Avengers Cameron Klein

Cameron Klein

Cameron Klein

Věrný agent S.H.I.E.L.D.u, který odmítl vstoupit do Hydry, což jej málem stálo život. Nakonec byl mezi Furyho vyvolenými, kteří pomohli zachránit nevinné obyvatele ze Sokovie.

Sezóny 2
2014 - 2015

Informace

Celé jméno: Cameron Klein
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Autoři postavy: Dan Jurgens, Jerry Ordway
Představitel: Aaron Himelstein
Poprvé se objevil v:
Captain America Vol 3 #32 (srpen 2000)

Filmy

O Cameronovi

Cameron je věrný agent S.H.I.E.L.D.u, který pracoval na postu technika. Je vnukem Stanleyho Kleina, který sloužil s Howling Commandos, Kapitánovým elitním týmem. Cameronův děda dokázal během bitvy v Ardenách odolat náporu nacistických sil, přičemž držel zraněné vojáky naživu. Právě kvůli svému dědečkovi se Cameron rozhodl stát se agentem. A stejně jako děda, tak i Cameron chvíli bojoval po boku slavného Kapitána Ameriky.


Mezi jeho nepřátele patří Brock Rumlow a Ultron.

Marvel Cinematic Universe

Mladý Cameron byl přítomen v Triskelionu, když započal projekt Insight. Jakmile Kapitán Amerika odhalil, že S.H.I.E.L.D. infiltrovala Hydra, Cameron odmítl spustit program Helicarrierů. Brock Rumlow, později známý jako Crossbones, Cameronovi vyhrožoval smrtí, ale agent odmítl uposlechnout rozkaz. Zachráněn byl Sharon Carterovou, která kopla do jeho židle, aby jej Rumlow nemohl zastřelit.

O rok později byl přítomen na Furyho záložním Helicarrieru, který pro něj spravoval ředitel Coulson. Fury s Hillovou rekrutovali Camerona, aby jim pomohl loď řídit, bylo totiž třeba evakuovat obyvatele Sokovie, jejichž město chtěl Ultron shodit z oblohy.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie