Avengers Jeremy Renner si měl jako Hawkeye zastřílet ve vlastním filmu, studio mu to přislíbilo již v minulosti

Jeremy Renner si měl jako Hawkeye zastřílet ve vlastním filmu, studio mu to přislíbilo již v minulosti

Jeremy Renner si měl jako Hawkeye zastřílet ve vlastním filmu, studio mu to přislíbilo již v minulosti

Ještě před pár lety existovaly pouze filmy z MCU a nic jiného. Sice tu bylo pár seriálů, které okrajově odkazovaly na dění v širším světě, ale pořádného propojení jsme se nikdy nedočkali. To se samozřejmě teď změní. Některým hercům byl ovšem přislíben film a studio muselo s pravdou ven.

19 1
5.12.2019

Aktuálně víme, že se pro stanici Disney+ vyvíjí seriál o Hawkeyeovi, který si tak trochu prochází problémy, ale o tom se můžete dočíst v jednom z našich starších článků. Když jsme se dočkali vůbec prvních Avengers, studio zvažovalo sólové filmy všech hlavních hrdinů, konkrétně tedy snímky s Iron Manem, Thorem, Captainem Americou, Hulkem, Black Widow a zmíněným Hawkeyem.

Téměř všichni se sólového filmu dočkali a ve finále si toho černého Petra odnesl právě Jeremy Renner. Dokonce i Black Widow se dočká svého filmu, s Hulkem je to o trochu obtížnější, ten svůj film sice dostal, ale do budoucnosti se neví, jak to bude se sdílenými právy na postavu se studiem Universal. Studio chtělo přijít v pravý čas i se sólovým filmem o Hawkeyovi a dokonce to Jeremymu Rennerovi dopředu přislíbilo.


(Renner si zastřílí až ve svém seriálu. Foto: Disney)

Co si budeme povídat, Renner je herec velkých kvalit, který by se neměl objevovat ve filmech jako páté kolo u vozu. Možná i proto se neustále vracel do dalších filmů, i když nikdy neměl až tak velkou roli ve všech týmovkách, protože věděl, že jeho čas jednou přijde. Následně ale studio změnilo strategii, když přišlo na trh se streamovací stanicí Disney+, která musela oslnit diváky svou vlastní tvorbou.

Bylo tedy nutné, aby se některé projekty zcela přesunuly na tuto stanici. A dle slov Kevina Feige bude pro fanouška Marvelu nutné, aby si předplatné Disney+ zakoupil, jinak se začne v příbězích ztrácet. Ty totiž budou pevně provázány s těmi seriálovými. Studio se tedy rozhodlo, že původně zamýšlený film o Hawkeyovi nakonec bude seriál. A přišel ten nejtěžší oříšek. Říci to herci, který počítal s filmem.

Studio samo přiznalo, že to nebylo vůbec lehké. Ale Jeremy Renner zareagoval poměrně v klidu a nabídku přijal. Dopomohl tomu i fakt, že rozpočet seriálu se bude pohybovat v mezích jako ten filmový, navíc Renner slyšel i o ostatních projektech stanice, která nehodlá šetřit na hercích. I jiní filmoví herci i třeba z MCU se upsali seriálu. A rozhodně to není ostuda vyměnit film za pořádný seriál.

Jste rádi, že si svého lukostřelce užijete v seriálu místo ve filmu?

Zdroj: IndieWire.com

Diskuze /2

Jackob32

Filmový svět si na to zvyká asi pomalu, ale seriály to budou táhnout

6.12.2019 | 14:54:37
Martan73

A dle slov Kevina Feige bude pro fanouška Marvelu nutné, aby si předplatné Disney+ zakoupil. LOL :-)

6.12.2019 | 15:39:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie