Avengers Laura Barton

Laura Barton

Laura Barton

Manželka Clinta Bartona, který je známý jako Hawkeye. Je matkou jeho tří dětí, přičemž žije poklidný život na venkově, jenž jim pomohl zařídit Nick Fury.

Sezóny 1
2015 - 2015

Informace

Celé jméno: Laura Barton
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Autoři postavy: Mark Millar, Bryan Hitch
Představitel: Linda Cardellini
Poprvé se objevil v:
Ultimates 2 #2 (březen 2005)

Filmy

O Lauře

Laura je manželkou Hawkeye a matkou jeho tří dětí. Svého manžela velice podporuje v jeho roli Avengera, především pak během Ultronovy krize. Aby nebyla vystavena nebezpečí, pomohl Fury Hawkeyeovi s vybudováním bezpečného sídla, které bylo mimo civilizaci a záznamy S.H.I.E.L.D.u. Postava vychází z komiksového vesmíru Ultimate, kde byla nakonec zavražděna zrádnou agentkou S.H.I.E.L.D.u.


Mezi její nepřátele patří Black Widow, která zabila ji i její děti.

Komiksy

Přestože měl Hawkeye vysoce nebezpečnou práci, rozhodl se založit si stabilní rodinu. První si našel přítelkyni jménem Laura, kterou poté pojal za ženu. Laura dala Clintovi tři děti, které pojmenovali Callum, Lewis a Nicole, jejíž jméno odkazovalo na jejího kmotra, Nicka Furyho. Hawkeye volal svojí rodině před každou misí, aby jim mohl říci sbohem, kdyby se náhodou nevrátil.

Uvnitř týmu Ultimates se však objevil zrádce, kterým byla Bartonova kolegyně Black Widow. Ta vedla tým zabijáků, kteří vnikli do Hawkeyova doma a pozabíjeli celou Bartonovu rodinu. Samotný Hawkeye byl lapen a vyslýchán, aby jim prozradil tajemství, která by mohla pomoci superarmádě v poražení Ultimates. Hawkeye za pomocí svých nehtů brzy unikl a zrádce odhalil. Lukostřelec poté Widow zabil, čímž svou rodinu pomstil.

Filmy, seriály a další média

Laura je hratelnou postavou v LEGO Marvel´s Avengers, hře založené na příběhu prvních dvou Avengers filmů. Postava zde slouží také jako zadavatel úkolů na Hawkeyeově farmě, která je jednou z navštivitelných lokací v samotné hře.

Marvel Cinematic Universe

Agent S.H.I.E.L.D.u Haw­keye se rozhodl založit si rodinu a Lauru pojal za svojí manželku. Protože byla jeho práce nebezpečná, pomohl ji Fury ukrýt, přičemž nezaznamenal jejich dům ani do dokumentů S.H.I.E.L.D.u. Pár měl dvě děti jménem Cooper a Lila, přičemž se jim poté narodil také Nathaniel. Když se Avengers utkali s Ultronem v Africe a byli poraženi, dovezl je Hawkeye do svého domu, aby si zde odpočinuli.

V soukromí mu pak Laura řekla, že je na něj pyšná. Zmínila také, že poznala rozdíl v části těla, kterou mu nahradila Helen Cho. Laura poté poslala Starka, aby jim pomohl opravit traktor, což jej dovedlo k Nicku Furymu. Skupina poté vyrazila do Koreji, před čímž se Clint se svou manželkou řádně rozloučil.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie