přípravy, nicméně jsou tu nějaké indície, že studio Disney se pokouší dostat Chrise Evanse na svou stranu. V minulosti to údajně zkoušelo už s Robertem Downeym Jr. Nyní, když se otevírá brána do multivesmíru, nebylo by nic lepšího než vidět postavy z alternativního vesmíru.

32 3
16.1.2021

Nikdy neříkej nikdy. S Chrisem Evansem je to trochu složité, protože se nám tu dost možná opakuje situce jako s jeho kolegou Robertem Downeym Jr. Již před třetími Avengers herec avizoval, že s rolí Rogerse definitivně končí, protože chtěl, aby se jeho kariéra vyvinula jiným směrem. A to ne pouze herecká, ale i režisérská, kterou chce Evans v dalších letech lépe prozkoumat.

Po filmu Endgame byl několikrát novináři dotázán, zda se vrátí. Evans vždy odpověděl, že je lepší odejít sám, dokud jste chtěný, než opouštět loď, kdy zkrátka musíte, protože už vás nikdo nechce ani vidět. V posledních pár dnech se ovšem vyrojily zajímavé zprávy, že Evans se údajně vrátí. A prý jedná se studiem Marvel Studios.


(Chtěli byste ho zpět? Foto: Disney)

Nyní se tato zpráva zatím částečně potvrdila. Zatím se údajně domlouvají podmínky, za kterých se Chris Evans do role Rogerse vrátí. Zatím víme jen to, že nemáme čekat žádného Captaina Americu 4. Pokud se bude Rogers objevovat v MCU projektech častěji, bude to zřejmě v podobném duchu, jako to dělal Robert Downey Jr. v posledních pár filmech.

Podle posledních informací by se měl Evans objevit alespoň v jednom projektu. Samozřejmě vás napadá otázka, jak je to možné, když z Evanse je nyní dědeček v pokročilém věku. Když pomineme, že jsme stále v komiksovém světě, tak Marvel otevírá se svou čtvrtou fází i multivesmír, takže vrátit se může prakticky jakákoliv mrtvá i živá postava, která zkrátka bude pocházet z jiného vesmíru.

V minulosti existovaly dokonce zprávy o tom, že studio přemlouvá i Roberta Downeyho Jr., aby se vrátil i on jako Tony Stark. Ten by sice už neměl obléci kostým Iron-Mana, nicméně měl se objevit Starkovo dvojník z alternativního vesmíru. Podobně by to mohlo být i s Rogersem. Zpráva o jeho návratu ovšem není potvrzená, i když už jí citovalo několik renomovaných zdrojů včetně ScreenArtu či Variety. Evans na Twitteru ale fanouškům vzkázal, že tato zpráva je pro něj novinka. Třeba ale mlží nebo fanoušky škádlí, jak už to v minulosti dokázal. Uvidíme, jak to celé dopadne.

Co říkáte na tuto zprávu? Je dobře, že se Rogers vrátí?

Zdroj: ScreenArt.com

Diskuze /11

OriginalHunter

Keby prejde dlhší čas vedel by som si to predstaviť,ale po udalostiach Endgame je toto totálna blbosť aj keby sa jednalo o film spred nich…

16.1.2021 | 10:03:56
MARTASLJ19

Myslím, že takú obrovskú sumu mu ponúkli, že sa nedá odolať aj keby to vo filme bola hovadina.

16.1.2021 | 11:03:28
-Skinner-

Špekuluje sa, že to môže byť vo filme Dr. Strange 2. Mohol by sa objaviť v niektorom multivesmíre ako zlý Cap.

#4 Anckrst
16.1.2021 | 11:07:55
Anckrst

#3 -Skinner-: Toto som presne chcel napísať. Vôbec by mi nevadilo keby bol Cpt. America z vesmíru kde sa pridal k hydre. S tým, že by bol na začiatku „v utajení“ a škodil by potajomky.

Len som zvedavý ako by to všetko zakomponovali do Dr.Strange 2 aby to bol konzistentný film. Buď by bol Strange vo vlastnom filme vedľajšia postava aby ostatné dostali priestor na prípravu pôdy (či už na Spider-man 3, Cpt.America, Iron-man a bohvie čo ďalšie chcú vrátiť alebo priviesť z iného vesmíru) alebo by v potitulkovej scéne vznikla trhlina a všetci by odtiaľ vyskakovali :D

16.1.2021 | 11:29:54
Lex Luthor

mohl by být alternativní vesmír kde by kapitán Amerika pracoval pro Hydru

#7 Billy the Kid
16.1.2021 | 11:56:13
LAZARUS111

tak isto sa dá natočiť Cap behom studenej vojny.

16.1.2021 | 12:56:49
Billy the Kid

#5 Lex Luthor: ta scéna v Endgame ve výtahu jak hlása Heil Hydra byl k nezaplacení :) Ať se klidně vráti, ale aby si ten guláš potom uhlídali :)

16.1.2021 | 13:11:21
Filadel

No sice by bylo super kdyby se vrátil, ale myslím si, že se objeví maximálně ve What if…?

16.1.2021 | 13:21:37
WolverineCzE

mohl by hrát zlého Captain America co pracuje pro hydru

#11 Manjack33
16.1.2021 | 16:44:27
DC Expert

Já myslel že má hrát hlavní roli v Call of duty a nebo ho vykopli z projektu?

18.1.2021 | 22:26:57
Manjack33

#9 WolverineCzE: No jestli se opravdu oba herci mají v nějaké formě vrátit, tak kéž by to bylo ve formě týmu Hydra Four

  • tým Hydry ze Země 616 skládající se z alternativních verzí Cpt. Ameriky, Iron-Mana, Thora a Hawkeye, kde na ně v komiksu narazil Spider-man.

Což by ve zfilmované podobě mohlo být dost zajímavé už samo o sobě, ale Spide-rman by na ně v MCU asi určitě sám nestačil, takže by to mohli být spíše další Avengers ve stylu Civil War.

Navíc, pokud by Peter musel jít proti Tonymu, vzhledem k tomu, že v MCU měli až otcovsko-synovský vztah, tak by to i káplo trochu na city.

23.1.2021 | 13:38:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie