Kit Harington by nekývl na Eternals, kdyby jeho postava měla být jen něčí přítel

Kit Harington by nekývl na Eternals, kdyby jeho postava měla být jen něčí přítel

Kit Harington už není žádné béčko, a tak by se neupsal projektu, kde by hrál druhé house. V prvním filmu od MCU si ovšem Harington takové druhé housle zahrál. Dobře ale věděl, že to nebude jeho jediný počin v této sérii. Jeho chvíle má přijít a rozhodně bude stát za to.

13 2
5.11.2022

Herec Kit Harington těží především z role Jona Sněha ze seriálu Game of Thrones. V Marvel Cinematic Universe ovšem hraje i Danu Whitmana, který se doposud objevil pouze v Eternals. A nutno dodat, že nešlo o moc velkou roli a do celkového dějství celého filmu příliš nezasáhl. Jedná se tak o typickou postavu, která se měla ve filmu pouze představit, ale bude budována až v dalších filmech.

To vše samozřejmě Kit Harington s dostatečným předstihem věděl. Tušil, že jeho postava se jednou stane obávaným Black Knightem a pořádný prostor dostane až v dalších projektech. Kdyby tomu tak nebylo, Harington by prý na roli nikdy nekývl. Alespoň to nyní prozradil v krátkém rozhovoru pro The Hollywood Reporter:

Tak nějak jsem věděl, že ztvárnění Black Knighta by mohla být jedna z možností. Neměl jsem takový zájem objevit se ve filmu od Marvel Studios jen proto, abych hrál něčího přítele. Věděl jsem o nějakých budoucích možnostech, takže tato cesta byla vždy součástí jednání se studiem. Ale jako u všeho na světě, ani tady nevíte. Tak nějak si uděláte průzkum, jaká postava by to mohla být, a řeknete si, že vypadá docela zábavně. Ale záleží jen na studiu, jestli tu postavu chtějí do svých plánů zapojit. V této fázi to nevím. Nemám tušení, jaké jsou jejich plány.

(Kit Harington by nekývl na Eternals, kdyby jeho postava měla být jen něčí přítel. Foto: Disney)

Dana Whiteman vzbudil největší poprask právě v potitulkové scéně, kde se objevil po boku nového Bladea. Stále ovšem není potvrzené, že se Kit Harington objeví právě v chystaném filmu Blade. Snímek má aktuálně potíže a přepisuje se scénář. Harington by se měl ale v následujících projektech někde objevit, jinak by potitulková scéna a obecně celé jednání s Marvel Studios nedávalo smysl:

Jo, natáčení potitulkové scény bylo opravdu vzrušující. Je totiž skvělé, když po konci filmu přijde ještě jedna scéna, která udává možný směr případného pokračování. Takže vidět, že by mohlo být pokračování, je samozřejmě vzrušující. Nic bližšího nevím. Vím, že jsou nějaké plány, myslím, že v určitém bodě se objevím, ale nevím přesné detaily.

Nedávno jsme vám přinesli zprávu, že dvojka Eternals nemusí dopadnout, ale studio rozhodně neplánuje odepsat postavy, které se ve filmu představily. je tak klidně možné, že je budeme vídat pouze ve filmech někoho jiného, což by mohl být případ Dana Whitemana. Na svůj film či seriál to ještě nebude, takže se postava bude muset spokojit se sekundováním u nějaké známější postavy.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /6

Just Suffering

První house už bylo zabrané? :D

5.11.2022 | 19:34:02
Oveckoun

On: Nebudu hrát záporáka.

Studio: Kite, zaplatíme ti 4 miliony, když budeš hrát záporáka. Bereš to?

varianta 1 – Kit: Ok.

varianta 2 – Studio: Přeobsadíme tě a ušetříme.

Tak snadný to je :D

5.11.2022 | 22:43:08
TrepyTN14

KIt by se měl hlavně uklidnit. Už od urážení fanoušků po 8. sérii by zasloužil přes držku.

6.11.2022 | 0:38:25
Stardos

Kit by mohl být vůbec rád za vedlejší roli :D zas tak dobrý herec to není.

6.11.2022 | 14:04:18
Ratemus

Chlapeček sází na své hvězdné jméno které má díky pouhé jedné roli v seriálu který je již neaktuální. Jistě ne kvůli průměrným Pompejím. Možná být nohama na zemi. V MCu ještě zazáří ale dobře doby by mohl přidat na pokoře

6.11.2022 | 16:38:03
LAZARUS111

Tak keby nemal mať väčšiu rolu prečo by bol komiksová postava a nie len náhodná postava.

6.11.2022 | 17:59:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy: Ant-Man

Reklama

Předchozí film

Black Panther: Wakanda Forever


Premiéra: 10.11.2022
Režie: Ryan Coogler
Hudba: Ludwig Göransson
Hrají: Letitia Wright, Lupita Nyong'o, Winston Duke, Angela Bassett, Danai Gurira, Martin Freeman, Tenoch Huerta Mejía, Michaela Coel, Florence Kasumba, Dominique Thorne, Curtis Bannister, Daniel Kaluuya, Isaach De Bankolé, Mabel Cadena, Hari Nef, Rebecca Quin, Gigi Bermingham, Grace Junot, Kamaru Usman a dalšíí 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Důležité články k filmu:

Tenoch Huerta neuměl před rolí Namora plavat
Rihanna nazpívala singl k filmu
První ohlasy na film Wakanda Forever
Jaký časový skok nás čeká ve filmu?
Jak dlouhý bude film?

Zajímavosti

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Ne každý herec chce zůstat v jedné roli do konce života. Zvlášť ten, co nemá o nabídky nouze. Chris Hemsowrth patří k áčkovým hvězdám Hollywoodu. A i když ho role Thora nesmírně baví, nyní sám přiznává, že jeho další výprava může být ta poslední. Proč tak najednou?

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama