High Evolutionary

High Evolutionary

Vizionář, jenž má touhu neustále vše vylepšovat a předělávat. Jeho nejlepším výtvorem je Rocket Raccoon.

Sezóny 1
2023 - 2023

High Evolutionary je vizionář, který se zkrátka nedokáže smířit s věci a bytostmi tak, jak jsou a jak je stvořil sám Bůh. Jeho touhou je neustále vše vylepšovat i proti všem zákonům přírody. Jeho touha vše zdokonalit ho naprosto pohltila. Svůj božský komplex se mu příliš nedaří kočírovat, přesto si kolem sebe dokázal vytvořit stabilní partu lidí, která mu pomáhá uskutečnit jeho cíle.

Společně s organizací OrgoCorp vylepšuje nižší formy života a snaží se jim dát intelekt a jiné vlastnosti a schopnosti, které by za normálních okolností nebyli schopni nabýt. Takto experimentoval třeba na mývalech či tuleních. Dokázal je vylepšit, naučit je mluvit, řešit složité hádanky. Přesto nebyl High Evolutionary nikdy spokojený. Ve svém výzkumu pokročil dál a vytvořil celou řadu nových bytostí, které měly začít obývat jeho nový svět – kontrazemi.

Mezi výtvory tohoto blázna patřil i Rocket Raccoon, který disponoval unikátním mozkem. Jenže High Evolutionary se domníval, že mýval je pouze anomálií a jeho výzkum brzy přijde na to, proč je tak výjimečný. Jenže Rocket Raccoon uteče Orgocorpu právě včas a začne si žít svým vlastním životem. O několik let později se High Evolutionary dozví, že Rocket je stále naživu. Ihned se ho vydává hledat a chce přijít na to, proč je tak výjimečný.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Není to sice žádný revoluční záporák, přesto je dobře napsaný. Šel z něj strach, měl určitou vizi a cíl. A to někdy bohatě stačí. Jsem taky rád, že nedisponoval nějakými závratnými schopnostmi. Sice nebyl fyzickou překážkou pro naše hrdiny, ale přece každý záporák nemusí být nabouchanec.

webmaster, grafik
6.5.2023 | 14:14:58

Nejlepší postavy: Strážci Galaxie

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Zajímavosti

Studio údajně má náhradníka za Jonathana Majorse, od kterého se Hollywood začíná distancovat

Studio údajně má náhradníka za Jonathana Majorse, od kterého se Hollywood začíná distancovat

Hollywood neodpouští. Zvlášť v posledních patnácti letech. Byli jsme svědky několika kauz, kdy byla hercům ze dne na den zaříznuta kariéra. Jonathan Majors neprožívá zrovna nejlepší měsíc svého života a i on může přijít o dobře našlápnutou kariéru. Jaká by byla náhrada?

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama