Avengers Venom si vezme inspiraci z komiksů Ultimate

Venom si vezme inspiraci z komiksů Ultimate

Venom si vezme inspiraci z komiksů Ultimate

Natáčení Venoma se pomalu blíží. Rková řežba bude dle nejnovějších zpráv čerpat z komiksů Ultimate a zahrne také jednu postavu z Brockova života. Udělali v Sony krok správným směrem? Ovlivní snad toto tvůrčí rozhodnutí názor fanoušků?


16 2
17.7.2017

Jak bylo řečeno dříve, Venom bude součástí jakéhosi rozšířeného univerza Marvelu, které nebude nikterak zasahovat do „klasické“ dějové linky. Aby tvůrci nemuseli řešit jakoukoliv spojitost se Spider-Manem, rozhodli se vzít si inspiraci z komiksů Ultimate. V této sérii není Venom žádným vesmírným symbiontem, ale uměle vytvořeným bio-oblekem. Pokud by přeci jen tvůrci chtěli mírně propojit pavouka s jeho nemesis, byl by oblek vytvořen jeho otcem, který spolupracoval s tím od Brocka.

Jak Brock získá Venoma je zatím záhadou. Příběh může být klidně inspirován i Agentem Venomem a symbiont by tak mohl patřit vládě jako další pokus o stvoření supervojáka. Potvrzené zatím je, že ve filmu uvidíme Brockovu ex-manželku Anne Weyingovou, která byla taktéž nositelkou symbionta. Její představitelce by mělo být mezi 25 a 32 lety. Krycí název filmu je „Antidote“ a natáčet se začne letos v září v Atlantě.


FOTO: Marvel Comics

Diskuze /10

beny100

tak uz ted sem nasranej zas nejaky oblek – symbiont je pravej venom, to samy mel amazing spiderman padousi jen obleky – rhino napr nechapu do ted

#2 -Skinner-
17.7.2017 | 19:15:18
-Skinner-

#1 beny100: Nechápem čo sa ti nepáči. Ultimate Venom je tiež symbiont akurát, že to nie je mimozemšťan ale človekom vytvorený bio oblek. A čo sa týka Rhina tak ten má v komiksoch tiež len oblek.

#4 dameo
17.7.2017 | 20:12:58
PecaCZE

Pořád lepší jak kdyby tam byl nějakej nezdařenej vědeckej pokus.

17.7.2017 | 20:18:06
dameo

#2 -Skinner-: Nevím, co vadí benymu100, ale mě na filmu o Venomovi vadí dvě věci. Tou první je, že bych raději viděl Venoma, jehož původ je mimozemský a tou druhou je, že mě film o Venomovi přijde úplně zbytečný. Chci Venoma, ale chci, aby byl součástí MCU. Jistě, tento Venom asi bude v MCU, ale oddělen od „hlavních filmů“. A já ho chci vidět ve filmech o Spider-Manovi, příp. v Avengers. Nebylo by špatné, kdyby v Infinity War letěli Avengers do vesmíru, včetně Petera, který by si na Zemi nechtíc přivlekl mimozemského symbionta. To samé platí o filmu Silver a Black. Úplně zbytečný film. Black Cat a Silver Sable jsou postavy ze Spider-Manova univerza. Proč je chtějí oddělit od pavouka, když k němu neodmyslitelně patří? Spider-Man má tolik zajímavých záporáků, ale obávám se, že v MCU uvidíme pouze pár z nich, protože většina dostane svůj vlastní film, nebo bude vedlejší postavou v některém z filmů Spider Univerza. I Kraven a Mysterio by se měli objevit v jednom z těch filmů. Znamená to, že je nikdy neuvidíme po boku Spider-Mana? Beztak to Spider Univerzum bez pomoci Marvelu dopadne jako Amazing Spider-Man.

#6 -Skinner-
17.7.2017 | 21:07:09
Ratemus

vždyt je to jasný že to je jen pro prachy, ždímačka peněz bez nějakého smyslu co by souvisel s MCU, zda na Venomovi bude logicky a dobře postaven Venomverze tak budu rád, ale takhle mi to přijde jen nuceně vytvořené pro prachy asi jako Piráti z Karibiku 5…za inspiraci Ultimates jsem rád, ta serie je skvělá a čím více inspirace Ultimate tím lépe…Agent Venom asi jen tak nebude jelikož Flash Thomson je ten pičusek z Homecumming co jakože šikanoval Petra…a přitom jejich fotři mají vytvořit Venoma :-D podle mě ve Venomverze nutně Spiderman být nemusí, ale může tam být jiná jeho verze, třeba Scarlet Spider, Kaine, Miles Morales, a bude klid.....

#10 DarthRevan
17.7.2017 | 21:30:13
-Skinner-

#4 dameo: Tiež tomu nedávam veľké šance ale ktovie možno to Tom Hardy potiahne sám. Tento film nebude v MCU ale Spider-Man sa môže objaviť v podobe Milesa Moralesa. Čo sa týka pôvodou Venoma tak Sony asi vybralo správne, kedže je ľahšie jeho pôvod vysvetliť ako vojenský experiment než, že je to mimozemšťan.

17.7.2017 | 21:33:45
beny100

no ale jakej koukal si na amazinga?? tam ten rhino no strasidelny, tak nejhorsi co mohly udelat je mu dat takovyhle oblek – a presne chce to venoma mimozemskyho – pak muzou udelat dalsi Rko s Carnagem a ne ze porad budou neco vyrabet

#9 -Skinner-
17.7.2017 | 21:35:32
mike83cz

Hehe… „Venom bude součástí jakéhosi rozšířeného univerza Marvelu, které nebude nikterak zasahovat do „klasické“ dějové linky.“ = „No nebude, ale neřekneme to úplně otevřeně, ať se nevztekaj…“ :)

17.7.2017 | 21:38:50
-Skinner-

#7 beny100: Rhino tam bol doslova na 2 minúty. Myslím, že v tedy ešte plánovali ďalšie filmy v ktorých by Rhino dostal iný oblek. Carnage existuje aj v Ultimate takže to nie je žiadny problém.

17.7.2017 | 21:39:05
DarthRevan

#5 Ratemus: Kaine by byl parádní.

webmaster
22.7.2017 | 21:28:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy