Avengers Darcy Lewis

Darcy Lewis

Darcy Lewis

Stážistka Jane Fosterové, která se spolu s ní a Erikem Selvigem vydala na výpravu pátrat po zvláštních kosmických jevech.

Sezóny 2
2011 - 2013


Informace

Celé jméno: Darcy Lewis
Výška: 1,61 m
Váha: 58 kg
Barva očí: modrá
Barva vlasů: hnědá
Představitelka: Kat Dennings
Poprvé se objevila v: Thor (2011)

Filmy

O Darcy

Jako studentka politických věd se Darcy stala stážistkou Jane Fosterové, která se zabývala zvláštními kosmickými jevy. Byla také jednou z prvních osob, která se dostala do kontaktu s Thorem z Asgardu a také prvním pozemšťanem, jenž jej úspěšně uzemnil. Stále jako stážistka Jane si Darcy poté pořídila vlastního stážistu jménem Ian, se kterým poté začala chodit.


Marvel Cinematic Universe

Darcy studovala politické vědy na Culverově univerzitě a brzy si získala stáž u astrofyzičky Jane Fosterové. Spolu s ní a doktorem Selvigem se vydala do Nového Mexika, kde skupina zmapovala sérii zvláštních jevů, jenž měly předcházet objevení červí díry. Z oblohy před ně najednou spadl muž, který si říkal Thor. Darcy se jej zlekla a omráčila jej paralyzérem. Skupina se následně s Thorem spřátelila, byť mu prvně nevěřila. Nakonec Thor získal zpět svou sílu a odletěl zpět do Asgardu.

Dva roky po Novém Mexiku si Darcy sehnala vlastního stážistku jménem Ian. S Jane začala v Londýně studovat konvergenci a opět se setkala s Thorem. S pomocí Iana pak dostala Selviga pryč z léčebny a společně porazili temné elfy, kteří sužovali Londýn. Ian v jeden moment zachránil Darcy život, díky čemuž se do něj zamilovala a dvojice spolu začala chodit.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

kocka ;)

26.6.2017 | 14:20:02
Ethan

Neviem prečo, ale veľmi som si ju obľúbil :D

6.6.2017 | 17:08:13

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy