Avengers Trávení času doma kvůli koronaviru si můžete zkrátit zhlédnutím fanouškovského filmu inspirovaného Avengers: Endgame

Trávení času doma kvůli koronaviru si můžete zkrátit zhlédnutím fanouškovského filmu inspirovaného Avengers: Endgame

Trávení času doma kvůli koronaviru si můžete zkrátit zhlédnutím fanouškovského filmu inspirovaného Avengers: Endgame

Sedíte doma kvůli koronaviru a všechny filmy z MCU již máte najeté? Zklamalo vás odložení filmu Black Widow? Přinášíme vám alespoň částečnou náhradu od slovenských studentů, kteří se blýskli dalším projektem spojeným se světem Avengers. A dokonce se i něco užitečného dozvíte.

7 2
1.4.2020

Univerzity se už dlouho snaží získat propagačními videi nové studenty. Na technické univerzity se převážně hlásí spíše středoškoláci než středoškolačky. Jak tedy motivovat dívky ke studiu techniky? Mladí vědci a studenti mechatroniky z Fakulty elektrotechniky a informatiky STU se rozhodli navázat na svůj loňský fanouškovský film a natočili pokračování inspirované snímky Captain Marvel a Avengers: Endgame s názvem Pět kamenů mechatroniky: První Avengerka. Stejně jako minule je film plný speciálních vizuálních efektů a tak uvidíte i cestování říší kvant nebo Starkovy hologramy.

Pro účely filmu bylo také pomocí 3D tisku vytvořeno několik marvelovských rekvizit jako rukavice nekonečna, Lokiho žezlo, Mjolnir, Stormbreaker a podobně. Tvůrci se snažili být maximálně autentičtí, celý produkční tým včetně herců tak pochází z fakulty včetně samotné První Avengerky. Tato studentka mechatroniky spolupracuje také na celouniverzitním projektu STUBA Green Team, ve kterém se vyvíjejí a konstruují elektrické formule do mezinárodních soutěží. Ve videu tak nevidíme dublérku, ale Avengerka na formuli opravdu jezdí, přičemž se podílela i na její konstrukci.


Fanfilm prezentuje bakalářský studijní program Automobilová mechatronika na FEI STU BA. Klade důraz na nové studijní zaměření „Inteligentní technologie a systémy“ orientované i na moderní informačně-komunikační technologie a automatizaci v mechatronice.

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

monikash

Ta teplákovka je boží, vlastně starkovská. Ta by se šikla letos do termálek v Podhájské. ;-)

překladatel
1.4.2020 | 18:11:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie