Avengers Miles Morales ve filmovém světě existuje

Miles Morales ve filmovém světě existuje

Miles Morales ve filmovém světě existuje

V komiksovém světě Ultimate se Peterovým nástupcem stal mladičký Miles Morales. Po předchozích dohadech tvůrci potvrdili, že se postava ve filmovém univerzu skutečně vyskytuje. Objeví se snad nový Spider-Man v budoucích filmech?


20 2
7.7.2017

Jak jsme psali dříve, ve filmu Spider-Man: Homecoming se vyskytuje postava Aarona Davise, který je strýcem Milese Moralese. Ve filmu Prowler říká, že ve své čtvrti nechce Vulturovy zbraně, protože tam žije jeho synovec. Jon Watts i Kevin Feige potvrdili, že skutečně myslí Milese a postava tak ve filmovém univerzu existuje. Zatím to vypadá, že se Spider-Man dočká celkově jen pěti filmů, z nichž jsou to tři sólovky. Trilogie má uzavřít Peterův pobyt na střední, dál příběh postavy vymyšlený nemají.

Osobně doufám, že Peter tu zůstane na víc filmů a ukáže se nám i jako fotograf, učitel a šéf velké korporace. Milese mají tvůrci připraveného zřejmě jako takovou náhradu. Sám Holland říká, že by mladšího pavouka ve filmech rád mentoroval. Dočkáme se toho snad ve filmech?


Další zpráva se týká Liz Allan, jejíž postava je součástí menšího zvratu. Její představitelka by byla ráda, kdyby se Liz v příštích filmech proměnila v hrdinku Firestar, tak jak se tomu stalo v komiksech Ultimate. Tvůrci se toho ale chopit nemusí, jedná se pouze o hereččino přání. Zajímavé rozhodně je, že většina Peterových filmových spolužáků má v komiksech později tajnou identitu. Připravuje si snad Marvel celkově půdu pro budoucnost univerza? Jednotlivé spolužáky si pak rozebereme v blížících se postřezích.

FOTO: Marvel Comics

Diskuze /7

Monkeyskunk

Všeho moc škodí :-/

7.7.2017 | 17:16:47
tom99

Osobně doufám, že nás čeká větší počet filmů, tři jsou zkrátka na pavouka málo. Spider-man má nepřeberné množství příběhů, které stojí za zfilmování. Asi to tak vychází, že ve dvojce bude Peter maturovat, ale Parkerův život toho má opravdu co nabídnout. Já bych jednou rád viděl skutečný komiksový „Homecoming“, dále Klonovou ságu či i příběh, jak Spidey mutuje.

P.S.: To nepřeberné množství záporáků v jedničce ve mně stejně evokuje, že se dočkáme Sinister Six.

#4 Blahar
webmaster
7.7.2017 | 17:24:44
Anckrst

keď si vezmeme že by v treťom filme mal maturovať tak predpokladám že tak o 5 rokov bude tento film…budúci rok bude v Infinity War , pravdepodobne aj v „Infinity War 2“ (2019) keďže Spider-man 2 sa má odohrávať tesne po IW (2020) a potom možno nasledujúci rok (2021) alebo až ten ďalší (2022) podľa toho či medzi tým budú chcieť mať rok pauzu aby záverečný film trilógie stál za to a venovali mu viac času. a to už vo filme kde má hrať maturanta (Spider-man 3) bude mať v reálnom živote 26 rokov. Nehovoriac o tom, že Marvel bude chcieť sfilmovať pravdepodobne čo najviac rôznych postáv aby podľa úspešnosti a obľúbenosti budú s týmito postavami pracovať ďalej.

7.7.2017 | 17:47:01
Blahar

#2 tom99: Přesně tak, příběh Homecomingu mi přišel zbytečně prázdný, přitom v komiksech je toho tolik, chci vidět odkazy na Bena a zodpovědnost, Petera jako fotografa, J. Jonah Jamesona, MJ, klonovou ságu. Prostě mi tam chyběly tyhle věci, co dělaj Spider-Mana Spider-Manem, i když chápu, že to byly Spider-manovy počátky…

#5 Ratemus
překladatel
7.7.2017 | 18:46:17
Ratemus

#4 Blahar: mně přišlo narozdíl od Raimiho a Webba že tady bylo vše co dělá Spidermana Spidermanem…kdyby tam bylo vše co chceš taky by to přeplácané a dopadlo by to stejně jako Spiderman 3.....na to vše je čas a podle mě použijí nějakou jinou inkarnaci Spidermana v Sony ve světě Venoma, třeba Kaina, Spider Gwen, nebude tam Spiderman přímo ale tihle tam mohou hrát jeho roli.....odkaz na Bena bude jistě ve dvojce…a toto je navíc příběh ze střední ze školy, Jonah přijde jistě ve dvojce…

#6 Blahar
7.7.2017 | 18:53:56
Blahar

#5 Ratemus: Spider-Man samotnej je skvělej, jen mi v tom prostě něco z toho chybělo, samozřejmě všechno najednou by to bylo přeplácané, to máš pravdu. :)

#7 Horyo
překladatel
7.7.2017 | 23:16:54
Horyo

#6 Blahar: Kolikrát ještě potřebuješ vidět zas jiného JJ Jamesona nebo jak Petera kousne pavouk? :D Aby to nebyla jak vražda Batmanových rodičů..

10.7.2017 | 15:38:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy