Avengers Známe hlavní herecké obsazení sólovky Black Panthera

Známe hlavní herecké obsazení sólovky Black Panthera

Známe hlavní herecké obsazení sólovky Black Panthera

Velkolepý panel Marvelu na nedávno skončeném Comic Conu uzavírají novinky z Black Panthera. Africký vládce si odbyl svoji premiéru v letním velkofilmu Captain America: Občanská válka a jeho vlastní sólovka ho čeká v únoru 2018. Kteří herci se připojí k hlavnímu představiteli Chadwicku Bosemanovi?


22 0
4.8.2016

Režisér filmu Ryan Coogler představil divákům vedle šéfa Marvel Studios Kevina Feigeho a Chadwicka Bosemana (T'Challa/Black Panther) tři nové hlavní postavy. Hlavního nepřítele krále Wakandy, kterým bude Erik Killmonger/N'Ja­daka, si zahraje Michael B. Jordan. Black Panther bude proti němu bojovat po boku své osobní stráže Dora Milaje. Její vůdkyně je Okoye, kterou ve filmu ztvární Danai Gurira. Druhou členkou stráže je Nakia, jejíž představitelkou bude Oscarem oceněná herečka Lupita Nyong'o.

Nové logo filmu Black Panther. FOTO: Marvel Studios


Právě poslední jmenovaná možná prozradila víc, než chtěla. Její rozhovor s internetovou stránkou Marvelu zachytil portál Collider, ve kterém Nyong'o odhalila detaily příběhu.

„Příběh Black Panthera bude – co mohu vlastně prozradit? – Vláda Black Panthera bude ohrožena dvěma nepřáteli, kteří se spolčí proti němu. Proto dostane Panther pomoc od CIA a Dora Milaje, aby se je spolu pokusili porazit.“

Zdá se tedy, že Killmonger si proti králi z Wakandy neporadí sám. Je dost pravděpodobné, že jeho zálohou bude Ulysses Klaw v podání Andyho Serkise, který se již mihl v druhých Avengers. Zmínka o CIA zase nahrává postavě Everetta Rosse z Občanské války, kterou hrál britský herec Martin Freeman. Oba však zatím nejsou v nadcházejícím filmu oficiálně potvrzeni.

Totéž platí i pro Winter Soldiera, o kterém nepadla na Comic Conu žádná zmínka. Po událostech z třetího Kapitána Ameriky se pro dobro všech nechal opět zmrazit a momentálně se jeho tělo nachází právě v bohatém africkém státě Wakanda.

Kevin Feige ještě dodal, že natáčení začne až po lednu 2017.

Diskuze /5

madhitman

Zajímalo by mě, jestli budou SJW nadávat, až budou všechny bílé postavy záporné nebo nebudou mít velký vliv na děj. :D

#2 CiboLM #5 pozitkar
4.8.2016 | 14:55:33
4.8.2016 | 15:43:48
Ratemus

no doufám že ten druhý bude Klaw

4.8.2016 | 15:45:53
Angi

S Winter Soldierem bych nepočítal. Já to zmrazení pochopil tak, že herce/postavu delší dobu neuvidíme.

5.8.2016 | 16:54:50
pozitkar

#1 madhitman: Pochopitelně je to rasistický film. Něco jako první filmy s Eddie Murphym. Všichni běloši jsou záporáci nebo hloupí :-D Ale je pravda, že jedna Pantherova strážkyně mohla být běloška a druhá asiatka … něco jako když na BBC zcela vážně diskutovali, proč není žádný člen královsko rodiny černoch …

5.8.2016 | 19:31:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy