Film The Marvels zřejmě získal další výraznou ženskou posilu, kdo to bude?

Film The Marvels zřejmě získal další výraznou ženskou posilu, kdo to bude?

Tři důležité postavy z Marvel Cinematic Universe se objeví v připravovaném snímku The Marvels – Captain Marvel, Ms. Marvel a Monica Rambeau. Zdá se, že se k nim ale přidá ještě jedna mocná žena alespoň na rychlou výpomoc. Kdo to bude? A kdo další si ve filmu zahraje?

14 0
7.1.2022

Herečka Zenobia Shroff, která v MCU bude hrát matku Kamaly Khan, se na svých sociálních sítích pochlubila fotkou herců, kteří hrají ve snímku The Marvels. Jde zřejmě o fotografii z rané produkce filmu, na které jsou fotky hlavních hvězd účinkujících ve filmu. Znáte to, jakmile se ale taková fotka dostane mezi fanoušky, okamžitě nastane velký rozbor a odtajňování tváří.

Z herců, které jsme viděli či brzy uvidíme již v jiných MCU projektech, na fotografii jsou Teyonah Parris, Iman Vellani, Brie Larson, a Samuel L. Jackson. Novými posilami jsou Park Seo-Joon a Zawe Ashton. Zajímavé jsou ovšem další dvě jména. Vypadá to, že se do série vrací Lashana Lynch, která v prvním filmu Captain Marvel hrála matku Monicy Rambeau, kamarádky Carol.


(Co říkáte na novou posilu? Foto: Disney)

Postava je v MCU mrtvá od seriálu WandaVision, takže pokud se vrátí, zřejmě půjde o nějaký flashback či halucinaci. To nejzajímavější na nástěnné fotografii je ovšem podobizna Tessy Thompson. Zdá se, že Valkyrie sehraje nějakou roli v příběhu a minimálně se v něm mihne. To jsme doposud nevěděli a jedná se o výbornou zprávu.

Když už jsme u té Valkyrie, tak se ještě dole podívejte na novou fotografii Tessy Thompson na sociálních sítích, kde vidíme nový kostým Valkyrie ve filmu Thor: Love and Thunder. Není žádným tajemstvím, že Tessa Thompson u Kevina Feigeho prosila o nějakou ženskou týmovku, zdá se, že ji částečně vyhovil právě ve filmu The Marvels, kde o ženy nebude nouze.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Zdroj anotačního obrázku: Disney

Diskuze /9

Lex Luthor

O ano woman power no uvidíme, jaké to bude

#3 Felix Jaeger
8.1.2022 | 0:23:11
Kerneas

Po Captain Marvel filmu mám očekávání na bodu mrazu, takže to může jen překvapit. Captain Marvel udělali jako agresivní nánu…

8.1.2022 | 15:55:44
Felix Jaeger

#1 Lex Luthor: no ake, ta valkyra je aj lesba, takze kvoty splnene

8.1.2022 | 16:09:17
Ratemus

No uvidíme kam to povede, změna režisérky, větší výprava. Jsem na to zvědav. Škoda že se nevrátí Jude Law

9.1.2022 | 12:06:34
LAZARUS111

Tento film ide mimo mňa.

9.1.2022 | 14:51:18
PecaCZE

Někdo kdo to sleduje ( @Ratemus ) nevíte jakej je dlouhodobej plán ? Tím myslím že tři fáze vedly k Thanosovi. A co teď ? Zdá se že se do 2024 nechystá žádná týmovka.
Jen filmy co si budou půjčovat postavy. Největší komiksový eventy co se mají převést do MCU je Secret Invastion z čeho bude seriál, asi Kang který se má objevit v Quantumania ( ví se jestli bude Kang i nadále nebo ho sfouknou za jeden film ? ). Galactus zatím nic ? K tomu by mohly vést další filmy.

#7 ori
9.1.2022 | 15:44:37
ori

#6 PecaCZE: Pár rokov to určite potrvá kým sa to nazbiera, veď na Thanosa v plnej paráde sme čakali 10 rokov.

webmaster
9.1.2022 | 15:48:45
Ratemus

Má se směřovat k Secret wars což ale nebude jeden závěrečný film ale směsice filmů. Měly by se vytvořit jednotlivé battleworldy (světy v rámci multiverza). Údajně jeden z nich má být svět symbiontů a představit se Knull, Sony univerze má být další, a pak další nějaké. Hlavními padouchy celé nové éry mají být Kang, Doom a galactus ale hádám že když bude Secret wars tak se připojí ještě beyonder… čtvrtá fáze má údajně jen rozestavět figurky po šachovnici a pak se to má rozjet..

9.1.2022 | 16:54:15
PecaCZE

Na Secret Wars jsem zapomněl.

9.1.2022 | 17:03:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy - Doctor Strange

Reklama

Předchozí film

Spider-Man: No Way Home


Originální název: Spider-Man: No Way Home
Premiéra: 16.12.2021
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Kamera: Mauro Fiore
Hrají: Tom Holland, Zendaya, Marisa Tomei, Jacob Batalon, Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx, Alfred Molina, J.K. Simmons, Tony Revolori, Willem Dafoe, Benedict Wong, Martin Starr, J.B. Smoove a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Zajímavosti

Už i MCU New York je přecpaný hrdiny, ty je nutné rozmělnit po jiných městech

Už i MCU New York je přecpaný hrdiny, ty je nutné rozmělnit po jiných městech

Vyjmenujte pět Marvel hrdinů, kteří operují v New Yorku. Dáte je úplně hravě. Vyjmenujte deset. Zapotíte se, ale ještě to zvládnete. Většina superhrdinů chrání New York. Jenže se nejedná o jediné město, které je v nebezpečích. Marvel Studios na to reaguje a chce své hrdiny rozmělnit.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama