Avengers Tom Holland a jeho Spider-Man v MCU nekončí: V plánu je další trilogie

Tom Holland a jeho Spider-Man v MCU nekončí: V plánu je další trilogie

Tom Holland a jeho Spider-Man v MCU nekončí: V plánu je další trilogie

Mysleli jste si, že to skončí filmem No Way Home a trilogie bude zakončena? Producenka filmu Sony se rozpovídala o další spolupráci s Marvel Studios a o plánech na další trilogii. Zřejmě můžeme být v suchu. Spider-Man v MCU zůstane ještě minimálně další tři filmy.

40 0
30.11.2021

Šušká se o tom již delší dobu, sice nejde o nějakou oficiální tiskovou zprávu, nicméně vše přiznala producentka studia Sony Amy Pascal. A když to přizná ona, co bychom chtěli víc? Pascal prohlásila, že snímek No Way Home není poslední spoluprací studia Sony a Marvel Studios. Obě studia budou kooperovat i nadále. Nyní dohoda čítala tři filmy a před námi jsou údajně další tři.

To obecně potvrzuje starší zvěsti, že obě studia se na svého Spider-Mana dívají jako na dlouhodobou investici, kdy chtějí diváky seznámit s jeho dospíváním na střední škole, studiem na vysoké škole a dost možná i učitelskou dráhou, na kterou jsme zvyklí z komiksů. Spider-Man tu tedy s námi bude ještě další roky a snad všem nyní spadl kámen ze srdce.


(Tom Holland může být vysmátý. Foto: Disney)

Důležité ale bude, na čem přesně se studia dohodla. Přeci jenom film No Way Home z trailerů vypadá jako rozlučkový film, kdy obě studia chtěli dát do filmu co nejvíce (a také do něj nacpat co nejvíce postav) jakoby se jednalo o jednu velkou rozlučku. Nesmíme zapomínat, že tu jsou i sólové projekty studia Sony, které zřejmě stále budou mimo hru.

A to, že tady máme multivesmír, nemusí vůbec nic znamenat. Na druhou stranu tady ale máme navrátilce Tobeyho Maguirea a Andrewa Garfielda. A opravdu máme tomu věřit, že se pánové vrací na jeden či dva filmy? Zvlášť v případě prvního Spider-Mana to spíše vypadá, že Maguire uzavřel se studii nějakou lukrativní dohodu. Ty nejbláznivější spekulace hovoří o pokračování původní trilogie alespoň ještě jedním filmem.

Ale to už jsou opravdu velké spekulace. Stoprocentně si musíme počkat, co se bude dít po No Way Home. Je dobře, že studia našla řeč už nyní. Na druhou stranu tady máme sílící pandemii po celém světě a nikdo neví, jak to zahýbá s finálními tržbami. A na peníze jsou háklivá obě studia. Pakliže může něco dohodu rychle zabít, tak to bude především chamtivost, naivita a přesvědčení, že každý to umí sám a lépe.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /10

Kubey

To som rád, že to takto dopadlo so Spidermanom, ale teraz ma zase zaujíma čo s Venomom, keďže je jasné, že ho budú chcieť spojiť so Spidermanom (určite neostane dlho v MCU svete), neskôr zase Spidermana s Kravenom atď, čo je ale v Sony vesmíre. No, som zvedavý, čo nakoniec vymyslia.

#3 Basim #4 percival2
30.11.2021 | 10:20:50
Ratemus

jako bych to tu neříkal několikrát…Collegee trilogy potvrzena a údajně je plně pod kontrolou Feigeho

30.11.2021 | 12:39:47
Basim

#1 Kubey: Možná jde o to že dvojka Venoma nepřekonala uspěch jedničky a to hlavně kvůli Covidu. Ale kvůli tomu se možná i domluvili a Imsomniac jim tvoří herní komunitu superhrdinů. Spiderman měl takový úspěch na PS4 a teďka bude spiderman 2 a Wolverine hry na PS. Jestli se jim ty hry povedou tak dostanou další hrdiny aby rozšířili marvels universe.

30.11.2021 | 13:33:29
percival2

#1 Kubey: Ale Venom má být v tomhle díle také. Viz potitulkovka Venom2

#5 Kubey
30.11.2021 | 13:43:26
Kubey

#4 percival2: Asi so tom zle napísal :D Je dosť pravdepodobné, že sa v NWH objaví aspoň v potitulkovej scéne, ale určite nebudú dávať Venoma, Kravena atď do MCU sveta, to by Sony potom zbytočne robili ten ich universe. Potom ale neviem ako bude fungovať Holland ako Spiderman v 2 odlišných vesmíroch :D Keďže by mal naďalej byť aj v MCU svete.

30.11.2021 | 13:57:49
akashko12

Ja som čítal, že pri nejakom rozhovore s Hollandom naňho padla otázka že ako to bude ďalej s jeho Spider-Manom a on na to odpovedal niečo v tomto zmysle: „Ak budem hrať Spider-Mana v 30tke (za 5 rokov), tak niečo v mojom živote robím zle.“ a potom tam rozprával že si chce od herectva nachvíľu oddýchnuť lebo už nevládze. Takže z toho mi vychádza že Holland robí vo svojom živote niečo zle :/. No som zvedavý ako to bude. Ja by som bol za ďalšiu trilógiu rád.

#7 ori #10 -Skinner-
redaktor
30.11.2021 | 18:41:09
ori

#6 akashko12: Mne vychádza že má ešte 5 rokov.

#8 akashko12
webmaster
30.11.2021 | 18:43:41
akashko12

#7 ori: Máš pravdu, teoreticky by sa to dalo stihnúť

redaktor
30.11.2021 | 19:42:41
beat

Myslím, že to bolo len zle interpretované a že tam má byť „len Spider-Mana“

1.12.2021 | 14:32:37
-Skinner-

#6 akashko12: Trilógia bude. Navyše Holland sa vraj vyjadril, že Spider-Mana nebude hrať pokiaľ nebude v MCU.

2.12.2021 | 18:04:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Spider-Man: No Way Home


Originální název: Spider-Man: No Way Home
Premiéra: 16.12.2021
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Kamera: Mauro Fiore
Hrají: Tom Holland, Zendaya, Marisa Tomei, Jacob Batalon, Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx, Alfred Molina, J.K. Simmons, Tony Revolori, Willem Dafoe, Benedict Wong, Martin Starr, J.B. Smoove a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy - Eternals

Reklama

Zajímavosti

Tom Holland promlouvá o možném zřeknutí se role někdy v budoucnu

Tom Holland promlouvá o možném zřeknutí se role někdy v budoucnu

Zatímco si studia Marvel Studios a Sony plácli na další trilogii a fanoušci jsou poměrně v suchu, Tom Holland samozřejmě ví, co to pro jeho hereckou budoucnost znamená. On v roli Petera Parkera nemůže zůstat donekonečna, což nyní už na veřejnosti přiznává. Máme se bát?

Reklama

Předchozí film

Eternals


Premiéra: 4.11.2021
Režie: Chloé Zhao
Scénář: Chloé Zhao, Patrick Burleigh, Ryan Firpo, Kaz Firpo
Hudba: Ramin Djawadi
Hrají: Gemma Chan, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lia McHugh, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff, Barry Keoghan, Dong-seok Lee, Kit Harington, Salma Hayek, Angelina Jolie, Harry Styles, Harish Patel, Haaz Sleiman a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

Galerie

Galerie