Avengers Co víme o připravovaných Marvel seriálech pro Disney+?

Co víme o připravovaných Marvel seriálech pro Disney+?

Co víme o připravovaných Marvel seriálech pro Disney+?

Již delší dobu se mluví o tom, jaké Marvel postavy vlastně dostanou vlastní seriály na Disneyho nové streamovací službě, která spatří světlo světa na podzim letošního roku. Bude to Nick Fury, Sif nebo Vision? O co by v nich šlo? A kolik z těchto seriálů je vlastně oficiálně potvrzených?

27 1
25.1.2019

Vision a Scarlet Witch – potvrzeno

První ze seriálů, který má navíc ke všemu vyjít ještě v letošním roce, se bude točit kolem vztahu čarodějky a androida z týmu Avengers. Paul BettanyElizabeth Olsen se vrátí do svých rolí a první epizodu by měla napsat Jac Schaefferová, jež se podílela na scénáři ke Captain Marvel. Seriál se má údajně inspirovat sérií Vision od Toma Kinga, jelikož je popisována jako psychologický thriller z předměstí. Ke všemu se spekuluje, že padouchem bude Agatha Harknessová, která dvojici v komiksech pěkně zavařila a v podstatě mohla za Wandinu roztříštěnou mysl.

(Seriál by se měl točit kolem vztahu této nevšední dvojice. Foto: Disney, Marvel)


Loki – potvrzeno

Mnoho fanoušků potěšilo, když se doslechli, že se budou s Lokim vídat nadále. Možná to ale nebude nakonec tak horké, jak se čekalo, jelikož Tom Hiddleston patrně bude vystupovat pouze v roli vypravěče. Seriál bude podle všeho něco na způsob Malého Sheldona, kde taktéž Jim Parsons vyprávěl příběh Sheldonova mládí a jiný představitel postavu zahrál. Na jednu stranu by měl seriál výhodu v tom, že by mohl nadále pracovat s mytologií Asgardu, jelikož ještě nebyl zničen, ale zase bude těžké najít někoho, kdo se alespoň trochu přiblíží Tomově charismatu. Těšit bychom se však mohli na mladého Thora a možná i Odina a jako padouši by se měli objevit Karnilla a Ulik.

Falcon a Winter Soldier – potvrzeno

Třetí a poslední potvrzený seriál se točí okolo sidekicků Kapitána Ameriky, kteří jej postupně doprovázeli ve všech filmech. Zde se počítá s návratem obou herců a patrně i Agentky 13. Zvěsti tvrdí, že dvojici naverbuje S.H.I.E.L.D. (nebo S.W.O.R.D. či H.A.M.M.E.R., záleží co Russoovi ve filmu vytáhnou) a jejich úkolem bude zastavit novou skupinu, kterou povede US Agent. Samozřejmě půjde o špionážní thriller, který bude zasazen za události Avengers: Endgame.

(Falcon a Bucky nám mají opět nabídnout špionážní thriller. Foto: Disney, Marvel)

Lady Sif – zvěsti

Sólovku Lady Sif by si spoustu fanoušků Jaimie Alexander rozhodně nenechalo ujít, ještě navíc, když by tím rozšířili tak málo pokrytou mytologii Asgardu. Patrně by byl seriál zasazen před události Ragnaroku a setkali bychom se v něm s Enchantress. Mluví se také o tom, že by seriál konečně představil Beta Ray Billa, což by čtenáři komiksů určitě ocenili.

Rocket a Groot – zvěsti

Tohle by byl patrně nejdražší ze jmenovaných seriálů, jelikož by tvůrci museli pracovat výhradně s počítačem generovanými postavami. Kdo by ale nechtěl vidět sólové dobrodružství těchto dvou lumpů, kteří mají co nabídnout? I přes vysoký rozpočet však Marvel určitě vytasí něco, čím by diváky na svou službu nalákali a odtrhli je tak od konkurence.

(Rocket a Groot by nám mohli v seriálu ukázat něco ze své minulosti. Foto: Disney, Marvel)

Nick Fury – zvěsti

Samuel L. Jackson se nedávno vyjádřil, že by Nicka Furyho byl schopen hrát až do osmdesáti let. Šel by ale do vlastního seriálu? Těžko říct. Stejně jako Sif měl i Fury malou roličku v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., kde se objevil ve dvou epizodách. Samostatný seriál by určitě mnohé osvětlil, ale teď záleží, zda by se do něj Marvel opravdu pustil.

Hawkeye – zvěsti

U tohoto projektu vlastně nikdo pořádně neví, zda by šlo o film nebo seriál, ale druhá možnost se zdá být pravděpodobnější. Příběh projektu by se měl točit kolem Clinta, který cvičí Kate Bishop jako svou nástupkyni. Jelikož se navíc mluví o filmu Young Avengers, fungoval by tenhle seriál či film jako jakýsi prequel. A jaký by byl ve snímku padouch? Mluví se o Trickshotovi, protože hrdina přeci nemůže bojovat proti někomu, kdo není stejně vystrojen jako on.

(Seriál o Hawkeyeovi by se točil kolem výcviku nové generace hrdinů. Foto: Disney, Marvel)

Který ze seriálů byste viděli nejradši? Jaký další hrdina by si jej podle vás zasloužil?

Zdroj: ComicBookMovie, CBR (článek 1, článek 2, článek 3)

Diskuze /7

tominotomino

Těším se na Visiona a Wandu. A seriál o Sif bych taky uvítal. :)

webmaster
25.1.2019 | 17:07:07
Gibbs88

Rocket a Groot, by som racej uvítal film.

25.1.2019 | 17:44:08
Golradir

Všechny seriály, kromě Winter Soldiera a Falcona se můžou odehrávat před Infinity War. A to se mi právě nelíbí, protože to vytváří takovej mini spoiler a hlavně žádné obavy, zdali Bucky a Sam budou po Endgame opět naživu. Každopádně nejvíce se těším na Visiona se Scarlet Witch, Lady Sif (snad i s Billem) a hlavně na Rocketa s (snad dospělým) Grootem :)

#4 Billy the Kid #5 -Skinner-
25.1.2019 | 17:50:30
Billy the Kid

#3 Golradir: sebastian stan(winter soldier) má prý podepsanou smlouvu na 7 film, takže ho ještě uvidíme :)

25.1.2019 | 21:43:46
-Skinner-

#3 Golradir: Je jasné, že Bucky nezomrie. Kvôli zmluve aj preto, že nie je žiadny dôvod tu postavu zabiť. Takisto Falcon.

25.1.2019 | 23:02:12
WolverineCzE

Hawkeye a Lady Sif klidně snad Scarlet Witch serial propoji s The Gifted kvůli sestře Polaris

26.1.2019 | 18:39:12
God of war

Hawkey je magor takže doufám že žádný film mít nebude.

27.1.2019 | 16:14:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie