Avengers Kačer Howard

Kačer Howard

Kačer Howard

Inteligentní humanoidní kačer, který byl exponátem ve Sběratelově muzeu na Kdovíkde.

Sezóny 2
2014 - 2017

Informace

Celé jméno: Howard
Barva očí: rudá
Barva peří: bílá
Autoři postavy: Steve Gerber, Val Mayerik
Představitel: Seth Green
Poprvé se objevil v:
Fear #19 (prosinec 1973)

Filmy

O Howardovi

Kačer Howard je postavou z parodujících a satirických komiksů, který navíc pochází ze světa mimo hlavní Marvel vesmír. Howard se vylíhl v Duckworldu, kde se inteligentní život vyvinul z vodního ptactva. S pomocí démona Thoga byl přenesen na Zemi, kde se setkal s postavami jako Man-Thing, Hellcow nebo Gingerbread Man. Chvíli vystupoval také jako Iron Duck, kdy svým „hydrantovým“ kostýmem fungoval jako parodie na Iron Mana.


Mezi jeho nepřátele patří zlatokopka Alexis, Sběratel, Doctor Reich, Gwenpool nebo Elf with a Gun.

Komiksy

Duckworld, kde se Howard narodil, připomínal Zemi v mnoha ohledech, kachny zde dokonce mluvily anglicky. Howard byl synem Ronalda a Henrietty, přičemž vyrůstal v New Storku. Již jako dítě věděl, že je nadmíru inteligentní, ale ostatní jej akorát šikanovali. Howard nakonec studium vzdal a vydal se na zkušenou. Ze svého světa zmizel s pomocí démonického Thoga, načež se objevil uprostřed Floridy v Nexusu všech realit, který střežil Man-Thing. Jeho prvním pozemským nepřítelem se stal Garko, the Man-Frog, na kterého narazil v Ohiu.

V Clevelandu si Howard snažil získat nějakou tu reputaci a místo u policie. Pro tento účel vystopoval Bessie, the Hellcow, kterou porazil, ale místo u policie nedostal. Do povědomí lidí se konečně dostal, když se stal kandidátem na amerického prezidenta, naneštěstí nezvítězil. Jeho archnemesis se nakonec stal Doctor Bong, jehož Howard vždycky porazil. Během jednoho z bojů mu vypomohl jistý Claude Starkowski, který se považoval za strůjce Iron Manova brnění. Pro Howarda stvořil speciální oblek s plamenomety a zařízením, které neutralizovalo Bongovy schopnosti.

S modelkou Beverly nakonec vyrazil zpět do svého světa, kde byla dívka považována za podivínku, kde se však moc dlouho nezdrželi a s pomocí Ducktora Strange odcestovali do klasického Marvel světa. Po propadáku jakým byl film natočený s pomocí George Lucase, jej Howard žaloval. Během Občanské války byl nucen se registrovat a po smrtí Watchera zjistil, že je zřejmě nejchytřejší bytostí z Duckworldu.

Filmy, seriály a další média

Howard the Duck se objevil v seriálech Ultimate Spider-Man a Hulk and the Agents of S.M.A.S.H., které jsou součástí stejného univerza. V roce 1986 byl o něm natočen celovečerní film, kvůli kterému se pak v komiksech soudil. Film byl diváckým i finančním propadákem, dočkal se však novelizaci i komiksové adaptace. Na poli videoher za něj bylo možné hrát v //Marvel: Avengers Alliance a LEGO hrách od TT Games.

Marvel Cinematic Universe

Kačer Howard byl jedním z živých exponátů, které byly součástí Sběratelova muzea na Kdovíkde. Nakonec se mu podařilo uniknout, když Sběratelova služebná ovládla Kámen nekonečna a muzeum zničila. Ještě před svým odchodem okomentoval Cosmovo chování, zatímco popíjel ze zeleného hrnku. O pár měsíců později byl spatřen na Contraxii, planetě plné nevěstinců, kde flirtoval s ženou ve vykřičeném domě zvaném Železný Lotus.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie