Má Marvel Studios konkurenci na Slovensku? Podívejte se na výtvor slovenských kolegů

Má Marvel Studios konkurenci na Slovensku? Podívejte se na výtvor slovenských kolegů

Film Avengers: Infinity War je jedním z nejúspěšnějších filmů minulého roku, a tak není divu, že i naši slovenští kolegové si z něj vzali inspiraci a velice povedenou a moderní formou nám představují mechatroniku, která může být pro většinu lidí velkou neznámou. Jak se vám film líbí?

17 4
28.2.2019

Mladí vědci a studenti z Ústavu automobilové mechatroniky Fakulty elektrotechniky a informatiky ze Slovenské technické univerzity v Bratislavě se rozhodli inspirovat úspěšným českým propagačním videm Vlk z VÚT a natočili fanouškovský film na motivy snímku Avengers: Infinity War. Tvorba krátkého desetiminutového videa zabralo okolo půl roku.

Fanouškovský film prezentuje bakalářský studijní program Automobilová mechatronika a zároveň představuje nové studijní zaměření nazvané Inteligentní technologie a systémy orientované na moderní informační a komunikační technologie a automatické řízení v mechatronice.

Cílem filmu je atraktivní formou představit mladé generaci mechatroniku jako moderní obor pro 21. století, který spojuje čtyři oblasti – informatiku, automatizaci, mechaniku a elektronické systémy. Ve filmu je využitá paralela mezi jednotlivými aspekty vesmíru (Kameny nekonečna z filmu Infinity War) a mezi čtyřmi oblastmi mechatroniky (Kameny mechatroniky). Pátý kámen ve filmu působí jako zdroj napětí a momentu překvapení.

Jak se vám video našich slovenských kolegů líbí? A zajímá vás tento obor?

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

ori

Úvod sľubný, ale potom ma to už nebavilo :D

webmaster
28.2.2019 | 19:07:00
Boudiccaw

já věděla, že jsem měla studovat jinde než na ekonomce :)

28.2.2019 | 20:09:35
Dragon94

Jako dobrý no, ale krom povedených efektů nepředvedli zhola nic. Získání druhého a čtvrtého kamene je navíc zcela bez práce. Na to jak dobré efekty mají tak je hřích, že si nedali více záležet na zbytku videa. Ale jako způsob propagace školy to není vůbec zlý, alespoň se o ní spoustu lidí dozví, když už nic jiného.

28.2.2019 | 21:19:38
theplanetoftheapes

To je ale ubohost chtít získat studenty tím, že vykrádají počítačové omalovánky pro pubescenty – tím myslím Mrvel a jeho filmy. Pěkné efekty tam dali a vůbec velká snaha, kdyby ji tak vložili do normálního videa, které by školu pěkně představilo i s těmito efekty ale jestli chtějí poďobané komixáky závislé na sledování těchto omalovánek tak mají opravdu postaráno o kvalitní ročník prváků :D

1.3.2019 | 7:42:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy: Strážci Galaxie

Reklama

Zajímavosti

Studio údajně má náhradníka za Jonathana Majorse, od kterého se Hollywood začíná distancovat

Studio údajně má náhradníka za Jonathana Majorse, od kterého se Hollywood začíná distancovat

Hollywood neodpouští. Zvlášť v posledních patnácti letech. Byli jsme svědky několika kauz, kdy byla hercům ze dne na den zaříznuta kariéra. Jonathan Majors neprožívá zrovna nejlepší měsíc svého života a i on může přijít o dobře našlápnutou kariéru. Jaká by byla náhrada?

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama