Avengers Chris Hemsworth by chtěl být Thorem i po Avengers 4

Chris Hemsworth by chtěl být Thorem i po Avengers 4

Chris Hemsworth by chtěl být Thorem i po Avengers 4

Zatím jsme se u žádného filmu od Marvel Studios nedočkali více než třetího pokračování, ale toto prokletí by mohl prolomit Thor, jelikož Chris Hemsworth by rád v roli zůstal. Zájem o režii má i Taika Waititi, režísér Ragnaroku. Vyslyší toto přání Kevin Feige, nebo má s hromovládcem už jiné plány?

47 0
8.1.2018

Kevin Feige v několika rozhovorech prohlásil, že film Avengers 4 ukončí jednu velkou kapitolu a otevře novou. Bude tak nutné se s pár postavami nadobro rozloučit, protože umírat se má ve velkém. Zatímco Marvel Studios s ohlášením filmů čtvrté fáze pečlivě vyčkává, někteří herci už veřejně prohlašují, že se své komiksové role nechtějí vzdát.

Jedním z nich je Chris Hemsworth, filmový Thor. Ten sice už několikrát prohlásil, že příprava na roli je v posilovně velice obtížná a je nutné se v herecké kariéře vydat novým směrem. Ale až film Taika Waititiho ho přesvědčil, že i Thor může být zábavný a svěží. Zdá se tedy, že Hemsworth je nyní otevřen další spolupráci, alespoň to prohlásil, když propagoval snímek 12 Strong, válečné drama, které jde do kin v půlce ledna 2018.


(Ať už s dlouhými či krátkými vlasy, Hemsworth chce v roli zůstat. Foto: Disney)

Chrisovi vyprší smlouva po Avengers 4. Teď je otázkou, zda Marvel Studios přání herců pečlivě monitoruje, nebo má Kevin Feige jasně rozmyšlené, kdo přežije a kdo zemře. Nicméně i Taika Waititi se nechal slyšet, že by klidně dalšího Thora natočil. Ten jeho byl v kinech nesmírně úspěšný, a i to může přispět k rozhodnutí Marvel Studios, aby Thora zakomponovali i do fáze 4.

Jak je možné, že se herci nejdříve chtěli svých komiksových rolí vzdát a teď v nich chtějí zůstat? To můžeme jen tipovat, ale značka Marvelu je stále silnější, šeky tučnější, práce se stává rozmanitější a navíc má herec jistou práci na několik let dopředu. A to je v dnešní nejisté době rozhodně plus. Navíc po koupi studia Fox se nabízí nové a zajímavé možnosti, jak se současnými postavami dále naložit.

Chtěli byste, aby byl Thor i součástí fáze 4? Nebo byste ho vyměnili za ženskou hrdinku, jak se dříve spekulovalo?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /24

Zargon

Určitě nechat Thor je ikona a dost by chyběl

8.1.2018 | 17:41:38
beny100

jasne ze nechat zadnou zenskou hrdinku

8.1.2018 | 17:48:45
ElRodriguezos

Kdo by nechtěl zůstat Thor

8.1.2018 | 18:01:12
Billy the Kid

tak mám strach aby třeba neumřel jako další hrdinové (iron man) ale určitě bych si přál aby zůstal :)

8.1.2018 | 18:02:44
PecaCZE

Takže to vypadá, že tím prozradili jeho přežití Avengers.

#8 Lee_CZ_
8.1.2018 | 18:23:00
Movego

Jednoznačně ano, Hemsworth je dobrý herec a doufám, že přežije Infinity war :D

8.1.2018 | 18:26:40
Golradir

Já si stejně myslím, že nebudou mít koule na to zabít někoho z hlavní trojky (Tony, Steve, Thor) a zařve někdo z vedlejších postav jako jsou Hawkeye, Falcon, Nick Fury, Vision… Chtěl jsem napsat i War Machine, ale ten má takovou logickou malou imunitu, když málem zemřel v Civil War. No a když zabijou Tonyho nebo Stevea, tak nám v budoucnu ukážou, že se jednalo o Skrulla a skutečný hrdina je pořád naživu… To, že by někdo převzal identittu mrtvých hrdinů si v MCU nedokážu nějak moc logicky představit, v komiksech je to normální, ale ve filmech si nedokážu představit, že by například po smrti Capa Avengers oznámili světu, že novým Capem se stává třeba Bucky. Dokážu si představit, že Bucky na památku za Stevea bojuje se štítem, ale aby si sám říkal Captain America mi prostě do filmového světa nesedí.

#8 Lee_CZ_ #9 -Skinner- #12 PecaCZE
8.1.2018 | 18:42:05
Lee_CZ_

#5 PecaCZE: Když si to znovu přečteš, tak zjistí, že se Hemsworth pouze vyjádřil, že by rád pokračoval.

#7 Golradir: Já si právě myslím, že se bude umírat v těch hlavních kruzích (už se vidím, jak Tonnyho zabijí a budu přes celé kino řvát „NEEEEEE“ :D Jinak s těmi náhradami to nevidím, tak špatně, co jsem tak vypozoroval, tak ve filmech na jejich přezdívky moc nedávají, spíše je oslovují jménem, takže náhrady bych se nebál, oni prostě maximálně převezmou role, ale přezdívky si asi přebírat nebudou.

#13 Golradir
8.1.2018 | 18:53:23
-Skinner-

#7 Golradir: Naopak si myslím, že Tony zomrie. RDJ stojí nehorázne peniaze a predsa oblek si môže obliecť hocikto. Prinajmenšom prenechá oblek niekomu inému. So Stevom je to tak 50/50, osobne si myslím, že Stevov príbeh už bol vyrozprávaný ale možno preňho niečo nájdu. Možno na konci Avengers 4 nahradia Steva skrullom podobne ako v animáku. Myslím si, že Thor prežije predsa len stratil toho dosť veľa v Thor 3 takže si nemyslím, že ho hneď v ďalšom filme zabijú.

Hawkeye ten môže ale skôr zomrie jeho rodina a on sa stane Roninom. Falcon má potenciál a je pravdepodobné, že sa stane vodcom Avengers po IW. Nick Fury je v podstate nesmrteľný aj keď je možné, že budú chcieť nahradiť Samuela L. Jacksona iným hercom, možno predstavia Furyho syna? Čo sa týka Visiona tak ten tam bude snáď až do konca MCU kedže je robot takže herca tam môžu preobsadiť bez akýchkoľvek starostí.

Som zvedavý kto bude hlavným protivníkom 4. fázy. Galactus, Skrulls, Doctor Doom?

#13 Golradir
8.1.2018 | 19:08:59
pikaia

Jo chci aby pokračoval i nadále.

8.1.2018 | 19:55:23
had-89

Ja som za, podľa mňa je ako Thor moc super…a povedzme si pravdu, jeho ostatné filmové role neboli finančne úspešné…

8.1.2018 | 21:33:32
PecaCZE

#7 Golradir: Pokud někoho nahraděj, tak už to nebude tenhle vesmír podle mě. Jen u CA a Buckyho by to bylo nejvíc reálný. Možný, že to Avengers 4 ukončí a v dalších filmech už bude maximálně zmínka o minulosti.

#13 Golradir
8.1.2018 | 22:21:44
Golradir

#8 Lee_CZ_: Jak to myslíš, že převezmou role? S těma přezdívkama si to myslím podobně.

#9 -Skinner-: No RDJ je sice drahej, ale zase na druhou stranu přitáhne vždy do kina mnoho diváků, takže se dá říci, že se nakonec Deisneymu vyplatí ho mít pořád ve své stáji. Falcon, že má potenciál a může se stát novým vůdcem Avengers? To myslíš vážně nebo to byl lehký pokus o vtip? Vision má tvář herce Paula Bettanyho (snad jsem to napsal správně), nejsem na Visiona expert ale dokáže vůbec měnit podobu? A zvládne přežít bez kamene nekonečna, který má na čele??? Jinak Skrullové se mají objevit už v Captain Marvel, tak si myslím, že právě pokud zemře Tony nebo Steve, tak že ten co zemře, právě bude Skrull.

#12 PecaCZE: Mě to nahrazení taky v MCU nedává smysl, pochybuju, že by třeba Bucky, i kdyby měl štít, si nechal říkat CA. Popřípadě někdo (třeba War Machine?) kdo si návlekne červenozlatý oblek po Tonym, že by si taky říkal Iron Man. Jiné by to bylo kdyby měli tajné identity. Jake třeba Spiderman, ten kdyby zemřel a nahradil by ho Miles Morales, tak by si mohl klidně říkat Spiderman, protože Spideyho identitu veřejnost v MCU nezná (dokonce ani Avengers, kromě Tonyho). Ale všichni v MCU ví, že Steve je Cap, Tony je Iron Man a Thor je jméno ne nějaký titul.

#16 -Skinner-
8.1.2018 | 23:02:23
Ratemus

a co Hulk? proč by nemohl zemřít Hulk?

Thor má jistě co nabídnout, určitě ho chci a navíc Waititi se vyjádřil že by chtěl točit další film který by se jmenoval Ragnarok 2…ale to bylo zbožné přání jako že by chtěl točit solovku Widow nebo že Chris chce pokračovat dál

#16 -Skinner-
8.1.2018 | 23:18:59
Billy the Kid

vy to nechapete, beru že herci za to maji x milionu dolaru ale taky je třeba nebaví hrát pořád to samé dokola, a když ano tak budiž, ale tu je další fáze a já myslím že se bude umírat a bojím se toho, myslím že to bude tony, hulk, thor, captain a kdoví třeba i někdo jiný, Marvel chce dát prostě prostor nové krvi. Je to třeba jak wolwerin (Hugh) , taky se prostě chtěl posunout dál a hrát i něco jiného, a určitě se dívate, a nebo jste viděli NCIS, tam už taky Tony nechtěl hrát to samé, a prostě se posunul dál.....

#22 Ingimir
9.1.2018 | 0:03:24
-Skinner-

#13 Golradir: Falcon je v nových komiksoch vodcom Avengers a nič mu nebráni stať sa ním aj tu, plus možno to bude on kto prevezme štít po Capovi. Vision nedokáže meniť podobu ale je to robot môžu mu vyrobiť iné telo. Vision určite bez kameňa prežije je tam priestor na rozvinutie jeho vzťahu s Scarlet Witch. Príde mi nelogické ho zabiť a Marvel nie je známy tým, že by rád zabíjal svoje postavy.

Čo sa týka nahradzovania tak určite nastane. Marvel bude vždycky potrebovať Iron Mana, Hulka. Thora.

#14 Ratemus: Pochybujem myšlienka Hulk vs Wolverine je príliš lákavá :D

9.1.2018 | 1:37:14
Dragon94

Otázka z trošku jiného soudku. Myslíte si, že přežijí všichni Strážci Galaxie?

#18 Billy the Kid
9.1.2018 | 6:22:35
Billy the Kid

#17 Dragon94: jo, mají pak další díl, snad, a jsou relativně čerství..... :)

#19 Golradir
9.1.2018 | 15:00:51
Golradir

#18 Billy the Kid: To, že mají Strážci další díl neznamená, že by například Drax nemohl zemřít společně s Thanosem ;) Dave Bautista stárne a už ani ve druhém díle neměl žádnou akční scénu, takže pokud bych si měl na nějakého strážce vsadit tak by to byl on.

9.1.2018 | 18:29:45
Kalam

je mě jasný, že nějaký postavy umřít musí, i když mě to bude mrzet… víc se ale bojím, že ve fázy čtyři se začnou objevovat ty nové trapné politicky korektní předělávky… no kdyžtak pak s tímto žánrem končím

9.1.2018 | 19:05:58
Ratemus

Draxů smysl života je pomsta za rodinu a zabití Thanose, myslim že zemře a nahradí jej Adam Warlock…

9.1.2018 | 19:38:01
Ingimir

#15 Billy the Kid: tak Jackman skončil najmä kvôli tomu, že v jeho veku sa mu už tažšie dostávalo do formy, to že chcel hrať niečo iné je kravina, kedže iné filmy natáčal aj popritom ako hral Wolverina

#24 Kalam
9.1.2018 | 23:34:33
Revoemag

Však i když v A4 zemře, nic nebrání další solovce a jeho pokračování v MCU

10.1.2018 | 16:29:05
Kalam

#22 Ingimir: taky měl problémy s rakovinou a to ho dost vyčerpalo

11.1.2018 | 0:28:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie