Po Bautistovi víme o dalším herci ze Strážců Galaxie, který již stoprocentně nebude pokračovat

Po Bautistovi víme o dalším herci ze Strážců Galaxie, který již stoprocentně nebude pokračovat

Dave Bautista u MCU končí. To již není žádnou novinkou a spoilerem. Bohužel se k němu přidává další hlavní aktér Strážců Galaxie, který svůj odchod z MCU propálil těsně před premiérou. O koho se tedy jedná? Článek otvírejte na vlastní nebezpečí. Byli jste varováni.

8 9
28.4.2023

Není to pouze Dave Bautista (Drax), který nás navždy opustí. Svůj odchod z role avizuje již několik měsíců, ale bohužel není sám. Nyní se k němu přidává i Zoe Saldana (Gamora), pro kterou je to taktéž konečná. Herečka to prozradila pár dní před premiérou pro The Hollywood Reporter. Pro tuto chvíli víme tak o dvou hercích, které už s největší pravděpodobností vídat nebudeme.

Zoe Saldana bude mít v následujících letech plné práce s natáčením několika dílů Avatara. O práci tedy nouzi nebude, modrá je dobrá a zelenou barvou nyní opouští. Salda přesně pro The Hollywood Reporter řekla následující:

Nemyslím si, že je to konec Strážců Galaxie. Ale je to konec pro mě a pro Gamoru.

(Po Bautistovi víme o dalším herci ze Strážců Galaxie, který již stoprocentně nebude pokračovat. Foto: Disney)

Režisér James Gunn slibuje velké loučení a úmrtí několika postav. Nyní ale víme o dvou hercích, kteří v MCU již pokračovat nebudou. Dost možná tedy přijdeme právě o tyto dvě postavy a herce, který svůj odchod naprášili takto nešťastně před premiérou. I pro Gunna to bude konec v MCU, neboť nyní bude mít plné práce u DC, kde bude dohlížet a řídit jejich filmový a seriálový vesmír.

A jak bude vypadat budoucnost Strážců Galaxie? Tým se rozpadne, nicméně podle zákulisních zvěstí třetí film zaseje zrnka pro nový tým. Celá řada herců a postav by tak měla v MCU pokračovat, pouze budou součástí jiného uskupení. Připomínáme, že i po velkém loučení se dočkáme dvou potitulkových scén, neboť to sám na svých sociálních sítích Gunn odhalil.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /1

MartinP79

Tak zatím to vypadá, že Starlord to rozjede s Nebulou a konečně přijde Adam the Warlock. Tedy nebude problém…

28.4.2023 | 21:15:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy: Strážci Galaxie

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Zajímavosti

Studio údajně má náhradníka za Jonathana Majorse, od kterého se Hollywood začíná distancovat

Studio údajně má náhradníka za Jonathana Majorse, od kterého se Hollywood začíná distancovat

Hollywood neodpouští. Zvlášť v posledních patnácti letech. Byli jsme svědky několika kauz, kdy byla hercům ze dne na den zaříznuta kariéra. Jonathan Majors neprožívá zrovna nejlepší měsíc svého života a i on může přijít o dobře našlápnutou kariéru. Jaká by byla náhrada?

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama