Korg

Korg

Blízký přítel Thora, se kterým naváže velice blízký čas po jejich společném čase v gladiátorské aréně na Sakaaru.

Sezóny 3
2017 - 2022

Korg je kronanský válečník, se kterým se poprvé setkáváme v gladiátorské aréně na Sakaaru, kde ho využívá lstivý Grandmaster. Korg je jednou z bojových lákadel pro diváky. Tam se koneckonců seznámí i s Thorem a mezi oběma vznikne poněkud zvláštní přátelství. Korg se svými kumpány pomůže Thorovi utéct z planety, čímž si vyslouží jeho následný vděk.

Korg ještě pomůže Thorovi dorazit jeho sestru Helu. Následně se z něj stane de facto Asgarďan, když dopomůže založit novou kolonii Asgarďanů na Zemi. Zúčastní se taktéž bitvy o Zemi proti Thanosovi. Když se Thor rozhodne Zemi opustit se Strážci galaxie, Korg se s ním vydává na spletitou jízdu vesmírem.


S Korgem se následně setkáváme i ve filmu Láska jako hrom. Tam Korg zčásti působí jako hlavní vypravěč, který převypráví důležité milníky života Thora a Jane Foster. Korg v tomto snímku také projde doposud svou největší proměnou, když ho rozdrtí svým bleskem Zeus. Z Korga zbude pouze hlava, ale nakonec si najde způsob jak dát do pohybu své kamenné tělo.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Taika :D

22.7.2022 | 0:41:50
tom99

Vtípný, úderný, přesný.

webmaster, grafik
12.7.2022 | 15:00:19

Nejlepší postavy - Thor: Love and Thunder

Reklama

Zajímavosti

První ohlasy na nového Thora: Zábava ve stylu Ragnaroku pokračuje

První ohlasy na nového Thora: Zábava ve stylu Ragnaroku pokračuje

Léto, sluníčko a krásné barvy. Teď je úplně skvělý čas a vlastně i výborná nálada vyrazit na nějaký letní film, který vás chytne za srdce a pobaví. A zdá se, že nový počin od Marvel Studios tuto myšlenku splňuje dokonale. Nový Thor. Love and Thunder se podle všeho povedl.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama