Avengers Marvel se dohodl s Netflixem na čtyřech nových seriálech

Marvel se dohodl s Netflixem na čtyřech nových seriálech

Marvel se dohodl s Netflixem na čtyřech nových seriálech

Marvel evidentně nikdy nemá dost. Po obrovských úspěších filmů z Marvel Cinematic Universe, kreslených seriálech na Disney XD a nedávném uvedení seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. na ABC, přidávají další hrané seriály, které budou vysílány prostřednictvím Netflixu. O které komiksové postavy půjde?


2 0
8.11.2013

Kevin Feige, šéf Marvel Studios, nedávno potvrdil, že se jim do vlastnictví vrátila stará známá marvelovská postava, která si už před 10 lety odbyla velmi nepovedenou premiéru na stříbrných plátnech v podání Bena Afflecka. Ano, hádáte správně, jedna ze čtyř postav, která dostane svůj vlastní seriál, nebude nikdo jiný, než muž bez strachu Daredevil! Doufejme, že se tento remake podaří, protože Daredevil je úžasná postava, která si úspěch prostě zaslouží.

Další postavy, které dostanou svůj seriál, jsou nerozlučná dvojice hrdinů Luke Cage a Iron Fist a také méně známá Cageova přítelkyně Jessica Jones. Osobně jsem velmi rád, že Luke spolu s Iron Fistem se dostanou alespoň na obrazovky, když už ne na filmová plátna. Do MCU by se pravděpodobně nehodili, protože jsou to spíše „street hrdinové“, takže tohle je určitě to nejlepší rozhodnutí, jak je předvést světu v plné parádě.


Každý seriál by měl dostat po 13 epizodách, jak je pro Netflix charakteristické. Tímto to ale nekončí. Všichni hrdinové ze svých seriálů budou pak společně zasažení do drsného světa Hell's Kitchen v New Yorku (narodil se tam Matt Murdock/Daredevil), jejichž příběh uvidíme v minisérii The Defenders!

Další neznámou pro nás je, jak bude samotný seriál prezentován. Netflix žádnou cenzuru ohledně užívání vulgarismů nemá, tedy seriál klidně může být hodnocen Rated R (příklad House of Cards). To by seriálu jen přidalo na hodnotě, protože by byl více důvěryhodnější a reálnější, protože se v nebezpečných ulicích New Yorku určitě s ubrouskem před ústy nemluví.

I když jsou tyto zprávy pro nás seriálové a komiksové fanoušky úžasné, seriálů se nedočkáme dříve než v roce 2015. Co říkáte na tuto novinku?

Diskuze /4

JohnWinstonLennon

tak to je super :) jen tak dál :) převedení komiksovejch hrdinů na filmová a seriálová plátna je super :) doufám že tyto nové seriály budou tak povedené jako je např Arrow nebo Agents of SHIELD :)

8.11.2013 | 21:07:53
Fery95

pokud by to bylo jako arrow co se týče atmošky tak jo ale nesmělo by to být jako agenti příjde mi to dosti neosobní…

8.11.2013 | 21:57:25
MatthewPhate

Doufám, že to bude něco jiného než je právě Arrow a Agents, kteří zatím nejsou nic extra.

9.11.2013 | 11:34:39
BadMotherfucker

Nejradši bych to viděl jako Arrow, ale zasazené do jiné společnosti. Prostě to chce něco jiného než typickou zbohatlou rodinu vládnoucí městu… Viz Arrow, Batman, Iron man…

19.12.2013 | 21:16:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy