Chris Pratt naznačuje, zda se on jako Star-Lord ještě někdy vrátí

Chris Pratt naznačuje, zda se on jako Star-Lord ještě někdy vrátí

Hrdinové nám moc neumírají, protože se většinou připravuje celá řada pokračování a týmovek, kde je nutné využít. U Strážců Galaxie jsme ale nejspíše na nějaký čas na konci cesty. James Gunn dostal volnou ruku, a tak mohl některé postavy zabít. Pratt mluví o své budoucnosti.

12 0
5.4.2023

Zatímco někteří herci mají již jasno, zda je ještě někdy (ne)uvidíme (Dave Bautista), za jiné to vyřešil sám režisér (ve filmu umřou), a pak je tu ještě skupinka herců, která v tuto chvíli neví. Do té rozhodně můžeme zařadit asi největší hvězdu Strážců galaxie Chrise Pratta. Ten bude asi pro studio klíčový, nicméně je víceméně otevřen návratu.

Asi by nás velice překvapilo, kdyby si Černého Petra vytáhl právě Quill a jakožto hlavní hrdina celé trilogie zemřel. Smrt zřejmě čeká jiné postavy, takový Drax a jeho představitel Dave Bautista si o to jen říkají. Quilla by studio ještě rádo využilo do budoucna. A možná si to uvědomuje i sám herec, neboť i on by se stoprocentně do dalších Avengers hodil.

(Chris Pratt naznačuje, zda se on jako Star-Lord ještě někdy vrátí. Foto: Disney+)

Vesmírná dobrodružství jsou pro MCU stále důležitá. A i když tu nebudou s námi Strážci galaxie, máme tu např. Eternals, kteří by mohli tuto štafetu přebrat. To již ale trochu předbíháme a 5. května 2023 snad již budeme definitivně vědět, které postavy nás opouštějí a kterých se můžeme dočkat někdy v budoucnu.

A tady uvádíme citaci Chrise Pratta pro Fandango:

Já nevím. Rozhodně hraju naposledy Petera Quilla pod vedením Jamese Gunna, protože ten se již neobjeví a svou trilogii nyní uzavírá. Ale mám režiséra rád a rád s ním pracuji. Jsem otevřený všemu.

A kdo umře podle vás?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

LALI1987

Umrú Drax a Nebula / Gamora. Akurát Mantis je tak trochu s Draxom už nejaká dvojka, vidím to aj na jej smrť, bez neho je tam navyše.

#3 ori
5.4.2023 | 21:37:02
PecaCZE

S hereckým výkonem který předvedl ve vánočním speciálu, který se natáčel spolu s třetím dílem by si to zasloužil Chris Pratt. Psali to i ostatní že vypadal jak kdyby tam byl za trest. Groot už zemřel tak proč to dělat znova, Draxe očekává každej a možná že jo a tipoval bych i na mývala nebo Nebulu. Gamora nevim. No je mi to úplně jedno jak to dopadne.

5.4.2023 | 21:42:09
ori

#1 LALI1987: Ale je to Peterova sestra, to je podľa mňa dosť dôležité aby ju to zachránilo.

webmaster
5.4.2023 | 22:27:39
Sapphire1977

vyzerá to tak že ludia sú už Marvelu prejedený a je im jedno aj keby umreli úplne všetci

6.4.2023 | 8:33:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy: Strážci Galaxie

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Zajímavosti

Studio údajně má náhradníka za Jonathana Majorse, od kterého se Hollywood začíná distancovat

Studio údajně má náhradníka za Jonathana Majorse, od kterého se Hollywood začíná distancovat

Hollywood neodpouští. Zvlášť v posledních patnácti letech. Byli jsme svědky několika kauz, kdy byla hercům ze dne na den zaříznuta kariéra. Jonathan Majors neprožívá zrovna nejlepší měsíc svého života a i on může přijít o dobře našlápnutou kariéru. Jaká by byla náhrada?

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama