Avengers Oficiální synopse pro Guardians of the Galaxy

Oficiální synopse pro Guardians of the Galaxy

Oficiální synopse pro Guardians of the Galaxy

Marvel nedávno vydal první oficiální informace ohledně nového filmu Guardians of the Galaxy z projektu Marvel Cinematic Universe. Podívejte se tedy na oficiální synopsi uvnitř článku a také finální obsazení v tomto očekávaném filmu.


1 0
18.1.2014

Oficiální synopse

Od studia Marvel, které vám přineslo filmy o Iron Manovi, Hulkovi, Thorovi, Captainu Americovi a Avengers, přichází další týmovka s názvem Guardians of the Galaxy. Film plný akce a vesmírného dobrodružství rozšiřuje projekt Marvel Cinematic Universe až do vesmíru, kde se drzý dobrodruh Peter Quill stane terčem útoků poté, co ukradne záhadnou kouli, po níž touží Ronan Accuser, mocný padouch s obrovskými ambicemi ohrožujícími celý vesmír.

Aby se vyhnul neodbytnému Ronanovi, je nucen se smířit a spojit s kvartetem dost nepřizpůsobivých členů – Rocketem, mývalem, který má vždy při sobě svou zbraň, Grootem, humanoidem vypadajícím jako strom, smrtící a záhadnou Gamorou a pomstou poháněným Draxem. Ale když si Peter uvědomí skutečnou sílu koule a hrozbu, kterou může celému vesmíru způsobit, musí udělat vše proto, aby shromáždil své rivaly na poslední zoufalý odpor, protože osud galaxie stojí na holičkách.


Info

Režie: James Gunn
Scénář: James Gunn a Nicole Perlman
Hudba: Tyler Bates
Hrají: Chris Pratt – Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana – Gamora, Dave Bautista – Drax the Destroyer, Bradley Cooper – Rocket Racoon (dabing), Vin Diesel – Groot (dabing), Lee Pace – Ronan Accuser, Michael Rooker – Yondu, Karen Gillan – Nebula, Djimon Hounsou – Korath the Pursuer, John C. Reilly – Rhomann Dey, Glenn Close – Commander Rael, Benicio del Toro – The Collector, Laura Haddock – Meredith Quill

Premiéra filmu je stanovena na 1. srpna 2014.

Diskuze /3

Blackhand47XD

Tou koulí podle mě bude další Infinity Gem.

#3 Elhonzo
webmaster
19.1.2014 | 7:21:53
AmyG

Kdyby to nebylo od Marvelu a nehrála tam Karen Gillan, tak mě ta synopse moc nenaláká (mýval, vážně?), ale takhle… ;-)

překladatel
19.1.2014 | 11:17:05
Elhonzo

#1 Blackhand47XD: Je to velice pravděpodobné , sám Feig říkal že by se měl další v GOTG objevit . Otázkou už je jen to, jaký to bude .

19.1.2014 | 11:34:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy