Jak dlouhý bude třetí díl Strážců Galaxie? Nic krátkého nečekejme

Jak dlouhý bude třetí díl Strážců Galaxie? Nic krátkého nečekejme

A čekali jste vůbec něco jiného? James Gunn dostal příležitost dokončit svou vlastní trilogii a dal si pořádně na čas. Má se jednat o jeden z nejlepších filmů z celé ságy, navíc Gunn potřeboval extra čas na rozloučení s postavami, neboť některé z nich zřejmě již nikdy neuvidíme.

20 0
31.3.2023

Už jsme poměrně zvyklí, že završení trilogie musí být vždy nejdelší. Ostatně stejný přístup razil poslední i Ant-Man. Ten ale bohužel ukázal, že delší stopáž, důraz na větší dobrodružnost a epičnost nemusí být vždy sázkou na jistotu. Doufejme, že režisér James Gunn ví, co dělá. I jeho film bude nejdelším filmem z celé trilogie.

(Jak dlouhý bude třetí díl Strážců Galaxie? Nic krátkého nečekejme. Foto: Disney+)

James Gunn na svých sociálních sítích zmínil, že ani jedna sekunda nepřijde nazmar. Gunn přesně věděl, jaký příběh chce vyprávět a co chce natočit. Délka stopáže se spíše odvíjí množstvím příběhů v jednom filmu a samozřejmě si režisér musel nechat nějaký extra čas na závěrečnou rozlučku postav. Podle posledních zpráv by třetí film měl trvat okolo 2 hodin a 29 minut.

První díl měl těsně pod dvě hodiny, druhý se vyšplhal na 2 hodiny a 16 minut. Gunn už je jednou nohou venku z tohoto kolotoče, neboť je aktuálně zodpovědný za filmový a seriálový DC svět. Toto bude na nějakou dobu i jeho poslední projekt spojený s MCU, tak snad bude povedený. Jen připomínáme, že minuloroční Holiday Special si odnesl ze zámoří vlažné recenze. Nebyl to úplně ten Gunn v nejlepší formě. Snad třetí díl ale bude stát za to.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejlepší postavy: Strážci Galaxie

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Zajímavosti

Studio údajně má náhradníka za Jonathana Majorse, od kterého se Hollywood začíná distancovat

Studio údajně má náhradníka za Jonathana Majorse, od kterého se Hollywood začíná distancovat

Hollywood neodpouští. Zvlášť v posledních patnácti letech. Byli jsme svědky několika kauz, kdy byla hercům ze dne na den zaříznuta kariéra. Jonathan Majors neprožívá zrovna nejlepší měsíc svého života a i on může přijít o dobře našlápnutou kariéru. Jaká by byla náhrada?

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama