Avengers Koho uvidíme v pavoučím spinoffu Silver and Black?

Koho uvidíme v pavoučím spinoffu Silver and Black?

Koho uvidíme v pavoučím spinoffu Silver and Black?

Oznámení pavoučích spinoffů vyvolalo docela poprask. Jedním ze spinoffů je Silver and Black, který vypráví příběh dvou antihrdinek. Nedávno jsme se dočkali detailů o parťácích i záporácích, jež se nám představí. Oproti starším zprávám se složení trochu změnilo, zmizelo několik klasických postav.


16 0
20.7.2017

Black Cat a Silver Sable jsou dvě antihrdinky, které neodmyslitelně patří k postavě Spider-Mana. Pavoučí muž se tedy dočká rozšířeného univerza, jež bude nějakým způsobem propojené s klasickým MCU. Mladé ženy však na své dobrodružství nebudou samy a doprovodí je Dominic Fortune, jenž měl mít původně velkou roli ve zrušeném seriálu o Hunterovi a Mockingbird. Druhou postavou je pak Mark Sim, docela nová postava s Inhumanskými předky.

Film se samozřejmě nemůže obejít bez záporáků, kterými mají být Tombstone, Gaunt, Chameleon a Tarantula. Ve zkratce: Tombstone je albínský černoch z Harlemu, který vydělává například skrze sázky v ilegálních zápasech. Gaunt je bývalý kolega Normana Osborna, jenž se proměnil kyborga, a Tarantula je obyčejný kriminálník. Chameleona pak můžete znát jako prvního Spider-Manova nepřítele, který ke svým loupežím používá maskovací technologie podobné těm z druhého Kapitána.


Na scénu se má údajně vrátit také Scorpion, jehož jsme měli možnost na chvíli spatřit ve filmu Homecoming. Sony si takhle bude chtít jistě pojistit propojení filmů, aby fanoušci nenadávali, že točí úplně oddělené příběhy.

FOTO: Marvel Comics

Diskuze /1

Lex Luthor

Tombstone by měl mít ocelovou kůži a nadlidskou sílu, tak uvidíme.

20.7.2017 | 15:31:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy