Avengers Uvidíme ve Spider-Manovi Mary Jane?

Uvidíme ve Spider-Manovi Mary Jane?

Uvidíme ve Spider-Manovi Mary Jane?

Minulý týden nám bylo odhaleno několik informací o nepřátelích pavoučího muže. Tentokrát jsme se dozvěděli více o Peterově školském prostředí. Objeví se ve filmu Mary Jane a jakou spojitost bude mít ředitel Morita se bývalým členem Howling Commanda?


25 0
20.8.2016

Minulý týden jsme vás informovali o nových záporácích a nyní na povrch vyplavalo několik informací o Peterových spolužácích a učitelích. Server Wrap uvádí, že Michelle, kterou ve filmu hraje Zendaya je pouze krycí jméno pro Peterovu lásku Mary Jane. Jiné weby naopak tvrdí, že Michelle bude touto postavou pouze inspirována. Obě možnosti jsou dosti pravděpodobné, ale samozřejmě s sebou nesou vlnu hněvu kvůli změně vzhledu takto ikonické postavy. Mary Jane pak můžeme být i umělecké jméno a jako herečka si může začít barvit vlasy.

FOTO: Marvel Comics, Wikipedia


Další informace se například zmiňují, že si Kenneth Choi zahraje ředitele Moritu, potomka hrdiny z druhé světové války a člena Howling Commandos, kterého v předchozích projektech hrál. Propojení je to určitě zajímavé, podobné role se dočkal agent TrippletAgentů S.H.I.E.L.D.u, jehož děda také v jednotce sloužil.

Angourie Rice dostala údajně roli Betty Brandtové, Peterovy budoucí kolegyně z Daily Bugle a herci Selenis Leyva, Martin Starr, Tunde Adebimpe a Hannibal Buress si zahrají zaměstnance školy, u nichž známe pouze jenom příjmení. Ty nám mohou samozřejmě něco říct, ale strefit se vůbec nemusíme.

FOTO: Marvel Studios

Leyva má představovat Warrenovou, což může být ženská verze profesora Milese Warrera AKA zločince Jackala. Starrova postava se pak jmenuje Harrington, který může být založen na řediteli Rogeru Harringtonovi. Buress je coach Wilson a Adebimpe učitel Cobwell.

Casting studentů nám naopak prozradil pouze křestní jména: Tiffany Espensen/Cindy, Abraham Attah/Abraham, Isabella Amara/Sally, Jorge David Lendeborg Jr./Jorge, Michael Barbieri/Jason a Ethan Dizon/Tiny.

Neznámé role nadále zůstávají u Logana Marshalla-Greena, Michaela Manda, o němž se mluví jako o budoucím Carnageovi a Donalda Glovera, který by mohl hrát Milese Moralese, jenž byl podle něj kdysi vytvořen.

Jste rádi, že Marvel představuje tolik známých postav a staví si půdu pro budoucí příběhy nebo by se měli radši krotit? A jaký je váš názor na MJ?

Diskuze /33

Ratemus

To by nebylo Disney aby nebylo multi kulti…jen do toho, takovou postavu jako MJ udělat téměř černou…tleskám :-D prosím aby Jackie Chan hrál Normana Osbourna

20.8.2016 | 16:22:26
Haldukar

Strašně by mě zajímalo co by se stalo kdyby z postavy která je v komixech černoch udělali bělocha… Třeba Falcon, Luke Cage......

#4 Blackhand47XD
20.8.2016 | 18:14:31
Ratemus

ne asi, prostě nic, akorát Jada Pinket Smith by se na místě posrala

20.8.2016 | 18:39:40
Blackhand47XD

#2 Haldukar: V Cageovi bude první snad první černošská postava, ze které udělali bělocha a to je Shades.

webmaster
20.8.2016 | 19:31:33
Mesyas

jestli to bude Mary Jane tak budu mít další důvod zvracet…

#33 mechaniks01
20.8.2016 | 20:31:16
Stardos

Nechápu to odsuzování kvůli vzhledu.Není důležitější její hececký um, než její vzhled?

#8 Ratemus #9 Angi
20.8.2016 | 20:49:14
mops

vuuubec mi to nevadi, protoze ta herecka je moooooc pekna.

20.8.2016 | 21:59:11
Ratemus

#6 Stardos: je ale pokud je něco podle předlohy a je to známá postava tak at se radši drží předloh…jak by se ti líbil černej Frodo, sice černej ale herec talentovanej

#16 Stardos
20.8.2016 | 23:12:33
Angi

#6 Stardos: Jak píše Ratemus, třeba já se nesmířil ani s tím, že v seriálu Lost kingdoms je Uthred černovlasý a ne blonďák jako v předloze. Přitom jeho blond vlasy (tedy, že vypadal jako Dán) mu v knihách často posloužily k růzým léčkám, nebo infiltraci mezi Dány… a oni do hlavní role obsadí černovlasého moulu. Ani první epizodu jsem nedokoukal a to Cornwellovo dílu zbožňuju.

21.8.2016 | 8:15:17
Ratemus

ten Disney mi přijde že už to fakt přehání s tim svým multi kulti, Marvel to cpe do svých komiksů a do toho ještě prosahují do komiksů homosexualitu (muj oblíbený Iceman je teplej) no a samozřejmě ještě ten feminismus nesmí chybět…fakt čekám na to kam se to ještě posune......krásnej příklad je u MCU samozřejmě, černej Heimdall (seveřan) Ancient One jako žena, Mordo černoch, Valkyrie černoška, MJ černoška,nebo černej Human Torch…když je sakra nějaká předloha tak at se jí přizpůsobí, to přece není tak těžký......ještě jsem si vzpomněl na čerstvou TUlip kterou hraje Ruth Negga, WTF?

21.8.2016 | 8:23:31
Angi

Ono je to jednak tím, že do nich hučí neziskovky a dělají jim negativní kampaň v médiích. Zatlačí na sponzory, atp. a ti jsou všichni podělaní, aby nebyli nařčeni z rasismu, sexismu, homofobie a kdo ví čeho ještě. Třeba nedávno útočila nějaká neziskovka na Disney studio, že v jejich filmech v loňském roce (a ve SW obzvláště) je málo homosexuálů. Druhá věc je, že černošského, pardon, afroamerického původu je v Americe už snad 50% obyvatel a marketingově je třeba tomu hrdiny uzpůsobit, protože pokud polovinu trhu tvoří černoši, tak je třeba mít víc černošských hrdinů.

21.8.2016 | 8:29:07
Quinzel

Mary Jane neee, radši Gwen aby se z ní později stala Spider-Gwen, tak jak jsem to očekával u Amazing Spiderman, ale bohužel se tak nestalo…:-/

21.8.2016 | 10:11:36
Lee_CZ_

Je to vtipné jak všichni říkají „já nejsem rasista“, ale pořád budou mít plnou hubu keců, ale čech je prostě srab na to, aby přiznal, že je rasista a stále bude jen chodit kolem horké kaše :D Navíc stále kecy o nějakém multi-kulti jsou fakt směšné, zkuste si uvědomit, že ti lidi tu s námi žijí stejně dlouho jako my s nima a jsou součástí tohoto světa nespadli odněkud z marsu před pár lety. takže je úplně normální, že se ve filmech budou objevovat i jiní herci než pouze a jenom bílí :) Jde pouze o to, že prostě na roli se koná konkurz a bývají desítky uchazečů, co se takových velkých filmů týče a prostě oni z toho vyberou toho nejlepšího a hold se musíte smířit s tím, že i ten černoch umí hrát dobře (mi kupříkladu černý Heimdal nevadil, tu roli ztvárnil perfektně, takže mu není co vytknout) Navíc si uvědomte, že oni netočí filmy podle předlohy, ale pouze se jimi inspirují, MCU je prostě vlastní vesmír se svým příběhem, prostě jiný vesmír a oni si určují jak to v tom vesmíru bude vypadat. Jediné s čím jsem ochoten souhlasit, je že ty společnosti co se do všeho serou a ptají se proč tam nemají homouše, černochy, těhotné ženy a podobné blbosti a prostě dělají z komára velblouda a pak to nedělá dobrotu, prostě řeší banality. Prostě jak říkal Chris Rock na zahájení Oscarů, filmaření je doménou bílých stejně jako basketbal je doménou černých, ale nikdy jsem neslyšel, že by si nějaká organizace stěžovala, že v basketbalovém týmu je jen 1 běloch a ne více.

Mě třeba na té herečce vadí úplně něco jiného a to, že je to především dětská herečka, hrála hlavně v seriálech na Disney, tak si nejsem jistý jestli zvládne takovou roli, pokud s ní počítají trochu víc.

#15 funik #18 Angi
21.8.2016 | 11:45:25
Ratemus

no když si vezmu obsazení Thora 3 a Doctor Strange tak obsazení na Spidermana je jak z nějakého béčkového Asylumu.....je mi jedno kolik tam hraje černochů nebo žlutáků, to je mi jedno, mně sere to že předloha je nějaká.....at si mění malé postavy ale ty velké? to fakt se mám bát že další Iron man bude fakt ta černoška, nebo Hulk bude nějakej španěl?běloch je běloch stejně jako černoch je černoch, žid je žid a cikán je cikán, žádnej rom…no alespon že v tom Spidermanovi bude hrát Keaton a RDJ, tak to nebude takovej průser.....vsadím se že ty kurvy změní i Normana a Harryho Osborna, že to zase budou černoši a nebo nedej bože máma s dcerou

21.8.2016 | 12:38:12
funik

#13 Lee_CZ_: ono je problem že na konkurze su desiatky uchádzačov ale tam proste niesu multikulti, na konkurz idu ludia s výzorom ktorý vyžaduje spoločnosť na danu ulohu. Aj medzi čiernymi sú dobrý herci ale je ich poskromne. Navyše na začiatku nadavaš na ostatnych že su rasisti a nadavaju na multikulti-kulti a na koniec suhlasis, že tie multikulti spoločnosti nerobia dobrotu. Ďalej hovoríš o tom že s nami žiju rovnako dlho a že nespadli z vesmiru. No nespadli z vesmiru ale boli dovezený na lodiach a žiju s nami neaku dobu ale z historickeho hladiska je to chvíľa. A najväčšie problemi sú prave v tom, že černochov pchaju do historických období kde logicky nemaju čo robiť. Potom je ďalši skvost robiť surodencov rôznej farby pleti to už logika dostava solidne na frak. Ešte tu niekto splietal o 50% afroameričanov, čo je blbosť nieje ich ani 15% v 2010 ich bolo cca 13% takže to nieje kvôli tomu že by to bola neaka extremna trhova sila ale čisto kvôli tomu, že by to bol „rasizmus“ ich tam nedať.

K Mary Jane zatial nemam názor lebo som ju ešte nevidel v ničom hrať a kedže je to sučastnosť tak to že nieje beloška nieje až taky problem navyše vyzera celkom sympaticky, ale patrilo by sa aby si tie vlasi aspoň farbila na ryšavo. Samozrejme bolo by lepšie keby sa držali predlohy, ale mi s tým nič nespravíme takže si treba zvyknuť a počkať kým sa do spoločnosti vráti zdravý rozum a politická korektnesť už nebude viac ako pravda.

21.8.2016 | 12:48:07
Stardos

#8 Ratemus: Bylo by mi to jedno, já se totiž nekoukám, zda je postava podle vzhledu přesná, ocením spíše herecký talent.Pokud má být tmavší pleti, tak ať je, ještě bych pochopil, kdyby to byla černoška, ale má jenom trochu tmavší pleť.Btw, jak někdo uvedl, kdyby z černocha udělali bělocha, či kdyby z homosexuála udělali hetero, měli byste tyhlety řeči? Podle mě ne

#17 Elhonzo #20 Ratemus
21.8.2016 | 13:54:23
Elhonzo

#16 Stardos: Podle mě ano. Kdyby byl najednou Luke Cage běloch, tak bych nadával stejně jako když má být kupř. Mordo černoch.

21.8.2016 | 15:27:27
Angi

#13 Lee_CZ_: Podle dnešních definic jsem rasista a xenofob a nijak se tím netajím. Nikde jsem nepsal „Nejsem rasista, ale..“ Tak si strč svoji moralitu tam, odkud vyšly tyhle tvoje myšlenky a nic tady nikomu nepodsouvej.

#20 Ratemus
21.8.2016 | 15:30:34
Angi

Vlastně, v dnešní společnosti jsem na takové označení hrdý.

21.8.2016 | 15:30:56
Ratemus

#16 Stardos: tobě by nejspíš stačil černej Frodo, James Bond, bílej Martin Luther King nebo bílej Ali, černej hlavní hrdina sedmi statečných (Washington) nebo femisticky udělaní Krotitelé duchů nebo ženská verze Dannyho partáků, ale hlavně že jsou to dobří herci, fakt hovězí myšlenka tohle.....vem si že by udělali reboot Vetřelce a Rypleovou by hrála asiatka,
#18 Angi: taky jsem rasista a xenofob, teda podle dnešních trendů.....

#21 Stardos #22 Stardos #23 Angi
21.8.2016 | 16:32:09
Stardos

#20 Ratemus: Tak proč rovnou teda neobsadit do role blonďáka, který je jako párátko Justina? Však by odpovídal castingu.Pokud tam byli ti herci neschopní, tak to není její vina, že byla dobrá.A jde tu hlavně o ten princip, však je jen trochu snědější, však to není ani černoška, tak bude Mary Jane trochu tmavější.To už aby ti herci měli přesné pygmenty, pokud se chtějí účastnit castingu

21.8.2016 | 16:38:56
Stardos

#20 Ratemus: Btw, je opravdu zajímavé, že od vás „xenofobů“ jsem se nedočkal odpovědi, zda by vám vadilo, že z černocha je běloch a že z homo je hetero, podle mě tohle mluví za vše, takže označení je dle mého správné

#24 Angi #25 Ratemus #26 funik
21.8.2016 | 16:40:39
Angi

#22 Stardos: Ted jsem pro tebe měl napsan dlohý příspěvek, ale smazal jsem to. A proč? Protože už dávno mám za sebou fázi „dohadování se na netu.“ Nemám potřebu nikoho přesvědčovat, ani nikomu něco dokazovat.

21.8.2016 | 16:52:04
Ratemus

#22 Stardos: pokud je někdo v předloze homo a udělají z něj ve filmu hetero tak ano vadilo by mi to…a to samé z černocha kdyby byl běloch, také by mi to vadilo…samozřejmě jak ti tvuj mozeček nařídil tak jsi přeháněl s Justinem Biebrem, opravdu jsem nečekal že půjdeš takhle do extrémů, ale šel jsi, tleskám ti

21.8.2016 | 17:50:31
funik

#22 Stardos: Elhonzo ti odpovedal okamžite nasledne aj ďalší tak nekecaj hovadiny. Mne by tiež neboli povôli aj zmeny v opačnom garde, napríklad taký biely Black Panther by ma asi poriadne vytočil.

21.8.2016 | 19:02:44
pozitkar

Muheheheh zrzavá černoška a hrát to bude Rihanna, ne? :-D Nicka Furyho taky přebarvili, původně ho v telce hrál tuším (Hassel)Hoff :-) Je pravda, že Mary Jane má být zrzavá, takže se holka asi fakt bude jmenovat jinak.

#28 Blackhand47XD #29 MiqueEala
21.8.2016 | 21:52:56
Blackhand47XD

#27 pozitkar: Afroameričan Fury existuje už od komiksového vesmíru Ultimate, který vznikl kolem roku 2001.

webmaster
21.8.2016 | 22:01:45
MiqueEala

#27 pozitkar: Jenže Black Widow má být taky zrzavá… oni na to úplně kašlou :X já chci svou zrzku!

#31 pozitkar
21.8.2016 | 22:13:34
redaktor
22.8.2016 | 1:12:00
pozitkar

#29 MiqueEala: Njn, jak říkáme my šovinisti, pod rezavou střechou bývá vlhký sklep ;-)

#30 Vojtislav: To říkám, celá Rihanna :-D

#32 Lee_CZ_
22.8.2016 | 7:57:32
Lee_CZ_

#31 pozitkar: to nemá se šovinismem nic společného, jen se pozná znalý člověk s dobrým vkusem :D

22.8.2016 | 19:39:09
mechaniks01

#5 Mesyas: Tak kdyby měla zrzavé vlasy tak by mi to ani nevadilo ,protože by se alespoň trochu podobala Mary Jane

9.12.2016 | 15:50:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy