Avengers Další novinky o filmu Avengers: Age of Ultron

Další novinky o filmu Avengers: Age of Ultron

Další novinky o filmu Avengers: Age of Ultron

I když se film Guardians of the Galaxy stále promítá, více se již budeme věnovat blížícímu se megafilmu Avengers: Age of Ultron, který by měl uzavřít druhou fázi projektu Marvel Cinematic Universe. V článku najdete oficiální synopsi filmu, první obrázek Visiona a také novinky ohledně prvního traileru.


2 0
15.10.2014

Společnosti Marvel a Disney vydaly oficiální synopsi pro film režírovaný Jossem Whedonem s názvem Avengers: Age of Ultron, který bude mít premiéru 1. května 2015.

Když Tony Stark vytvoří program, který by měl sloužit k udržování míru na Zemi, věci se zvrtnou a ty nejmocnější hrdiny ​​světa, včetně Iron Mana, Captaina Americy, Thora, Hulka, Black Widow a Hawkeye, čeká nelehký úkol, neboť osud planety leží v jejich rukou. Je jen na Avengers, aby zastavili Ultrona a jeho strašné plány a brzy nelehká spojenectví a nečekané činy vydláždí cestu k epickému a jedinečnému celosvětovému dobrodružství. Ve filmu Marvel's Avengers: Age of Ultron si Robert Downey Jr. zahraje Iron Mana spolu s Chrisem Evansem v roli Captaina Americy, Chrisem Hemsworthem jako Thorem a Markem Ruffalem jako Hulkem. Spolu se Scarlett Johansson v roli Black Widow a Jeremyho Rennera jako Hawkeye a dodatečnou podporou Nicka Furyho. v podání Samuela L. Jacksona a Cobie Smulders jako Marie Hill., se musí celý tým opět sjednotit, aby porazili Jamese Spadera v roli Ultrona, děsivého technologického robota odhodlaného zničit celé lidstvo. Během mise poznají ještě dva záhadné a mocné nováčky, Wandu Maximoff, kterou ztvární Elizabeth Olsen, a Pietra Maximoffa v podání Aarona Taylor-Johnsona, a taktéž i starého známého přítele v jiné verzi, neboť Paul Bettany se stane Visionem.


Po dlouhých spekulacích jsme se tedy konečně dozvěděli, že vynálezcem Ultrona bude Tony Stark v podání Roberta Downeyho Jr. A u Downeyho ještě chvíli zůstaneme. Internetem kolovaly zprávy, že Robert nepřímo potvrdil v interview u Ellen DeGeneres čtvrté pokračování Iron Mana. U Davida Lettermana se však při propagaci svého nového filmu Soudce vyjádřil, že žádný scénář ani plány pro čtvrtého Iron Mana nejsou, ale že bude s Marvelem spolupracovat na dalších projektech.

Nakonec ještě informace o prvním traileru na tento dlouho očekávaný film. Některé zdroje uvádějí, že by se měl celému světu představit blízko datu premiéry filmu Interstellar z dílny Christophera Nolana, který bude mít oficiální premiéru 7. listopadu. Neví se sice, zda to bude právě onen trailer ukázaný na Comic Conu, ale předpokládá se, že ano. Na oficiální vyjádření si musíme ještě počkat, vy s námi zůstaňte i nadále kvůli dalším informacím a podívejte se do galerie na první oficiální vzhled Visiona a také na video od fanouška, který předělal trailer promítaný na Comic Conu spolu s autentickým audiem nahraným na této celosvětově známé komiksové události.

Thumbnail Play icon
  • a7ITeFC-66021a9fbee26b8986b3c7da17a32d42.jpg
  • RvoGQg4-bb72c381ddae0fc798f087d51a409917.jpg

Diskuze /6

potter1

Zlý robot ktorý chce vyhladiť ľudstvo, Bender is that you???

15.10.2014 | 13:15:47
iNstinkt-

Vision nevypadá vůbec zle jen ten ten kamen na čele nebo co to je měli udělat žlutě

15.10.2014 | 15:42:33
iNstinkt-

jo a bude Bettany stále dabovat Jarvise ?

#4 Blackhand47XD
15.10.2014 | 15:51:10
Blackhand47XD

#3 iNstinkt-: Bude, právě z něj by se měl Vision vyvinout.

#5 iNstinkt-
webmaster
15.10.2014 | 16:03:49
iNstinkt-

#4 Blackhand47XD: A Visiona vytvoří Stark nebo Ultron? Nějak ty jejich změny nechápu. A to si pak jako bude Vision povídat s Jarvisem stejným hlasem? Nebo až se z Jarvise stane Vision, tak Jarvis už nebude.

#6 Blackhand47XD
15.10.2014 | 18:08:51
Blackhand47XD

#5 iNstinkt-: Nic z toho se ještě přesně neví, zatím jsou to jen dohady, ale nejspíš to bude podle komiksu a Visiona stvoří Ultron, jenže se Vision postaví proti němu. Jarvis už zřejmě taky nebude a zůstane pouze Vision.

webmaster
15.10.2014 | 18:28:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy