Namor se do MCU vrátí v Avenger: The Kang Dynasty, na jeho návrat láká scenárista Ant-Mana

Namor se do MCU vrátí v Avenger: The Kang Dynasty, na jeho návrat láká scenárista Ant-Mana

Když už pořádná týmovka, tak co nejvíce postav. O složení Avengers týmu v připravovaném snímku The Kang Dynasty toho moc nevíme. Snad jen to, že Spider-Man by měl hrát důležitou roli. No, a teď víme, že se ve filmu objeví i Namor, potvrdil to sám scenárista celého projektu.

16 0
9.3.2023

Scénárista Jeff Loveness byl vždy pevnou součástí týmu okolo seriálu Rick and Morty, kde se mu povedlo napsat hned několik svěžích a výborných epizod. Samozřejmě je hrozně těžké odhadnout, jaký podíl má na celkovém úspěchu celé seriálu, neboť na celé show pracuje celá řada nadaných tvůrců, takže je klidně možné, že spolupráce se všemi klapla na jedničku a došlo ke klasickému synergickému efektu.

Jeff Loveness byl ovšem zřejmě na základě spokojených ohlasů na Ricka a Mortyho osloven Marvel Studios, kteří ho požádali o sepsání scénáře k filmu Ant-Man and the Wasp: Quantumania. Loveness nezaváhal a společně s Paytonem Reedem vymysleli příběh třetího Ant-Mana. Samozřejmě se to neobešlo bez klasických mantinelů studia, kteří měli pro svého mravenčího hrdinu svou vlastní vizi a chtěli tak například ve filmu představit mocného a hrozivého Kanga a udělat film daleko dobrodružnější a velkolepější.

(Namor se do MCU vrátí v Avenger: The Kang Dynasty, na jeho návrat láká scenárista Ant-Mana. Foto: Disney+)

Můžeme samozřejmě polemizovat, jak moc mělo zadání studia vliv na výslednou podobnu třetího Ant-Mana. Diváka ale tvůrčí problémy až tak zajímat nemusí, důležitý je výsledný produkt v kinech. A co si budeme povídat – ten nedopadl úplně nejslavněji. Průměrné recenze a největší sešup v tržbách oproti prvnímu víkendu jsou zkrátka ukazatele, které nás vrhají do pozoru.

Nutno dodat, že Jeff Loveness bude scenáristou i jednoho z nejočekávanějších MCU filmů – Avengers: The Kang Dynasty, což samozřejmě může vyvolávat menší rozpaky. My tak musíme doufat, že tentokrát si přepracovaný a stále vytížený Kevin Feige udělá dost času na to, aby na svůj nejdůležitější projekt v celému universu dohlédl. Lovenness nevzbuzuje zrovna největší dávku důvěry. No, tak doufejme, že při psaní scénáře bude mít svůj den.

Scenárista zároveň potvrdil, že se již nemůže dočkat, až do příběhu zakomponuje Namora. Ano, Namor bude součástí nových Avengers a dost možná to bude jeho první návrat po filmu Black Panther: Wakanda Forever. Ještě pro zajímavost uvádíme, že Tenoch Huerta Mejía se při natáčení druhého Pantera zranil při finální bitvě s Letitiou Wright. Jeho odhodlání být pánem všech moří a oceánů ale rozhodně není o to menší a Namor se snad vrátí ve velké parádě.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

Venous4

pro Avengers 5 jsou potvrzeni: Namor, Black widow (Yelena Belova), Black Panther, Hawkeye (kate Bishop), Daredevil a Moonknight.

#2 tom99
9.3.2023 | 11:21:01
tom99

#1 Venous4: Vím, děkuji. To rozeberu taky určitě. Poměrně netradiční hrdinové, je vidět, že se nám Avengers mění.

webmaster
9.3.2023 | 17:08:33
dovahkiin

Doufám že z Namora neudělají čistýho klaďase.

#4 weiwei
9.3.2023 | 21:46:00
weiwei

cqafca vd
#3 dovahkiin:

11.3.2023 | 1:13:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy: Ant-Man

Reklama

Předchozí film

Black Panther: Wakanda Forever


Premiéra: 10.11.2022
Režie: Ryan Coogler
Hudba: Ludwig Göransson
Hrají: Letitia Wright, Lupita Nyong'o, Winston Duke, Angela Bassett, Danai Gurira, Martin Freeman, Tenoch Huerta Mejía, Michaela Coel, Florence Kasumba, Dominique Thorne, Curtis Bannister, Daniel Kaluuya, Isaach De Bankolé, Mabel Cadena, Hari Nef, Rebecca Quin, Gigi Bermingham, Grace Junot, Kamaru Usman a dalšíí 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Důležité články k filmu:

Tenoch Huerta neuměl před rolí Namora plavat
Rihanna nazpívala singl k filmu
První ohlasy na film Wakanda Forever
Jaký časový skok nás čeká ve filmu?
Jak dlouhý bude film?

Zajímavosti

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Ne každý herec chce zůstat v jedné roli do konce života. Zvlášť ten, co nemá o nabídky nouze. Chris Hemsowrth patří k áčkovým hvězdám Hollywoodu. A i když ho role Thora nesmírně baví, nyní sám přiznává, že jeho další výprava může být ta poslední. Proč tak najednou?

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama