Avengers Na Disney+ uvidíme animovanou sérii o alternativních příbězích z MCU

Na Disney+ uvidíme animovanou sérii o alternativních příbězích z MCU

Na Disney+ uvidíme animovanou sérii o alternativních příbězích z MCU

Pro svou novou streamovací službu si Disney vymyslelo něco speciálního. Samotný Kevin Feige nám představí animovaný seriál založený na komiksové řadě What If?, který nám ukáže příběhy ze světa MCU v úplně jiném světle. Na jak velké šílenosti se můžeme připravit?

32 2
23.3.2019

Disney se připravuje rozjet svojí novou streamovací službu ve velkém. Kromě hraných seriálů z MCU a Star Wars se dočkáme i speciální animované řady, která bude založena na myšlence komiksové série nazvané What If?. Jak už název napovídá, každý sešit vzal nějaké téma nebo zápletku a pokusil se ji ukázat v jiném světle. Je zajímavé, že spoustu z těchto příběhů tvůrci poté víceméně zakomponovali i do hlavní série a šlo například o myšlenky, že by měl Hulk Bannerův mozek, Doctor Doom se stal klaďasem nebo také, že Jane Fosterová našla Thorovo kladivo. Z těch šílenějších nápadů tu byl třeba jeden, kdy se řešilo, co kdyby byl Kapitán Amerika zvolen prezidentem.

Můžeme jen hádat, jaké nápady se teď tvůrcům honí hlavou. Nás napadají třeba příběhy typu: Co kdyby se z Kapitána Ameriky stal Winter Soldier? Co kdyby se Thanos a jeho děti zapojili do bitvy o New York? Co kdyby Kapitán Amerika nebo Iron Man zemřeli během Občanské války? A třeba také, co by se stalo, kdyby Thor nezískal zpět svou moc? Seriál bude produkovat samotný Kevin Feige, takže se máme určitě na co těšit.


(Komiksová řada What If? baví fanoušky po desetiletí. Foto: Marvel)

Líbí se vám nápad na tento seriál? Jaké zápletky byste v něm chtěli vidět vy?

Zdroj: MCUExchange

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie