Avengers Proslýchá se, že v No Way Home má dorazit Sinister Six v plné síle

Proslýchá se, že v No Way Home má dorazit Sinister Six v plné síle

Proslýchá se, že v No Way Home má dorazit Sinister Six v plné síle

Nejznámější tým padouchů ze světa Spider-Mana čeká již několik let na svůj celovečerní debut. V posledních letech se o tomto projektu vůbec nemluví, nicméně tohoto týmu se zřejmě dočkáme už v dalším díle Spider-Mana. A všechny záporáky jsme už někde viděli. Kdo teda v týmu bude?

26 0
2.6.2021

Studio Sony o film Sinister Six stálo již delší dobu. Určitý čas měl projekt připravovat Drew Goddard, který si měl vypůjčit záporáky ze série Amazing Spider-Man. Tam ostatně během dvou filmů vzniklo několik záporných postav, které měly hrát v připravované týmovce velkou roli. Projekt se ale nerealizoval a studio Sony muselo začínat od úplného začátku.

Nová zpráva od redaktora Collideru je ovšem zcela jiná a dává fanouškům Sinister Six velkou naději. Týmu se dočkáme už v No Way Home, kde má tým sehrát důležitou roli v celém příběhu. Tou nejzásadnější informací je, že prakticky každého záporáka jsme už někde a někdy viděli. V žádném případě nepůjde o nikoho nového. Tak koho teda v tomto týmu padouchů uvidíme?


Již delší dobu je potvrzený Electro v podání Jamieho Foxe a Doctor Octopus s tváří Alfreda Moliny. Oba se již objevili ve druhých dílech filmů Amazing Spider-Man 2 a Spider-Man 2. Delší dobu se proslýchá, že z Raimiho trilogie se ještě vrátí Willem Dafoe, který opět propůjčí svůj hlas a tvář Green Goblina. Ten má celou SInister Six vést.

(Proti Sinister Six by ale měli pomoci další Spider-Manové, dorazit má i Tobey Maguire a Andrew Garfield. Foto: Sony)

Z Raimiho trilogie se ovšem má vrátit i Sandman, kterého si můžeme pamatovat ze Spider-Mana 3. Vrátit by se měl opět herec Thomas Haden Church. V týmu je ještě místo pro další dva padouchy, které ale nevyplní žádný padouch ze současných oponentů Hollandova Spider-Mana, nicméně opět záporáci z Amazing Spider-Mana.

Kromě Electra by se měl vrátit i Rhino (Paul Giamatti) a Lizard (Rhys Ifans). Zpráva ještě nebyla stoprocentně potvrzena, nicméně zpravodaj z Collideru slyšel právě tyto zvěsti, že celý film se má věnovat těmto padouchům z jiných vesmírů. Co by to ovšem znamenalo pro No Way Home? Že nás nakonec čeká pěkná jízda multivesmírem a film bude větší, než jsme si původně mysleli.

Sony by tak do hry dostalo svou vlastní Sinister Six, po které již několik let tak touží. Když nedokázalo tým sestavit postupným představováním záporáků v jednotlivých filmech jedné série, tak si prostě vypůjčilo postavy z jiných filmů a sérií. Celé to ovšem zní až moc dobře, aby to byla pravda. Zároveň si také nejsme jistí, zda po poměrně pomalejším (ale naprosto vhodném) tempu série s Hollandovým Spider-Manem je tak nutné sešlápnout plyn.

Je dobře, že se má Sinister Six objevit už nyní?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /5

ori

Len aby to nedopadlo ako tie teórie o WandaVision :D

redaktor
2.6.2021 | 18:42:48
Atroxa

A co Vulture popř. Mysterio, ty byli v sinister six velmi často

#3 tom99
3.6.2021 | 7:49:52
tom99

#2 Atroxa: Je to stále „šestka“ a nevejdou se tam všichni :-)

webmaster
3.6.2021 | 7:55:25
Atroxa

Proto bych výběr těch šesti ještě přehodnotil. Proc tam davat Lizzarda na ktereho byli rozpačité reakce nebo Rhina kterého sme videli 5minut. Zatracená skoda taktez Scorpiona jehoz si tak trochu rozjeli v Homecoming.

3.6.2021 | 14:47:41
lukroncz

Souhlasím, místo Rhina a Lizarda bych tam mnohem radši viděl Scorpiona a Vutura, které nám Hollandův Spiderman perfektně připravil na právě takovouto či podobnou událost… Je to škoda, Scorpion se objevil už v jedničce a pořád nic.

Co se ostatních záporáků týče, jsem nadšen, jen mi tam moc nesedí Sandman, kterého jsem si sice velmi oblíbil, ale přijde mi, že svůj účel již splnil a další zločiny by byly v rozporu s koncem Spiderman trojky, kde se Peterovi omluvil.

3.6.2021 | 19:03:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Black Widow


Premiéra: 7.7.2021
Režie: Cate Shortland
Scénář: Ned Benson, Jac Schaeffer, Eric Pearson
Hudba: Lorne Balfe
Hrají: Scarlett Johansson, Florence Pugh, Rachel Weisz, David Harbour, O-T Fagbenle, Ray Winstone, William Hurt, Robert Downey Jr., Michelle Lee, Yolanda Lynes, Nanna Blondell, Ever Anderson, Olivier Richters, Marce Dorian, Ryan Kiera Armstrong, Violet McGraw a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU – Již brzy

Reklama

Postavy

Zajímavosti

Deset věcí, které byste měli vědět před zhlédnutím filmu Black Widow

Deset věcí, které byste měli vědět před zhlédnutím filmu Black Widow

Už zítra má premiéru snímek Black Widow, ale pár vzácných předpremiér je již dnes. Jedná se vůbec o první MCU film, který otevře dveře do čtvrté fáze. A na premiéru jsme se pěkně načekali. Připravili jsme si pro vás deset zajímavostí, které byste měli vědět před návštěvou kina.

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

Galerie

Galerie