Avengers Strážci Galaxie Vol. 2 jsou třetím nejvýdělečnějším filmem roku

Strážci Galaxie Vol. 2 jsou třetím nejvýdělečnějším filmem roku

Strážci Galaxie Vol. 2 jsou třetím nejvýdělečnějším filmem roku

Strážci jsou v kinech již dvacet dní a za tu dobu se stihli vyšplhat na třetí místo. Do prvního dílu jim sice ještě pár milionů zbývá, ale tuto hranici překonají hravě. Star-Lord a jeho parta prostě ví, jak si mají získat pozornost lidí.


30 0
26.5.2017

Za dvacet dní si Strážci Galaxie Vol. 2 odnesli 742,4 milionů dolarů a posunuli se tak na třetí místo v rámci letošního roku. Aby měl film vůbec šanci překonat Krásku a zběsilé, musel by utržit další půl miliardy, což je pro film dosti nereálné číslo. Do kin navíc vtrhli pátí Piráti z Karibiku, kteří Strážcům budou konkurovat a patrně je i překonají.

Z Ameriky si film odnesl 310,9 milionů a ze zbytku světa 431,5 milionů. Do prvního dílu jim zbývá nějakých 31 milionů a v rámci série se momentálně drží na šestém místě. Občanskou válku film nepřekoná, ta se také drží nad jednou miliardou. První film svou částku sice vydělal za 175 dní a druhý za podstatně kratší dobu, ale výdělky teď budou pomalinku klesat. Reálně by film mohl vydělat něco kolem 850–900 milionů, dále se patrně nedostane.


Souhlasíte s finální částkou, kterou by film mohl utržit nebo podle vás vydělá daleko více či méně? Kolikrát jste byli na filmu v kině?

Diskuze /2

WolverineCzE

Ja mozna na to jdu do kina na Guardians of the Galaxy ve 3D a prej Pirati z karibiku SP dopadla dobře ale -za to obsazeni a dopadnuti Pirati z karibiku 4.

26.5.2017 | 14:14:47
FikinCZ

Piráti byli boží, hlavně ta potitulková scéna

29.5.2017 | 8:56:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy