Avengers Paul Rudd je nový Ant-Man

Paul Rudd je nový Ant-Man

Paul Rudd je nový Ant-Man

Očekávaný film Ant-Man už našel konečně svého hrdinu. A to konkrétně v herci Paulu Ruddovi, který ztvární hlavní roli v dlouho očekávaném snímku režiséra Edgara Wrighta. Otevřete si článek a přečtěte si oficiální vyjádření Kevina Feige.


1 0
20.12.2013

Paul Rudd je americký herec, který je známý zejména z komedií jako This Is 40, Knocked Up, The 40-Year-Old Virgin nebo Anchorman, jehož druhý díl, Anchorman 2: The Legend Continues, momentálně běží v kinech.

To je však bohužel vše, co o budoucím filmu víme. Scénář filmu se zatím tají, ale fanoušky nejvíce zajímá, koho přesně bude Paul hrát – Hanka Pyma nebo Scotta Langa? Některé zdroje uvádějí, že by film měl čerpat z předlohy To steal an Ant-Man, který vypráví příběh o Scottovi Langovi. Nic však není potvrzeno, proto si na další informace budeme muset počkat. Přečtěte si alespoň oficiální vyjádření šéfa Marvel Studios Kevina Feige.


Když k nám Edgar Wright přišel s myšlenkou obsadit do filmu Paula Rudda, velmi se nám ulevilo, protože první krok při tvorbě každého filmu Marvel Studios je najít tu správnou hlavní hvězdu. Už dlouho jsme věděli, že jsme našli toho správného. Nejen že souhlasil s rolí v filmu, ale měl z toho také radost jako každý jiný herec, se kterým jsme pracovali. Proto víme, že právě on je ten pravý. Těšíme se, že přivede Ant-Mana k životu a nabídne fanouškům nezapomenutelný zážitek.

Premiéra filmu je stanovena na 31. července 2015.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy