Avengers Sony vyvrátilo mylnou informaci, že si ve Spider-Manovi 3 zahrají Andrew Garfield a Tobey Maguire

Sony vyvrátilo mylnou informaci, že si ve Spider-Manovi 3 zahrají Andrew Garfield a Tobey Maguire

Sony vyvrátilo mylnou informaci, že si ve Spider-Manovi 3 zahrají Andrew Garfield a Tobey Maguire

Není až tak časté, aby se studia vyjadřovala ke zvěstem, které kolují na internetu. Jenže právě tyto zvěsti můžou dost poškodit váš plánovaný snímek, což je samozřejmě něco, co Sony nechce. Očekávání by byla v podobě tří Spider-Manů až příliš velká, a tak studio muselo zasáhnout.

3 19
17.10.2020

V posledních dnech to bylo opravdu divoké. Nejprve Kevin Feige přišel s oficiální informací, že se ve Spider-Manovi 3 objeví Electro s tváří Jamieho Foxxe. Už toto fanoušci nemohli vstřebat, protože si Foxx postavu zahrál v poměrně nepovedeném filmu Amazing Spider-Man 2. Delší dobu se šušká o tom, že studio Sony zoufale potřebuje velký hit. A spojení tří Spider-Manů je zkrátka něco, co by je mohlo zachránit.

Navíc se začalo mluvit také o tom, že i Kevin Feige trošku pookřál a nyní se až tak úplně nebrání propojování svých filmů se staršími snímky, když je stoprocentně jasné, že multivesmír bude hrát v MCU důležitou roli. Internet tak byl přehlcen zprávami, že Sony již jedná s Andrewem Garfieldem a Tobeym Maguirem, kteří mají oba obléci Spider-Manovský kostým a pomoci Tomu Hollandovi v dalších dobrodružstvích.


(Na toto setkání si asi budeme muset ještě počkat. Foto: Sony)

Zprávu citovalo mnoho renomovaných zdrojů, ale nikdy nemáte zaručeno, že je na dané informaci cokoliv pravdivého. Následně se objevovaly další zprávy, že oba pánové mají mít ve třetím Spider-Manovi pouze malé cameo a jejich chvíle přijde až v dalším (a obecně větším) pavoučím pokračování. Dokonce tu byly i takové informace, že studio Sony začalo jednat s Kirsten Dunst (MJ z prvních třech dílů od Sama Raimiho), která by se v dalších filmech mohla objevit.

Aby toho nebylo málo, vyrojily se další spekulace, že Sony hodlá rovnou oživit sérii Sama Raimiho. Údajně se hovořilo o tom, že by Maguire dostal ještě jednu šanci ve svém čtvrtém filmu, kde by vystoupil po boku právě Kirsten Dunst. Jak sami asi vidíte, těch zpráv je opravdu hodně. Jedna nepravděpodobnější než druhá. Studio Sony tak logicky muselo zasáhnout a udělat ve všem trochu pořádek.

Studio tak vydalo oficiální prohlášení, že informace kolující na internetu jsou nepotvrzené. Pánové Garfield a Maguire se ve třetím díle Spider-Mana s Tomem Hollandem pravděpodobně neobjeví. Tečka. Studio zřejmě chtělo zastavit zdánlivě hoaxovou zprávu, kterou mnozí brali již za hotovou věc. Samozřejmě není vyloučené, že někdy k tomuto crossoveru dojde. Koneckonců je to právě to, co Sony zoufale potřebuje – velký hit, na kterém by mohlo do budoucna stavět. Teď to ale nebude.

Jste ze zprávy smutní? A všímáte si, jak těch nepřesných zvěstí stále přibývá a internetem lítají nepotvrzené informace, na které se renomované i renomovaní servery?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /3

Ratemus

Tomu nevěřím, a pokud se neobjeví v SM 3 tak určitě následně ano. Navíc se mají objevit snad jen v potitulce SM 3. Zrovna prohlášení Sony bych bral hodně s rezervou

17.10.2020 | 16:30:28
beat

Mylný článok, pretože je to viacmenej „potvrdené“. Nepovedali, že je to klamlivá informácia, len sa na twitteri vyjadrili „že to nebolo potvrdené“ ;) to sú dva rozdielne pojmy, ktorých sa treba držať :)

#3 tom99
17.10.2020 | 17:19:08
tom99

#2 beat: Sony z nějakého důvodu zasáhlo a vydalo oficiální potvrzení, protože se na internetu ohledně tohoto tématu roztrhl pytel. Většinou ale bývá, že když insideři něco podobného odhalí a je to pravda, studio radši mlčí. Málokdy bývá to, aby studio řeklo, že je to nepotvrzené, když to nakonec bude pravda. Já bych řekl, že v tomto ohledu si na Garfielda a Maguireho budeme muset počkat.

webmaster
17.10.2020 | 18:57:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie