Koho Valkyrie ve filmu Thor: Love and Thunder stoprocentně nepotká a jak dlouhý bude film?

Koho Valkyrie ve filmu Thor: Love and Thunder stoprocentně nepotká a jak dlouhý bude film?

Každý fanoušek má zakroužkované datum sedmého července. To jde totiž do kin film Thor: Láska jako hrom. Marketingová kampaň pomalu sílí a my tak přinášíme drobné střípky přímo od herců. Jak dlouhý bude čtvrtý film s Thorem? A s kým si Tessa Thompson nezahrála?

11 1
20.6.2022

Snímek Thor: Love and Thunder dorazí do kin již začátkem příštího měsíce. Nedávno jsme se dočkali krásných plakátů a nyní máme informace přímo ze zdroje, neboť marketingová kampaň je v plném proudu. Tentokrát nemáme čekat nějaký dlouhý počin, naopak půjde o jeden z nejkratších MCU filmů za poslední dobu. Film bude mít pouze 119 minut, což ho řadí mezi jedny z nejkratších filmů celého universa.

Naposled jsme se takto krátkého filmu dočkali při druhém Ant-Manovi. Stopáž je ale opět okolo dvou hodin, takže nějak výrazně ochuzeni nebudeme. Film by měl být již finálně sestříhán, takže dalších úprav ve stopáži se zřejmě nedočkáme. Fanoušci si nicméně z posledních filmů zvykli, že jsou MCU snímky o něco delší.

(Kratší film nutně neznamená horší, nebo ne? Foto: Disney)

Thor je taktéž jedinou postavou, která dostala čtvrtý sólový film. Kdyby nebylo Taiky Waititiho, asi nikdy bychom se na číslovku čtyři nedostali. Marvel Studios o třetím pokračování nepřemýšlelo a důležitý byl element nového režiséra, svěží přístup a určitá vize. Byl to právě on, kdo dodal Chrisu Hemsworthovi šťávu a ztracený elán do role.

Poslední náš postřeh se týká Tessy Thompson, která společně se zmíněným panem Hemsworthem a panem Waititim propaguje právě čtvrtého Thora. Herečka se přiznala, že nenatáčela žádnou scénu se Strážci galaxie. I když to samozřejmě nic nemusí znamenat a ve finále mohou být všichni přidáni do jedné scény pomocí digitálních efektů, tak je tu samozřejmě šance, že se ve filmu Valkyrie s nikým ze Strážců nepotká.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2, článek 3)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejlepší postavy: Ant-Man

Reklama

Předchozí film

Black Panther: Wakanda Forever


Premiéra: 10.11.2022
Režie: Ryan Coogler
Hudba: Ludwig Göransson
Hrají: Letitia Wright, Lupita Nyong'o, Winston Duke, Angela Bassett, Danai Gurira, Martin Freeman, Tenoch Huerta Mejía, Michaela Coel, Florence Kasumba, Dominique Thorne, Curtis Bannister, Daniel Kaluuya, Isaach De Bankolé, Mabel Cadena, Hari Nef, Rebecca Quin, Gigi Bermingham, Grace Junot, Kamaru Usman a dalšíí 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Důležité články k filmu:

Tenoch Huerta neuměl před rolí Namora plavat
Rihanna nazpívala singl k filmu
První ohlasy na film Wakanda Forever
Jaký časový skok nás čeká ve filmu?
Jak dlouhý bude film?

Zajímavosti

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Ne každý herec chce zůstat v jedné roli do konce života. Zvlášť ten, co nemá o nabídky nouze. Chris Hemsowrth patří k áčkovým hvězdám Hollywoodu. A i když ho role Thora nesmírně baví, nyní sám přiznává, že jeho další výprava může být ta poslední. Proč tak najednou?

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama