Avengers Dvojdíl Infinity War přejmenují, točit začnou už v listopadu

Dvojdíl Infinity War přejmenují, točit začnou už v listopadu

Dvojdíl Infinity War přejmenují, točit začnou už v listopadu

Thanos se blíží. Režiséři dvou posledních dílů se skupinou Avengers bratři Joe a Anthony Russovi potvrdili, že třetí díl bude nést název Avengers: Infinity War a čtvrtý zatím zůstává bez jména. Celý článek je věnován tomuto dvojdílu, ve kterém se dozvíte všechny dosud známé informace.


26 0
22.8.2016

Bratři Russovi udělali na téma Avengers s médii již mnoho rozhovorů. Chtějí, aby z Avengers 3 a 4 bylo vyvrcholení celého projektu Marvel Cinematic Universe (MCU). „Tyto dva filmy mají být kulminací všeho, co se událo od prvního Iron Man filmu. V tom slova smyslu, že v některých ohledech to pro určité věci bude konec a v některých ohledech zase začátek,“ vysvětlil pro IGN mladší Anthony.

FOTO: Marvel Studios


Název poslední týmovky zatím režiséři tají. Avengers: Infinity War a provizorní Avengers 4 mají být dva samostatné rozdílné filmy. Podle scenáristy Stephena McFeelyho nebudou diváci předem tušit, co se v každém z nich bude dít. „Nebude to jako s filmy Harry Potter a Hunger Games, kde diváci znají příběh, vytuší, kde to střihnou a budou vědět, co se stane v dalším filmu,“ řekl portálu Fandango scenárista.

Do rodiny superhrdinů se také vrací staronová osobnost. Alan Silvestri oznámil na své oficiální stránce, že přijal možnost komponovat hudbu do blížícího se dvojdílu. Jeho soundtracky byly slyšet ve filmech Captain America: První Avenger a nejpamátněji v prvních Avengers, ze kterého si fanoušci jistě pamatují jeho skvělou tématickou skladbu.

V rozhovoru pro Deadline zároveň režiséři prozradili, že natáčení začíná již v listopadu a budou pracovat na obou filmech najednou.

Captain Barvel

Ještě v květnu během propagace jejich nedávného snímku Captain America: Občanská válka v Smithsonovém institutu dva bratři rozmlouvali s diváky i o filmech Infinity War I a II. Nechtěně zmínili Captain Marvel, čehož hned využil jeden divák a promptně se jich zeptal: „Opravdu jste teď potvrdili Captain Marvel?“ Režiséři odpověděli nejlépe, jak se jen dalo. „Ehm … Captain Barvel. Úplně jiná postava.“

FOTO: ComicBookMovie

Carol Denvers, jak zní její lidské jméno, má svou filmovou premiéru naplánovanou na 8. března 2019 mezi oběma Avengers filmy. Je tedy zřejmé, že se proti Šílenému Titánovi připojí po boku ostatních hrdinů ve čtvrtých Avengers. Uvidíme, zda ji možná představí už v Infinity War nebo nějaké potitulkové scéně.

No a co se dalších postav týče, zdá se, že crossover Avengerů se Strážci Galaxie je oficiálně potvrzen. Druhý ze scenáristů Christopher Markus odpověděl pro portál Nerdist na tuto tematiku po svém. „Řeknu vám to takhle. Víte, kdo vlastní tu rukavici, že? A víte, kdo je v tom druhém filmu? Jeho děti jsou v tom filmu. Tak si spočítejte, kolik je 1 + 1.“ Mluvil samozřejmě o thanosově Rukavici nekonečna a o jeho dvou dcerách Gamoře a Nebule.

FOTO: Marvel Studios

Aby však měli fanoušci naprostý klid a neposlouchali jen samé slovní kličkování ze strany tvůrců, herec Vin Diesel, představitel Groota, nedávno ve svém videu na Facebooku potvrdil, že banda antihrdinů bude součástí Inifnity War.

Velkolepé představení Thanose

Není na škodu si zopakovat, co vlastně Thanos hodlá udělat se zmíněnou Rukavicí a Drahokamy nekonečna. A to jednoduše proto, že Titánův velkolepý příchod se pomalu blíží. Tvůrci slibují jeho velké představení. „Nepotřebujeme pro něj element překvapení. Všichni vědí, že Thanos se blíží, i když jsme se z jeho dosavadních scén zatím moc nedozvěděli,“ vysvětlil Markus.

FOTO: Ironhead Studios

Kolega McFeely doplňuje, že smrtí posedlý nihilista dostane na plátně dostatek prostoru. „Pochopíte jeho úhel pohledu. Thanos udělá mnoho podlých věcí. Je velmi mocný a dostane se i na jeho ‚lidskou‘ stránku, protože bude mít množství scén. Tak jako každá postava, i on má svůj příběh, nejen z pohledu padoucha. Když máte někoho zlého, který má být s vámi během dvou filmů, nemůže se celou dobu jen posmívat a kroutit si vousy.“

Na konec se ještě podívejte na video, ve kterém Luma Pictures ukázalo výrobu Thanose a dalších speciálních efektů v nám známé scéně ze Strážců Galaxie.

Jak se podle vás bude nazývat čtvrtý díl Avengers?

Thumbnail Play icon

Diskuze /15

reketrebn

v prosinci.. ted to nedavno psali na collider.com, nataceni se posunulo, ale porad budou tocit oba filmy najednou

22.8.2016 | 11:04:07
Nickname1

A co Defenders?

#3 reketrebn
22.8.2016 | 11:26:11
reketrebn

#2 Nickname1: nebudou, protoze je nakonec pry problem je zaradit do momentalniho filmovyho MCU a uz tak tam maj prej pres 60 postav v IW :D (porad nevim nakolik je to nadnesene cislo nebo realne)

#4 Vojtislav
22.8.2016 | 12:02:15
Vojtislav

#3 reketrebn: Defenders bych uvítal.. škoda no

redaktor
22.8.2016 | 13:33:43
mops

"V tom slova smyslu, že v některých ohledech to pro určité věci bude konec a v některých ohledech zase začátek,“ Bože jen ať doufám, že později nezačnou čerpat z nynějších marvel komiksu, které jsou hrozné a nezačnou dávat každému hrdinovi parťáka, každého hrdinů kopírovat a nebo hůř, ho nahradí za ženské, asijske, černošské náhrady :/ protože komiksy od marvel teď jsou jen recyklace a to nemluvím o nových avengers brrrr

22.8.2016 | 13:40:41
Quinzel

Captain Barvel… :-D No jsem zvědav, jak se Marvelu povede film s hlavní ženskou hrdinkou, u Marvelu na tohle nejsou zvyklý. :-D

#11 pozitkar
22.8.2016 | 14:51:06
Billy the Kid

tak hlavně mě zajimá kolik bude hrdinu bojovat proti němu, a pojďme si říct že: tím pádem se asi rozloučíme hulkem možná i s thorem- i když on žíje věčně a stárne hodně pomalu, ale určitě to bude tony sark- i když on je tahounem :) (a u něj doufám ve smrt v boji :) )

#8 -Skinner- #9 Majko132002 #11 pozitkar
22.8.2016 | 19:03:15
-Skinner-

Niekto určite použije Infinity Gauntlet aby napravil škody spôsobené Thanosom a najskôr to bude ako v komiksoch Tony.

#7 Billy the Kid: Možná je aj teória, že infinity gauntlet zmení reality a tak sa dočkamé nových hercov hrajúcich rovnaké postavy niečo ako flashpoint v DC

#10 sebbybasti
22.8.2016 | 20:01:38
Majko132002

#7 Billy the Kid: Takže asi všetci hrdinovia ktorý by mali bojovať proti Thanosovi: Ant-Man, Black Panther, Black Widow, Captain America, Captain Marvel, Dr. Strange, Falcon, Gamora, Groot, Hulk, Iron Man, Rocket Racoon, Scarlet Witch, Spider Man, Star Lord, Thor, Vision, Wasp, Winter Soldier, War Machine a môžno napr. aj Yonda+plenitelé, Nova Corps., Mantis, Lady Sif, Odin… Dúfam že som z tých hlavných na nikoho nezabudol

A ak ste Anglicky zdatný tak by ste si mali pozrieť toto video: https://www.youtube.com/watch?… hovorí tam aj o tom čo by sa mohlo stať v Infinity War a má na to aj argumenty (napr. prečo by mohla Scarlet Witch prejsť na Thanosovu stranu)

#12 Thercukial2000
22.8.2016 | 22:14:18
sebbybasti

#8 -Skinner-: to by se mi hodně líbilo kdy IG změnila realitu!!

22.8.2016 | 22:51:34
pozitkar

#6 Quinzel: Proč? Agent Carter byl dobrý seroš.

#7 Billy the Kid: Všude píšou, že tento film změní komplet MCU (další fáze), tak proč by jich nemohli pár pozabíjet. Zatím nás oproti komiksům šetřili, ani Falcon v CW nezemřel. Podle posledních indicií bude v IW i Doctor Strange, to se bude míchat vesmírama :-)

#14 reketrebn
23.8.2016 | 7:57:58
Thercukial2000

#9 Majko132002: Zapomněls na Hawkeye :)

#13 Majko132002
23.8.2016 | 13:11:17
23.8.2016 | 23:17:06
reketrebn

#11 pozitkar: ne asi :D proto mu natocili film, aby ho pak nikam nedali :D :D jasne ze bude v IW! vzdyt je strazce planety!

24.8.2016 | 11:52:16
Ratemus

třeba jich pár zemře…to je jedno podle mě dojde díky zničení Gemů k restartu, to je možnost že se někdo vrátí…nebo se provalí že někteří zemřelý hrdnové jsou Skrullové a skuteční jsou někde uvěznění a také se někdy vrátí, nebo to půjde cestou přes Osborna a Thunderbolts.­....otázka je, co bude s Gauntletem a Gemy po boji s Thanosem

27.8.2016 | 0:06:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy