Nový Blade bude mít opravdu temný tón, ale na Rko zapomeňte

Nový Blade bude mít opravdu temný tón, ale na Rko zapomeňte

Blade má nového režiséra scénáristu. Oba pánové se okamžitě dávají do práce. Mezitím se hollywoodským reportérům taktéž podařilo vyslídit, jak moc můžeme očekávat krvavou jízdu. Bohužel studio je stále zdrženlivé a Rkový rating jen tak neoklepe. Deadpool je svatou výjimkou.

3 28
23.11.2022

Konečně tu máme více novinek ohledně filmového Bladea. Nejprve se dokázal vyšťourat nové informace hollywoodský reportér Justin Kroll ze serveru Deadline, kterému se údajně podařilo zjistit, že nový film nebude poctěn ratingem R. Zdá se, že studio Disney chce stále tvořit spíše rodinou zábavu. A jedinou výjimkou dostal v MCU doposud aktuálně vyvíjený Deadpool 3 (ale i tam se to samozřejmě může změnit, pozn. red.).

I když nás nečeká Rková jízda, Krollovi se taktéž podařilo vypátrat, že v případě nového Bladea má jít doposud o nejtemnější film z celého MCU. A má to být pořádně poznat. Zdá se, že tvůrci budou balancovat kolem Rkového ratingu a uvidí, co všem jim komise schválí a co ne. Je taky dost možné, že určité scény se budou muset vystřihnout či nějak poupravit / zmírnit, aby film dostal zelenou.

(Nový Blade bude mít opravdu temný tón, ale na Rko zapomeňte. Foto: Disney)

Co dalšího je nového? Film oficiálně našel nového režiséra. Bude jím Yann Demange, který má za sebou filmy jako 71 a Mladý gangster. Co se týče celovečerních filmů, tak Demange nemá příliš mnoho zkušeností. Na druhou stranu je poměrně ostřílený v seriálech, tak doufejme, že využije své schopnosti naplno. S přepisem scénáře mu navíc pomáhá Michael Starrbury (The Inevitable Defeat of Mister and Pete).

Znovu jde poměrně o neznámé jméno. Marvel Studios vsadilo na poctivé tvůrce s nepříliš velkými zkušenostmi, kteří zřejmě budou ochotni na chlup splnit požadavky studia bez kladení většího odporu. Jen připomínáme, že původní režisér Bassam Tariq na podzim tohoto roku projekt opustil. Studio údajně nebylo spokojeno s kvalitou scénáře, který byl moc krátký a obsahoval málo akčních scén.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2, článek 3)

Diskuze /2

MiqueEala

Hmm, tvůrci bez zkušeností, kteří budou hopsat, jak Disney bude pískat. To bude zase paskvil.

25.11.2022 | 3:39:34
LMRig

Bude teplej blade nebo nebo všichni kolem něj? Toť zatím záhadou.

30.11.2022 | 21:22:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Black Panther: Wakanda Forever


Premiéra: 10.11.2022
Režie: Ryan Coogler
Hudba: Ludwig Göransson
Hrají: Letitia Wright, Lupita Nyong'o, Winston Duke, Angela Bassett, Danai Gurira, Martin Freeman, Tenoch Huerta Mejía, Michaela Coel, Florence Kasumba, Dominique Thorne, Curtis Bannister, Daniel Kaluuya, Isaach De Bankolé, Mabel Cadena, Hari Nef, Rebecca Quin, Gigi Bermingham, Grace Junot, Kamaru Usman a dalšíí 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Důležité články k filmu:

Tenoch Huerta neuměl před rolí Namora plavat
Rihanna nazpívala singl k filmu
První ohlasy na film Wakanda Forever
Jaký časový skok nás čeká ve filmu?
Jak dlouhý bude film?

Nejlepší postavy - Black Panther: Wakanda Forever

Reklama

Zajímavosti

Kit Harington by nekývl na Eternals, kdyby jeho postava měla být jen něčí přítel

Kit Harington by nekývl na Eternals, kdyby jeho postava měla být jen něčí přítel

Kit Harington už není žádné béčko, a tak by se neupsal projektu, kde by hrál druhé house. V prvním filmu od MCU si ovšem Harington takové druhé housle zahrál. Dobře ale věděl, že to nebude jeho jediný počin v této sérii. Jeho chvíle má přijít a rozhodně bude stát za to.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama