Avengers Darcy Lewis

Darcy Lewis

Darcy Lewis

Stážistka Jane Fosterové, která se spolu s ní a Erikem Selvigem vydala na výpravu pátrat po zvláštních kosmických jevech.

Sezóny 2
2011 - 2013

Informace

Celé jméno: Darcy Lewis
Výška: 1,61 m
Váha: 58 kg
Barva očí: modrá
Barva vlasů: hnědá
Představitelka: Kat Dennings
Poprvé se objevila v: Thor (2011)

Filmy

O Darcy

Jako studentka politických věd se Darcy stala stážistkou Jane Fosterové, která se zabývala zvláštními kosmickými jevy. Byla také jednou z prvních osob, která se dostala do kontaktu s Thorem z Asgardu a také prvním pozemšťanem, jenž jej úspěšně uzemnil. Stále jako stážistka Jane si Darcy poté pořídila vlastního stážistu jménem Ian, se kterým poté začala chodit.


Marvel Cinematic Universe

Darcy studovala politické vědy na Culverově univerzitě a brzy si získala stáž u astrofyzičky Jane Fosterové. Spolu s ní a doktorem Selvigem se vydala do Nového Mexika, kde skupina zmapovala sérii zvláštních jevů, jenž měly předcházet objevení červí díry. Z oblohy před ně najednou spadl muž, který si říkal Thor. Darcy se jej zlekla a omráčila jej paralyzérem. Skupina se následně s Thorem spřátelila, byť mu prvně nevěřila. Nakonec Thor získal zpět svou sílu a odletěl zpět do Asgardu.

Dva roky po Novém Mexiku si Darcy sehnala vlastního stážistku jménem Ian. S Jane začala v Londýně studovat konvergenci a opět se setkala s Thorem. S pomocí Iana pak dostala Selviga pryč z léčebny a společně porazili temné elfy, kteří sužovali Londýn. Ian v jeden moment zachránil Darcy život, díky čemuž se do něj zamilovala a dvojice spolu začala chodit.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Aztaban

@Ethan kvůli kozám :-D

27.8.2019 | 11:13:26
Hogo Fogo

Kozy

16.1.2018 | 23:16:00
Kothy

kocka ;)

26.6.2017 | 14:20:02
Ethan

Neviem prečo, ale veľmi som si ju obľúbil :D

6.6.2017 | 17:08:13

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie