Avengers Novinky ze Spider-Univerza od Sony

Novinky ze Spider-Univerza od Sony

Novinky ze Spider-Univerza od Sony

Pavoučí filmy bez Spider-Mana se již pomalinku připravují a nabírají své herce a režiséry. Spideyho představitel, Tom Holland, pak promluvil o své postavě a objevily se zvěsti, že se Disney chystá Spider-Mana úplně odkoupit.


23 0
31.5.2017

Minulý týden Tom Hardy potvrdil, že si zahraje Eddieho Brocka, jednoho z klasických nositelů Venoma, v jeho samostatném filmu. Film bude po vzoru Deadpoola nebo Logana superhrdinské Rko a režírovat by jej mě Ruben Fleischer, jehož Zombieland nebo Gangster Squad jsme možná viděli. Venoma v kinech očekávejte 5. 10. 2018.

Zelenou dále dostal film nesoucí název Silver & Black. Hlavními hrdinkami tohoto projektu budou Black Cat a Silver Sable, které měly původně mít filmy zvlášť. Film bude režírovat Gina Prince-Bythewood, která zkušenost s komiksovkami nabrala letos u seriálu Cloak & Dagger. Scénář k filmu napíše Christopher Yost, který napsal scénáře pro nespočet animovaných komiksových seriálů a poslední dva Thory.


Jak bylo již řečeno dříve, budou to vlastně Spider-filmy bez Spider-Mana, i když je klidně možné, že tvůrci vyrukují s jiným hrdinou než Peterem Parkerem. Klonů, nástupců či napodobitelů měl nespočet a jako vlastníci práv mají v Sony ke všem přístup. Samotný Peter je momentálně v rámci smlouvy propůjčený Disneymu, kde bude mít dva sólové filmy a mezi nimi se může objevit v jakékoliv týmovce. Podle herců to však vypadá, že Disney postavu Spider-Mana koupí, není ale jisté, zda k ní připojí i veškeré vedlejší postavy nebo některé zůstanou u Sony.

Představitel Spider-Mana, Tom Holland, se pak nedávno vyjádřil ke svému ztvárnění pavoučího muže. Svou verzi přirovnal povahou a chováním k Martymu McFlyovi z Návratu do Budoucnosti. Jeho hlavním cílem v novém filmu je stát se skutečným Avengerem, což nám již mnohokrát řekly trailery.

Jaký je váš názor na situaci, která se momentálně kolem Spider-Mana a jeho vedlejších postav děje? Přáli byste si, aby Disney koupil práva na Spider-Mana?

FOTO: Marvel Comics

Diskuze /14

Honiik

Mohlo by být zajimavé kdyby ve Venomverse byl Miles Morales a v MCU Peter. Disney by mohl odkoupit Petera spolu třeba s Mysteriem, Goblinem a Doc Ockem. Co by mě ale potěšilo nejvíc by bylo to, kdyby se nějaká společnost konečně rozhodla natočit film s Man Spiderem o kterém bylo pár epizod v tom božím animáku co běžel kdysi v TV :D

https://i.stack.imgur.com/zx016.jpg

#3 Blahar #9 dovahkiin
31.5.2017 | 18:51:00
Ratemus

zkopírováno z fandimefilmu SPOJLER

Snímek Silver & Black se má odehrávat několik let po tom, co Robot Master zabil otce Silver Sable. Tu si najímá vláda, aby vypátrala Black Cat, zkušenou hackerku a zlodějku, která zcizila klíčové informace. Black Cat se ukrývá na bezvládném území mezi Paraguají, Argentinou a Brazílií a Silver Sable ji hledá s pomocí starého známého – Chameleona. Black Cat ale zároveň hledá také Robot Master. Ten Black Cat geneticky upravil, aby dokázala osvobodit svého otce z ruského vězení a teď chce svůj „laboratorní experiment“ získat zpátky, aby uspokojil svého investora, Normana Osborna.

Ve filmu by se měli objevit také Dominic Fortune, Spider-Woman (Jessica Drew), Kraven the Hunter, Tombsone, Charles Standish a společnost Roxxon Oil. Ve filmu by vůbec neměl být zmíněný Spider-Man.

a ted se ptám, co má sakra za smysl dělat takovýhle univerzum, vždyt to nemůže jednoho bavit když to bude bez Spidermana, tam není tolik zajímavých postav které by utáhly film nebo které by byly zajímavé na vlastní trilogii snad kromě Carnage, Venom, Osborna a Mysteria ale jinak nic…to mě fakt zajímá jak chtějí nastavit to univerzum, a to nemluvím o tom že Spider Woman je bývalá agentka Hydry a poté agentka Shieldu a to je oboje záležitost MCU.....bral bych pouze jednu věc, s tim že připraví univerzum bez SM s tim že po Spiderman 2 u MCU (který má být první film po A4) by se vrátil Sony a vstoupil do otevřeného univerza Sony jinak fakt nevim…ty myšlenkové pochody Sony mi hlava nebere

31.5.2017 | 19:05:02
Blahar

#1 Honiik: Boží seriál. Všichni ti kloni, Venom i Carnage, bilej Fury! :D

překladatel
31.5.2017 | 19:09:06
Golradir

Venom má premiéru po Avengers: Infinity War, takže je možné, že po Avengerech zjistíme, že existuje nekonečné množství vesmírů a Venom bude v jednom z nich. To znamená, že v jeho vesmíru může být například dospělý Peter Parker a může ho hrát úplně kdokoliv, nemusí to být Holland nebo to může být například i Miles Morales. Doufám, že se něco podobného stane a doufám, že jednou uvidíme v jednom filmu více Spidermanů → Maguire, Garfield a Holland v jednom filmu, to by bylo boží :) SPIDER-VERSE

#6 Lex Luthor
31.5.2017 | 19:11:53
Novis8

To co chce udělat Sony s tím Spider-Univers bez Spider-Mana se mi nelíbí..

31.5.2017 | 19:24:50
Lex Luthor

#4 Golradir: Jo v kresleným Ultimate Spiderman bylo SPIDER-VERSE.

31.5.2017 | 19:42:35
Lex Luthor

Ještěže se Spidey dokázal aspon probojovat do MCU než začali tyhle tahanice ted uvidíme co bude dál a jak dlouho to vydrží.

31.5.2017 | 19:43:59
WolverineCzE

To Disney uz je stejně přišerný jako Transformers co kopiruje Wonder Woman.Disney musi koupit Star Wars a zkazit a ted Spider-Man to jim nestači GotG.

31.5.2017 | 21:35:55
dovahkiin

#1 Honiik: Ach ten seriál, moje dětství :D

31.5.2017 | 21:43:14
Lex Luthor

Jestli sony nedostane spideyho mohou udělat jednu věc z Edieho Brocka udělají kladnou postavu a je tu agent Venom

#11 Ratemus
31.5.2017 | 22:49:22
Ratemus

#10 Lex Luthor: Agent Venom je ale Flash Thomson ne?

#13 Lex Luthor
31.5.2017 | 23:29:03
AuroN

Běžte někam s jakymsi Moralesem. Jedinej Spider-Man je Peter, eventuelně Ben Riley (TEORETICKY možná i pár dalších). Miles je jen výtvor moderní multi-kulti doby.

#14 filozof
1.6.2017 | 1:00:16
Lex Luthor

#11 Ratemus: to je jedno ve filmu to mohou klidně změnit

1.6.2017 | 7:50:31
filozof

#12 AuroN: Ben Riley jo? 90s kid promluvil. :D Miles je lepší postava než Ben, protože Scarlet Spider vznikl v nejhorším období v dějinách spider-mana, kdy se rozhodli vytvořit hromadu jeho klonů a pojmenovat to Clone Saga. Ten kreslený seriál si z toho už tehdy dělal srandu.

1.6.2017 | 13:51:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy