Avengers Plánuje Sony nové Spider-Univerzum?

Plánuje Sony nové Spider-Univerzum?

Plánuje Sony nové Spider-Univerzum?

Díky spojenectví mezi Disneym a Sony vznikla příležitost, že se na platně po boku objeví více komiksových postav. Vypadá to ale, že Sony má s právy na Spider-Mana i další plány, které budou mimo MCU. V nejnovějším pavoučím filmu navíc můžeme čekat návrat další postavy z předchozích fil­mů.


9 12
3.4.2017

Po nepříliš úspěšném Amazing Spider-Manovi se Sony rozhodlo, že odloží plánované Spider-Univerzum a dohodli se s Disneym o spolupráci na jejich MCU. Sony nyní přišlo s novým plánem, chtějí natočit filmy o Venomovi, Black Cat a Silver Sable, které nebudou součástí MCU a patrně v nich Spider-Man nebude. Tom Holland sice řekl, že by si rád roli v těchto filmech zopakoval, ale mást fanoušky by se opravdu nemělo, na tom se shodnou snad všichni. Jedno univerzum – jeden Spider-Man.

Další hrůzostrašnou zprávou je, že Sony má možnost po druhé Spideyho MCU sólovce hrdinu Disneymu odebrat, což by se divákům určitě nelíbilo. Filmy ve kterých by se objevil, by sice zůstaly kanonické, zmizení „Spider-postav“ ze scény by budoucí filmy zkazilo. Výmluvy by se hledaly asi těžko. Opuštění kariéry hrdiny či smrt mimo scénu zní opravdu divně.


Když už jsme u Spider-Mana, tak některé možná potěší zpráva, že v nejnovějším snímku se má objevit Pepper Pottsová, kterou jsme od třetího Iron Mana neviděli. Nový film tak jistojistě můžeme nazvat Iron Manem 4 či 5, pokud tedy jako pokračování počítáte i Občanskou válku.

FOTO: Marvel Comics

Diskuze /10

tom99

Problém je především ve spolupráci mezi Marvel Studios a Sonym. Prý neexistuje nějaká dlouhodobější smlouva, každý film má svou vlastní, a proto je spolupráce studií do budoucna nejistá. Holland sice podepsal smlouvu asi na šest filmů, ale klidně se může stát, že třetí film nebude mít nic společného s MCU.

Já sám jsem na to zvědavý. Nechci malovat čerta na zeď, ale trochu mám z toho obavy. Je jasné, že po úspěchu Rkového Logana a Deadpoola je Sony po nepříliš příznivém Amazing Spider-manovi otevřené nápadu vydělat slušný balík na Rkovém filmu za nižší rozpočet. Proto ten Rkový Venom. Aneb za málo peněz hodně muziky.

webmaster
3.4.2017 | 13:44:58
Lex Luthor

Spider Man v MCU je zatím nejlépe povedený doufám, že ho tam nechají myslím, že jeho případné zmizení by mnohé fanoušky včetně mě naštvalo.

3.4.2017 | 13:59:31
scottt1

Urcite natocia Spidermana s Milesom Moralesem.

3.4.2017 | 14:18:29
Honiik

Myslím, že Sony uvidí kolik Spidey pod MCU vydělává a nebudou snad dělat problémy. Pokud ano tak se můžou připravit na ukamenování fanoušky :D

3.4.2017 | 14:25:56
Blahar

Sony je nenapravitelný, jejich studio upadá a chytají se každého možného stébla, ale tohle? To už fakt přehánějí, dělat Spidey univerzum bez Spideyho? A Venoma píšou stejní scénaristi jako AS2.. nemožný fakt! :D

překladatel
3.4.2017 | 15:29:39
azoxid

Hmm tak Venoma bych bral, nebo Carnage. Do nějakého filmu bych přihodil i Kravena, to je taky klasika.

3.4.2017 | 18:42:30
scottt1

niekde som cital, ze novy riaditel Sony nie je fanusikom komiksoviek. najradsej by ich zrusil

#9 Blackhand47XD #10 Lex Luthor
3.4.2017 | 19:30:03
Ratemus

Sony se chudácí řítí do pěkných sraček a nejspíš to ani neví

3.4.2017 | 20:33:05
Blackhand47XD

#7 scottt1: Třeba nakonec práva úplně prodají.

webmaster
3.4.2017 | 21:52:42
Lex Luthor

#7 scottt1: To by bylo nejlepší a MCU by mohlo odkoupit celé SpiderManovské univerzum

4.4.2017 | 13:15:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy