Avengers Nový Marvel One-Shot na Blu-ray disku nového Thora

Nový Marvel One-Shot na Blu-ray disku nového Thora

Nový Marvel One-Shot na Blu-ray disku nového Thora

Na Blu-ray disku nového filmu z dílny Marvel Cinematic Universe se už jako obvykle můžeme těšit nejen na samotný film, ale i množství dalších a speciálních scén. Součástí disku bude i One-Shot s názvem All Hail the King a už z titulního obrázku je zřejmé, že jeho hlavní postavou bude sir Ben Kingsley ztvárňující Trevora Slatteryho!


2 0
28.1.2014

V Americe by měl být disk v oběhu od 25. února a těšit se můžeme na vystřižené a prodloužené scény z filmu, komentované scény od samotného režiséra či některých herců, nepovedené scény a samozřejmě krátký film, takzvaný One-Shot. Jako bonus na něm můžete najít i exkluzivní klip z blížícího se pokračování Captaina Americy. Podívejte se tedy na kompletní obsah z disku.

 • All Hail the King – MARVEL ONE-SHOT
 • A brothers journey – THOR & LOKI (Část 1.)
 • A brothers journey – THOR & LOKI (Část 2.)
 • Exkluzivní klip z filmu Captain America: The Winter Soldier
 • Bryan Tyler o soundtracku na film Thor: The Dark World
 • Vystřižené a prodloužené scény
  • Prodloužená scéna při oslavách + komentář Alana Taylora a Kramera Morgenthaua
  • Jane se dozvídá o Aetheru + komentář Alana Taylora a Kramera Morgenthaua
  • Loki: První Avenger + komentář Toma Hiddlestona
  • Thor a Frigga si povídají o Lokim + komentář Kevina Feigeho
  • Temní elfové se připravují na bitvu + komentář Kevina Feigeho
  • Prodloužená scéna z Vanaheimu
 • Nepovedené scény (gag reel)
 • Thor: Temný svět

Nás však momentálně nejvíce zajímá Marvel One-Shot s názvem All Hail the King. V něm se opět na obrazovky vrátí Mand… Trevor Slattery! Tuto filmovou postavu z filmu Iron Man 3 ztvárněnou sirem Benem Kingsleym všichni považovali za jednoho z nejmocnějších Starkových nepřátel, ale jak se ve snímku ukázalo, šlo jen o obyčejného britského herce Trevora, který fandí fotbalovému klubu Liverpool FC.


Mnoho diváků bylo zklamáno, protože opravdu chtěli v čele teroristické organizace The Ten Rings vidět opravdového padoucha, který během celé trilogie tahal za nitky. Možná i právě kvůli tomuto menšímu zklamání ze strany fanoušků se Marvel rozhodl natočit tento krátký film, kde se alespoň trošku pokusí vysvětlit motivace Trevora, odhalit jeho minulost a popsat divákům následky, které způsobil.

Film s názvem All Hail the King napsal a zrežíroval Drew Pearce, který se také podílel na třetím Iron Manovi a vedle Bena Kingsleyho si zahraje americký herec Scoot McNairy, jehož obsadili do role dokumentaristy Jacksona Norrissa. Děj krátkého filmu se bude odehrávat ve věznici Seagate, do které jej po událostech z konce filmu Iron Man 3 odvedli.

Tam ho bude vyslýchat dokumentarista Norriss, který se bude snažit odkrýt následky po událostech mezi Tonym Starkem a skupinou odpovědnou za látku Extremis. Dokumentarista se bude také hrabat v Trevorově minulosti a bude zjišťovat, zda opravdu existuje teroristická organizace The Ten Rings, a pokud ano, zda ho chtějí zneškodnit za zesměšnění jejich organizace.

Tento One-Shot už jen na první pohled skrývá dva easter eggy týkající se jedné postavy Marvelu, která spolu s dalšími postavami dostane v blízké budoucnosti vlastní seriál na Netflixu.

Jde o postavu Luka Cage, který patří do superhrdinské skupiny Defenders. V klipu i na obrázcích vidíme vězně, který mají vězeňské oblečení s názvem věznice Seagate, v níž se nacházejí. Do této věznice byl poslán Cage za zločin, který nespáchal. Aby se z ní dostal co nejdříve, dobrovolně se přihlásil na experiment na lidech, který zaručuje odolnost vůči chorobám a trvalé zdraví. Jak už je v marvelovských komiksech zvykem, experiment se nezdařil a Luke Cage byl obohacen o nezranitelnou kůži, zvětšila se mu jeho síla a také hojení ran. Dokáže cítit bolest, když ho například střelí, ale nepoškodí to jeho tělo.

Další zajímavostí je i samotný dokumentarista. Jackson F. „Jack“ Norriss není pro širokou veřejnost až tak známou komiksovou postavou, ale málokdo by řekl, že tento investigativní novinář a televizní reportér kdysi byl agentem S.H.I.E.L.D.u a podstoupil jejich trénink a také spolupracoval se skupinou Defenders, jejíž součástí byl i Luke Cage.

Je tedy dost možné, že i prostřednictvím krátkých filmů na Blu-ray discích chce Marvel představit své další postavy a projekty, ale musíme zdůraznit, že jsou to stále jen spekulace. Ty si tedy necháme na jindy, podívejte se na ukázku s českými titulky a také čtyři obrázky, které přinesl známý americký magazín Entertainment Weekly.

Thumbnail Play icon
 • p872-988a61b228a6d62e34193d32d94839f5.jpg
 • b3we-250a30b0279c8b0cdd7eac1b2b9cceec.jpg
 • u8to-0ce3f29245b8aeb4b8b45950f951bb9a.jpg
 • u9vn-dcc73a10bb985f27dc55071a84d2bfae.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy