Broker

Broker

Xandarský obchodník s kuriozitami, který se zajímal o koupi Orbu.

Sezóny 1
2014 - 2014

Informace

Celé jméno: neznámé
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: černá
Autoři postavy: Dan Abnett, Andy Lanning, Jim Cheung
Představitel: Christopher Fairbank
Poprvé se objevil v:
Force Works #15 (září 1995)

Filmy

O Brokerovi

Záhadný otrokář Broker měl jednou ve svém vlastnictví hrdinu jménem Century. Jednou mu však utekl a zapomněl na svojí minulost. Když si pro něj Broker přišel, podařilo se mu zajmout členy Force Works. Využil je, aby uzavřel dohodu s U.S. Agentem, přičemž se choval jako typický intergalaktický obchodník. U.S Agent jej obalamutil a místo Centuryho mu vydal jeho hologram. Následně mu usekli ruku, která držela zařízení ovládající jeho posluhovače. Když bylo zařízení pryč, otroci jej chtěli zabít, ale Century je zastavil. Brokera nakonec o nějaký čas později zavraždil sám.


Filmy, seriály a další média

Kromě komiksů a filmového světa MCU se Broker objevil v animovaném seriálu Strážci Galaxie, kde jej namluvil Kevin Michael Richardson. Broker se tam objevil v pěti dílech a na rozdíl od komiksů či filmového světa měl svůj obchod na Kdovíkde. Vzhled samozřejmě čerpal z filmového světa, podobně jako to tvůrci udělali u dalších postav z tohoto vesmíru.

Marvel Cinematic Universe

Broker byl obchodník z Xandaru, který jednoho dne kontaktoval Yondua a jeho tým Plenitelů, které požádal, aby pro něj sehnali Orb. Ten samozřejmě plánoval prodat dál, ale vše se změnilo, když mu předmět doručil Star-Lord. Mladý Plenitel mu vyzradil, že po Orbu pátrá také Ronan zvaný Žalobce, který byl znám jako nebezpečný fanatik. Broker proto koupi Orbu odmítl a Star-Lorda vyvedl ze svého obchodu. O nějaký čas později jej navštívil Yondu, aby zjistil, komu Orb plánoval prodat. Naposledy byl spatřen během bitvy o Xandar, kdy byl přítomen smrti Ronana rukou Strážců Galaxie.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejlepší postavy: Ant-Man

Reklama

Předchozí film

Black Panther: Wakanda Forever


Premiéra: 10.11.2022
Režie: Ryan Coogler
Hudba: Ludwig Göransson
Hrají: Letitia Wright, Lupita Nyong'o, Winston Duke, Angela Bassett, Danai Gurira, Martin Freeman, Tenoch Huerta Mejía, Michaela Coel, Florence Kasumba, Dominique Thorne, Curtis Bannister, Daniel Kaluuya, Isaach De Bankolé, Mabel Cadena, Hari Nef, Rebecca Quin, Gigi Bermingham, Grace Junot, Kamaru Usman a dalšíí 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Důležité články k filmu:

Tenoch Huerta neuměl před rolí Namora plavat
Rihanna nazpívala singl k filmu
První ohlasy na film Wakanda Forever
Jaký časový skok nás čeká ve filmu?
Jak dlouhý bude film?

Zajímavosti

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Ne každý herec chce zůstat v jedné roli do konce života. Zvlášť ten, co nemá o nabídky nouze. Chris Hemsowrth patří k áčkovým hvězdám Hollywoodu. A i když ho role Thora nesmírně baví, nyní sám přiznává, že jeho další výprava může být ta poslední. Proč tak najednou?

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama