Avengers Novinky o filmu Avengers: Age of Ultron

Novinky o filmu Avengers: Age of Ultron

Novinky o filmu Avengers: Age of Ultron

Spolu s blížící se premiérou filmu Captain America: The Winter Soldier se internetem šíří novinky i k blížícímu se blockbusteru Avengers: Age of Ultron, který zakončí celou Fázi 2. Uvnitř článku se dozvíte o nových postavách a také detaily o natáčení nového filmu.


1 0
16.2.2014

Začneme novými tvářemi ve filmu. Asi nejzajímavější novinkou je obsazení Paula Bettanyho do role Ultronovho výtvoru Visiona! Tímto tvrzením se tak úplně mohou skončit všechny spekulace, že by měl být Vision Phil Coulson v podání Clarka Gregga. Jak všichni víme, Paul Bettany už je dávno součástí MCU projektů, neboť je hlasem Starkovi umělé inteligence s názvem J.A.R.V.I.S. Jak to již Whedon vyřeší, necháme na něj. Ten se dokonce s Bettanym již setkal v Londýně a připojil se k nim i Jeremy Renner, který si zopakuje roli lučištníka Hawkeye. Zkoušeli různé kostýmy, make-upy a pracovali s různými kaskadéry.

Další zajímavou novinkou je obsazení dalšího záporáka do filmu. Bude jím německý velitel HYDRY Baron von Struckler, kterého si zahraje herec Thomas Kretschmann. Některé zdroje tvrdí, že podepsal kontrakt na více filmů, to je však zatím jen spekulací. Ve filmu by neměl účinkovat dlouho, ale měl by mít jednu podstatnou úlohu, kterou si můžete přečíst v tomto spoileru.


Prvních deset minut filmu by údajně mělo být o představení hvězdných dvojčat Quicksilvera (Aaron Taylor Johnson) a Scarlet Witch (Elizabeth Olsen), které by měly pravděpodobně mít něco společného s Baronem. Ten má být v úvodních minutách snímku cílem skupiny Avengers.

Whedonovým castingem prošly i dvě krásné herečky, konkrétně tedy Natalie Martinez a Korejka Kim Soo Hyun, jejichž postavy ve filmu jsou zatím neznámé. Pokud budou hrát nějakou podstatnou roli, určitě vás o tom budeme informovat.

Ne jen nové tváře se přidávají do novéhu filmu, ale očekávejte i staré známé postavy. Potvrzená je levá ruka Nicka Furyho, krásná agentka Maria Hill v podání Cobie Smulders a také Starkův parťák plukovník James Rhodes (doufám že War Machine, ne Iron Patriot), kterého představuje Don Cheadle. Ten by měl mít údajně důležitou roli v konfliktu s Ultronem. Od těchto dvou postav se však pochopitelně očekává minoritní role v připravovaném snímku.

Jelikož se pravděpodobně natáčení filmu Captain America: The Winter Soldier již skončilo, k dispozici bude celá hlavní crew herců, která by měla být připravena k natáčení dalšího Marvel filmu o Avengers. Začít by se mělo již za chvíli, tedy na přelomu února a března.

Zatímco herci mají ještě několik týdnů do začátku natáčení, celý tým zodpovědný za nový film v čele s režisérem Jossem Whedonem již pracuje nonstop a do jejich práce spadal i výběr míst k natáčení. Byly potvrzeny již dvě lokality a to konkrétně italské Valle d'Aosta a jihoafrický Johannesburg. Třetí, zatím nepotvrzenou lokalitou, je Jižní Korea. Tak či tak to ale znamená, že Avengers 2 bude celosvětový, což může komiksových fanoušků jen a jen těšit.

Při Johannesburgu však ještě trochu zůstaneme. Při výběru afrického místa pro natáčení se okamžitě vynořily spekulace, že by se měl ve filmu objevit fiktivní stát Wakanda, tedy zem superhrdiny T'Challa, jehož více známe pod přezdívkou Black Panther. Tyto spekulace však byly hned vyvráceny, protože se údajně bude točit „Johannesburg jako samotný Johannesburg“. Nic však není ztraceno, Afrika určitě nebude ve filmu jen tak pro nic za nic a Whedon nám tam snad nechá nějaký easter egg pro tohoto afrického hrdinu.

Nakonec vám ještě přinášíme dvě zajímavosti. První z nich se týká filmu Captain America: The Winter Soldier, ale i pravděpodobně celé MCU. Jednomu šikovnému fanouškovi se podařilo z oficiálních fotek k novému filmu zachytit, co má Natasha Romanova na krku. Má náhrdelník, na kterém je připevněn šíp, což může značit náklonnost k Hawkeyovi. V komiksech měli Natasha s Clintem delší románek, ale ve filmech se jejich láska ještě naplno neukázala. Možná právě tento ukrytý easter egg může znamenat, že se jejich vztahu v budoucnu opravdu dočkáme.

No a druhá zpráva, také velmi důležitá, se týká předposledního filmu Fáze 2, čili Guardians of the Galaxy, protože přesně 18. února se dočkáme prvního traileru na nový film, který by měl mít délku 2 minuty a 23 sekund. Ten vám i s českými titulky přineseme na tomto webu.

Co říkáte na všechny tyto novinky?

Diskuze /5

kyrysar

už aby to bylo, už aby byl Kapitán :) Doufám, že ještě upraví ten český název, brr

#2 Kuppi
16.2.2014 | 19:33:32
Kuppi

#1 kyrysar: Neupravia :D Aj napríklad Nemci majú rovnaký názov filmu ako Česi.

webmaster
16.2.2014 | 20:05:10
Dungha

FYI: Kim Soo Hyun mi zrovna jako krasna herecka neprijde :P

#4 Erichan
17.2.2014 | 8:08:02
Erichan

#3 Dungha: To ona zas je docela pěkná, akorát její mužský jmenovec je trošku hezčí :D

17.2.2014 | 13:10:46
FireSnake

to čekání mě úplně zníčí, už aby to bylo

23.2.2014 | 9:22:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy