Avengers Stark, Spider-Man a Star Lord mluví o natáčení Infinity War

Stark, Spider-Man a Star Lord mluví o natáčení Infinity War

Stark, Spider-Man a Star Lord mluví o natáčení Infinity War

Marvel oznámil začátek produkce filmu Avengers: Infinity War krátkým pohledem ze zákulisí. Šéf filmového studia Kevin Feige prozradil, že poslední dva díly Avengers jsou kulminací všeho, co se událo za posledních deset let. Na koho se ve filmu můžeme těšit a co o něm zatím víme?

33 0
13.2.2017

Filmy Avengers: Infinity War a zatím nejmenovaný čtvrtý díl Avengers budou mít premiéru v květnu v letech 2018 a 2019. Natáčení začalo 23. ledna v Atlantě a potrvá údajně do října/listopadu tohoto roku. Některé scény se budou točit také ve Skotsku.

Komiksovou předlohou pro očekávaný dvojdíl by měla být Infinity sága autora Jima Starlina, do které patří známé série jako Thanos Quest, Infinity Gauntlet, nebo Infinity War. Marvel chystal půdu pro tyto filmy několik let dopředu, jelikož ve svých příbězích představil již pět ze šesti Kamenů nekonečna. Zmocnit se jich chce šílený titán Thanos, jeden z nejmocnějších tvorů ve vesmíru .


„Dá se říct, že Thanos v Infinity War, ve které je vysoký počet postav, bude hrát hlavní roli. Je to odklon od toho, co jsme doposud dělali, ale vhodné pro film, jakým je Infinity War,“ řekl portálu Collider Kevin Feige.

Porazit ho musí hrdinská skupina Avengers, která spojí síly se Strážci Galaxie a Spider-Manem i Doctorem Strangem. Svět Marvel Cinematic Universe se ale ocitl v chaosu po střetu superhrdinů v Občanské válce. „Tony a Steve spolu nemluví… Avengers jsou teď v podstatě obyčejný název. Svět je zranitelný,“ říká Christopher Marcus, který spolu se Stephenem McFeelym spolupracuje na scénáři.

Přesto se i bez svých kolegů Stark snaží ochránit planetu. „Tony cítí blížící se hrozbu a dělá vše, co je v jeho silách, aby Země zůstala v bezpečí,“ říká mladší z bratrů režisérů Joe Russo.

Ze šesti Kamenů nekonečna chybí už jen jeden – drahokam Duše, který je považován za nejsilnější z nich. Režisér Strážců Galaxie James Gunn, který také pracuje jako producent následujících Avengers filmů, potvrdil, že v jeho pokračování nebude. Zbývá tedy buď Thor: Ragnarok, nebo Infinity War.

Nemůže být však poslední chybějící artefakt spojený s osobou Adama Warlocka, statečného hrdinu z kosmických příběhů Marvelu? Warlock totiž hraje jednu z hlavních rolí v celé komiksové Infinity sáze a právě on je častým majitelem tzv. Soul Gemu.

Debatu rozproudila nejnovější ukázka z druhých Strážců Galaxie, ve které se na pár vteřin objevila Ayesha, antagonistka z blížícího se filmu. Ta je součástí tzv. Suverénů, geneticky soběstačné a dokonalé rasy vytvořené jimy samotnými v kokonech. Komiksový původ Adama Warlocka je podobný. Byl vytvořen skupinou vědců na Zemi v tajné základně Beehive (v překladu včelín/úl) jako dokonalý člověk, vrchol lidské evoluce. Jejich výsledkem byl Him (v překladu On). Z druhého pokusu vzešla Ona, která se později přejmenovala na Ayeshu. „Je to možné,“ odpověděl James Gunn reportérům na otázku, zda jsou Ayesha a Adam v Marvel Cinematic Universe příbuzní.

Nakonec ještě zajímavá zpráva, kterou přinesl britský deník Daily Mail. Ten přistihl herce Petera Dinklage z Game of Thrones, jak si nechává barvit vlasy do červena. Několik dní předtím totiž portál Variety zjistil, že herec se uchází o nejmenovanou roli v chystaném Avengers filmu. Pokud je to pravda, tak tyto fotky naznačují jistou podobnost s postavou Pip the Troll, dlouhověkým spojencem a společníkem Adama Warlocka, který taky byl nedílnou součástí komiksových pŕíběhů Jima Starlina.

Ve filmu Avengers: Infinity War účinkují: Robert Downey Jr. (Iron Man), Chris Evans (Captain America), Chris Hemsworth (Thor), Mark Ruffalo (Hulk), Scarlett Johansson (Black Widow), Jeremy Renner (Hawkeye), Chadwick Boseman (Black Panther), Paul Rudd (Ant-Man), Paul Bettany (Vision), Elizabeth Olsen (Scarlet Witch), Anthony Mackie (Falcon), Sebastian Stan (Winter Soldier), Chris Pratt (Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax the Destroyer), Vin Diesel (Groot), Bradley Cooper (Rocket Raccoon), Pom Klementieff (Mantis), Benedict Cumberbatch (Doctor Strange), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Benedict Wong (Wong), Karen Gillan (Nebula), Benicio del Toro (The Collector), Tom Holland (Spider-Man), Josh Brolin (Thanos), Don Cheadle (War Machine) ?, Brie Larson (Captain Marvel) ?, Cobie Smulders (Maria Hill) ?, Peter Dinklage ?.

FOTO: Marvel Studios, Comicbook.com

Thumbnail Play icon

Diskuze /13

Lex Luthor

Doufám, že budou i další filmy po roce 2020

#6 Ratemus
13.2.2017 | 12:14:40
fidonoir

Tuším, že na konkurenční moviezone minulý rok proběhla zpráva, že bratři Russovic počítají s 60 postavami na straně Avengers. Zatím tomu nic nenasvědčuje ale doufám že se Marvel pochlapí a přizve do party Defendry, protože ti by si to po výkonech v TV určitě zasloužili :-)

#3 Mishan #11 fidonoir
13.2.2017 | 12:34:30
Mishan

#2 fidonoir: Pochybuju že se v Avengers filmu někdy objeví Defenders, ale představa je to pěkná :D

13.2.2017 | 12:44:11
Lex Luthor

Defenders by měli mít vlastní film a spadají pod MCU proč ne

13.2.2017 | 14:50:30
rockysiburger

60 je moc. Zase v tom dělat zmatek a pro fanoušky kteří nesledují seriály jako defenders by to bylo jako pěst na oko.

13.2.2017 | 15:31:00
Ratemus

#1 Lex Luthor: už jsou potvrzené tři nové premiery po A4…Defenders se zatím na natáčení nezúčastnily

13.2.2017 | 17:05:32
Majko132002

Nebudú tam Defenders pretože ak by tam boli, malo by veľa ludí potom problém že prečo tam nie sú aj Agents of Shield a tý tam nemôžu byť preto lebo by sa tam objavila naprv. Quake a Coulson a ľudia ktorý sledujú iba filmy by hovorili: Čo? Kto je tá Quake? Jak to že Coulson žije?… A filmy sa tvária že tieto seriály neexistujú pretože keby áno isto by tam bola nejaká spojitosť. Jediná spojitosť tam bola taká zatial vo filmoch že Doctorovi Strangovi bola nemcnica ktorá je dosť známa z Defenders ale to je všetko!

13.2.2017 | 17:22:01
téčko171

Říkám si, že jediný způsob, jak by se mohly ve filmu postavy ze seriálů objevit je, že by někde zrovna náhodou okolo prošly, nebo by se jejich fotky objevily na monitoru s několika dalšími jinými fotkami a nějakou dodatečnou větou typu: „Hleďte, zde můžete vidět pár dalších obdařených lidí, kteří ale pro naše účely nejsou důležití.“ Diváci, co sledujou i seriály, si ustříknou a pro ostatní to budou jen další bezvýznamné random ksichty.

webmaster
13.2.2017 | 18:04:05
Ratemus

ti tam nebudou, premiery všech pokraování (seriály) data premier, scénáře nejsou vůbec hotové a ani se s nimi zatím ani neplánuje, a muselo by se to hodně na koleni přizpůsobovat filmům…Defenders bych tam vůbec nečekal

13.2.2017 | 19:48:47
marvel_fan

Ze šesti Kamenů nekonečna chybí už jen jeden – drahokam Duše...... vážne?

Tak potom mi vysvetlite ako Heimdall vidí všetky duše… https://images-cdn.9gag.com/…ZZ7_700b.jpg.. ešte aj farba kameňa sedí… takže už sú všetky :)

#12 Ratemus #13 téčko171
14.2.2017 | 11:47:34
fidonoir

#2 fidonoir: Tak ještě jsem malinko za googlil:

http://www.gorilla.cz/…-epicka.html

nebo http://www.fandimefilmu.cz/…stavy-v-cele

Otázkou je kde tolik postav nabrat?

14.2.2017 | 15:06:05
Ratemus

#10 marvel_fan: no takhle to být nemusí, on prostě tohle má i v komiksech a tam rozhodně Kámen v sobě nemá, Kameny jsou spojeny s jinou bytostí a vznikly na začátku mutlivesmíru a to Heimdall ještě ani nežil…ale v MCu je možné vše, po tom co Time gem je v Aggamotově oku, tak se nedivm ničemu i kdyby byl Soul gem třeba v Mjolniru…doufám že to tak nebude.....jinak Soul gem je hodně často spojován s Adamem Warlockem který ho měl i několikrát ve střežení…a jak bylo řečeno, Asgard si nemůže dovolit mít dva Kameny na jednom místě, takže vedle Tesseractu by určitě neměli další v Heimdallovi…

14.2.2017 | 17:06:48
téčko171

#10 marvel_fan: Nie sú všetky, kolego. Tvoje teorie není žádným zdrojem podložená, naopak všechny ostatní internetové zdroje uvádějí, že soul gem ještě v MCU představen nebyl.

webmaster
14.2.2017 | 20:23:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie