Avengers Michael Douglas bude Hank Pym!

Michael Douglas bude Hank Pym!

Michael Douglas bude Hank Pym!

Dvojnásobný držitel Oscara Michael Douglas ztvární v připravovaném filmu Ant-Man hlavní postavu Hanka Pyma. Logicky to tedy znamená, že Paul Rudd si zahraje Scotta Langa. Přečtěte si další detaily uvnitř článku.


1 0
20.1.2014

Michael Douglas si zahraje postavu, která se poprvé v komiksech objevila ve vydání Tales to Astonish # 27 v roce 1962. Dr. Henry „Hank“ Pym je biofyzik, který vytvoří tzv. „Pymovy částice“, tedy látky, pomocí kterých dokáže člověk měnit svou velikost. Vytvořil si také svůj vlastní kostým a stal se Ant-Manem.

Scott Lang je pak zloděj, který ukradne Pymův oblek, ale jen kvůli záchraně své malé dcerky, která trpí problémy se srdcem. Lang později superhrdinou zůstane a připojí se k Avengers. Práve tuto postavu by mnel hrát americký herec Paul Rudd.


Přečtěte si tedy vyjádření producenta a šéfa Marvel Studios Kevina Feige na obsazení Michaela Douglase:

Věděli jsme, že na obsazení postavy s bohatou historii, jakou je Hank Pym, potřebujeme herce schopného přenést jeho kvality a charakter do reality. Ulevilo se nám, když Michael Douglas souhlasil s obsazením. Do každé postavy, kterou hrál, přinesl šarm a odvahu a nevíme se dočkat, co udělá i s Hankem Pymom ve filmu Ant-Man.

Pro agenturu Reuters se také vyjádřil i samotný Douglas:

Velmi jsem chtěl hrát v nějakém Marvel filmu. Scénář je velmi dobrý, vtipný a režisér je také skvělý. Dylanovi (jeho 13-letý syn, pozn. red.) se to bude moc líbit.

Douglas údajně podepsal smlouvu na více filmů, takže ho pravděpodobně uvidíme i v dalších filmech z projektu Marvel Cinematic Universe.

Co říkáte na tuto zajímavou novinku?

Diskuze /2

Xavik

No je to další velké herecké oživení. :)

admin
20.1.2014 | 22:18:55
Milianeto

Neveril som klebetám na nete, že by Pyma mal hrať Aaron Eckhart, seriáloví týpci vtierka Castle alebo Mentalista, osobne som čaklal niekoho mladšieho :D. Ale Douglas je Pán herec, a som veľmi zvedavý na jeho Ant-mana

21.1.2014 | 21:43:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy