Avengers Kdo bude hrát v Civil War? Do nového filmu míří i Martin Freeman

Kdo bude hrát v Civil War? Do nového filmu míří i Martin Freeman

Kdo bude hrát v Civil War? Do nového filmu míří i Martin Freeman

AKTUALIZOVÁNO Promítání filmu Avengers: Age of Ultron v kinech ještě neskončilo, ale jak všichni víme, vlak s názvem Marvel Cinematic Universe pokračuje dál a to konkrétně následujícími filmy Ant-Man a Captain America: Civil War. Právě o posledním jmenovaném snímku, který bude mít premiéru přesně za rok, vám přinášíme nejnovější zprávy.


38 0
7.5.2015

Začneme tou nejžhavější novinkou. Marvel oficiálně oznámil účinkování Martina Freemana v třetím pokračování o Captainu Americovi. Vypadá to tedy, že Marvel si po Sherlockovi, kterého ve stejnojmenném seriálu ztvárňuje Benedict Cumberbatch, odchytil i jeho společníka Watsona. Freeman hrál v mnoha známých filmech, mezi nejznámější patří současná trilogie Hobbit, hrál také v další trilogii Cornetto režírovanou Edgarem Wrightem a objevil se i v seriálech The Office a Fargo. Britský herec si před kamerou zahrál v různých žánrech od komediálních až po ty serióznější a právě to na producenta Kevina Feigeho nejvíce zapůsobilo.

(FOTO: Marvel)


S určitostí víme, že si Freeman na sebe neobleče žádný superhrdinský kostým. Jeho role v nadcházejícím filmu je zatím neznámá, na internetu se již však začalo o jeho postavě spekulovat. Podle některých zdrojů by mohl hrát postavu Henryho Petera Gyricha, pracovníka americké vlády, který je jakýmsi prostředníkem mezi ní a skupinou Avengers. Jiné zdroje zase uvádějí, že bude ztvárňovat postavu Everetta Rosse, experta na Wakandu, od kterého si často nechala radit americká vláda či Národní bezpečnostní agentura (NSA). Pokud by hrál druhou zmíněnou postavu, bylo by dost pravděpodobné, že by se objevil i v sólo filmu Black Panthera. Jsou to zatím jen spekulace, na které si budeme muset počkat oficiálně až od Marvelu nebo herce samotného.

Stejný případ se stal i s Danielem Brühlem, jehož Marvel oficiálně oznámil jako součást nového filmu, avšak jeho postavu však zatím přísně tají. Díky spekulativním fanouškům i práci žurnalistů již víme, že si ve filmu Captain America: Civil War zahraje Barona Helmuta Zema, což už potvrdil i samotný německý herec. Helmut je synem německého nacistického vědce Heinricha Zema, jednoho z největších nepřátel Captaina Americy.

(FOTO: La Cosa)

Emily VanCamp si roli Agentky 13 Sharon Carter po druhém Captainovi zopakuje ještě jednou. Agentka je důležitou součástí komiksu Civil War, jakož i milostného života Steva Rogerse. Uvidíme, jak do příběhu zapadne, protože se na konci filmu Avengers: Age of Ultron dozvídáme, že Captain se chce více věnovat službě, než si hledat lásku a založit si rodinu.

V novém filmu by si měl Don Cheadle po nových Avengers již počtvrté obléknout oblek War Machina. Paul Bettany s Paulem Ruddem si podruhé zopakují svou roli Visiona, resp. Ant-Mana a to platí i pro Williama Hurta, tedy generála Rosse z Neuvěřitelného Hulka, ze kterého se v komiksech stal Red Hulk, aby bojoval se svým úhlavním nepřítelem Hulkem. Nepředpokládá se, že by to bylo právě v roli antihrdiny Red Hulka.

A víte proč? Protože postav ve filmu Captain America: Civil War je už dost! Ve třetím pokračování příběhu Captaina Americy (občas označovaného jako Avengers 2.5) režírovaného bratry Russovými tedy definitivně uvidíme Captaina Americu (Chris Evans), Iron Mana (Robert Downey Jr.), Black Widow (Scarlett Johansson), Hawkeye (Jeremy Renner), Scarlet Witch (Elizabeth Olsen), Buckyho (Sebastian Stan), Barona Zema (Daniel Brühl), Falcona (Anthony Mackie), Crossbonese (Frank Grillo), Black Panthera (Chadwick Boseman), Agentku 13 (Emily VanCamp), Visiona (Paul Bettany), Ant-Mana (Paul Rudd), Generála Rosse (William Hurt), War Machina (Don Cheadle) a Martina Freemana v zatím neznámé roli. Je však s určitostí jasné, že Hulk s Thorem se ve filmu neobjeví.

Rovněž by se měl právě v tomto snímku poprvé v MCU objevit i Spider-Man, jehož herec zatím není znám. Podle některých zdrojů se však počet kandidátů zúžil na dva, konkrétně na Asu Butterfielda a Toma Hollanda. Samozřejmě to vůbec nejsou potvrzené informace a nakonec se ani jeden z dvojice nemusí stát pavoučím mužem. Zda bude teenager Peter Parker důležitou součástí příběhu, nebo se v něm objeví pouze na okamžik, stále nevíme.

(FOTO: Marvel)

Uvidíme, jak se se samotným příběhem jakož i s celou řadou herců poperou bratři Anthony a Joe Russovi. Film bude vycházet z komiksové předlohy Civil War z roku 2006 od Marka Millara. Jeho příběh se točí okolo Zákona o registraci superhrdinů. Jelikož si lidé po některých nešťastných událostech způsobených lidmi s nadlidskými schopnostmi vydobyli tento zákon, Spojené státy všem osobám s výjimečnými schopnostmi nakáží, aby se registrovaly, odhalily svou totožnost a prošli základním výcvikem. Následně by se měli stát zaměstnanci vlády Spojených států, která by tak nad jejich chováním získala alespoň částečnou kontrolu. Stark je ve prospěch zákona, ale Captain a jeho následovníci ne.

Na konec se ještě podívejte na zbrusu nové artworky pro nový film, ve kterých uvidíte vylepšené obleky obou titulních superhrdinů. Captainův oblek si projde jen malou úpravou, kdežto Stark si svou hračku z konce Age of Ultron opět vylepší. Mělo by jít o brnění Bleeding Edge, které si v komiksech Stark vyrobil na boj proti mnohem silnějším protivníkům, jakými jsou například Thor či Red Hulk.

Comparing #IRONMAN Mark 45 armor from #AVENGERS #AgeofUltron to Mark 46 in #CAPTAINAMERICA #CivilWar Another cool comparison pic courtesy of @dailysuperhero. #Marvel #marvelcomics #mcu #marvelmovies

Fotka zveřejněná uživatelem Umberto Gonzalez (@umbertogonzalez), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2015–05–06T14:36:26+0­0:00“>Kvě 6, 2015 v 7:36 PDT</time>

#CAPTAINAMERICA #AgeofUltron uniform & #CivilWar uniform. Another cool comparison pic. In this you can tell the subtle differences between the uniforms. Cool pic via @dailysuperhero on Twitter. Thanks! #Marvel #marvelcomics #mcu #marvelmovies

Fotka zveřejněná uživatelem Umberto Gonzalez (@umbertogonzalez), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2015–05–06T14:24:03+0­0:00“>Kvě 6, 2015 v 7:24 PDT</time>

Diskuze /24

Blackhand47XD

Do filmu potvrdili i Ant-Mana.

#4 Kuppi
webmaster
7.5.2015 | 18:48:56
Elhonzo

A Visiona .

#4 Kuppi
7.5.2015 | 18:58:06
Historic

Tak to tam Coulsona asi neprotlačíme :-(

Aspoň za Brühla jsem rád, v Rivalech byl úžasný.

webmaster
7.5.2015 | 18:59:07
Kuppi

#1 Blackhand47XD: #2 Elhonzo: Hahaha, presne ako som dokončil článok, tak vyšlo oficiálne oznámenie od Marvelu s potvrdenou bandou hercov. Stáva sa, díky za postreh!

webmaster
7.5.2015 | 19:40:45
JuRas

To vypadá, že už by konečně IM mohl dostat armor, kterej má zabudovanej přímo v sobě (zmíněný Mark 38 to uměl), tak uvidíme…

#15 Tamon
7.5.2015 | 19:57:18
Anckrst

Bojím sa, že Peter Parker sa tam len ukáže a nebude hrať úlohu ako v komixe. Bola by to škoda.

7.5.2015 | 19:58:43
PecaCZE

Prosím Spider-Mana ne.

#9 Komanch
7.5.2015 | 20:12:46
Trooper

Snad tam těch postav nebude až příliš, ze všech MARVEL filmů byl podle mě dějově nejlepší Captain America: The Winter Soldier. Už v Avengers: Age of Ultron těch událostí zvratů a postav bylo celkem dost, tak doufám že poračování kapitána nepřeplácají…

#9 Komanch
7.5.2015 | 21:45:50
Komanch

#8 Trooper: Zrovna od tohoto filmu se přeplácanost čeká asi nejvíce. Komiks jsem četl a zde se snaží být tvůrci filmu ještě skromní.
#7 PecaCZE: A Spiderman hraje v komiksu velkou roli, takže jeho postava je do filmu nezbytná. A to nemá Marvel filmová práva na X meny a fantastickou čtyřku, která se také v komiksu vyskytuje.

7.5.2015 | 22:16:51
myrdin

„experta na vesnici Wakandu“ tohle mě dostalo :D kdyztak me opravte, ale ja mel za to ze Wakanda je technologicky vyspely stat a ne jen " vesnice"

#11 HonZoRRo008_
7.5.2015 | 23:53:09
HonZoRRo008_

#10 myrdin: No jo „vesnice“ je asi trochu blbě, ale zas tak vyspělý to v Avengers 2 nevypadalo :)

A ke kostýmům : vůbec mi nevadí, že jsou pořád skoro stejný, ale zase jsem rád aspoň za drobné změny :) Doufám ale, že do Infinity War vymyslí nějaký promakaný kostými, jako třeba B. Widow v Avengers 2 :D Hlavně aby nám tam zase někdo neumřel (myslím Civil War) :'(

#12 Elhonzo
8.5.2015 | 0:04:48
Elhonzo

#11 HonZoRRo008_: Wakanda v Avengers 2 byla vidět jen na mapě .

#13 HonZoRRo008_
8.5.2015 | 0:08:46
HonZoRRo008_

#12 Elhonzo: Ale ty lodě na vyschlim moři byla Wakanda :)

#14 Elhonzo
8.5.2015 | 0:21:50
Elhonzo

#13 HonZoRRo008_: To soudíš podle čeho ?

#16 HonZoRRo008_
8.5.2015 | 0:35:17
Tamon

#5 JuRas: ok ten zabudovanej armor jsem nepochopil prosím o vysvětlení

#21 Elhonzo
8.5.2015 | 9:53:09
HonZoRRo008_

#14 Elhonzo: No jestli si byl na filmu s dabingem tak říkali Afrika, Wakanda :)

#18 Masinaka #19 Elhonzo
8.5.2015 | 10:06:40
Ryen

Asa jako Spiderman by byla zajímavá volba… Když už tam ten Spidey musí bejt :-D Jinak mi nepřijde že postav by tam bylo moc, klidně bych jich snesl i více, pokud to dobře udělají (např. Coulsona bych tam viděl moc rád a podle mě tam patří). Musim přiznat že se na to těším víc než na nový Avengers. ;-)

8.5.2015 | 10:20:51
Masinaka

#16 HonZoRRo008_: to nedává smysl, proč by někdo, kdo ukradl ve Wakandě vibranium zůstav tam, pokud si pamatuju (a podle toho co je tady: http://marvelcinematicuniverse.wikia.com/…ge_of_Ultron), tak to byla Jižní Afrika (taky proto, že z Wakandy do Johannesburgu je to trochu daleko).

#20 HonZoRRo008_
8.5.2015 | 10:42:42
Elhonzo

#16 HonZoRRo008_: Nebyl . O Wakandě se bavili jen v Avengers Tower , pak o ní bylo ticho . A jak píše kolega ,pochybuju že Klaw ukradl Vibranium z jednoho nejlépe střežených států na světě byl chycen ocejchován znakem pro zloděje a pak by tam v klidu zůstal. To by T'challa nebo T'Chaka určitě nedovolil. Wakanda bude někde mimo civilizaci a Marvel si s jejím vizuálem pořádně vyhraje.

#20 HonZoRRo008_
8.5.2015 | 11:44:53
8.5.2015 | 12:22:09
Elhonzo

#15 Tamon: Po Extremis zbroji (díky které měl Stark v těle zabudovaný oblek který nosí pod zbrojí odkaz ) přišel Stark s novou vylepšenou zbrojí jménem Bleeding Edge . Tenhle model byl vyroben z nanorobotů a zbroj byla kompletně v Tonyho těle odkaz . Zbroj byla poháněna novou technologií Arc Reactoru (zdravíme filmy ) a Starka to dělalo chytřejším a mohl dělat multitasking na superlidské úrovni . Předpokládám že do filmu si z té zbroje vypůjčí pouze vzhled .

8.5.2015 | 12:30:03
Kalliphon

Dotaz – četl jsem CW a nějak si nemůžu vzpomenout, že tam byla Agentka 13. Kde se tam vzala?

#23 Elhonzo #24 ondraw
8.5.2015 | 17:10:23
Elhonzo

#22 Kalliphon: Nikde . Ta byla v Capově samostatné řadě odehrávající se během Civil War .

8.5.2015 | 17:28:00
ondraw

#22 Kalliphon: Agenka 13 byla ve Winter Soldier filmu.

28.5.2015 | 22:55:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy