Avengers Mitchell Carson

Mitchell Carson

Mitchell Carson

Bývalý šéf bezpečnosti S.H.I.E.L.D.u, který neměl dobrý vztah s Hankem Pymem.

Sezóny 1
2015 - 2015

Informace

Celé jméno: Mitchell Carson
Barva očí: modrá
Barva vlasů: blond
Představitel: Martin Donovan
Poprvé se objevil v:
Marvel Team-Up Vol 3. #21 (srpen 2006)

Filmy

O Carsonovi

V komiksech byl Carson vysoce postavený agent S.H.I.E.L.D.u, který v patnácti zabil svého otce. Za vraždu jej nikdy nechytili a jemu se podařilo najít si práci. Ve S.H.I.E.L.D.u se stal součástí jednotky, která vzala do vazby Iron Maniaca, Starka z paralelního vesmíru. Později se z něj měl stát nový Ant-Man, ale oblek zmizel, když jej zkoušel agent Chris McCarthy. Chrise však zabila Hydra a obleku se zmocnil Eric O'Grady, třetí nejznámější Ant-Man.


Carson měl následně za úkol oblek najít a lapit toho, kdo jej ukradl. Během pronásledování byl na tváři těžce popálen, což jej napořád znetvořilo. Carson následně zjistil, kdo oblek drží a aby jej porazil, použil starší model. Místo toho, aby Ant-Mana přivedl ke spravedlnosti, začal jej mučit. Přiznal se mu, že je víc než agentem S.H.I.E.L.D.u a přiznal mu také, že zabil svého otce. Ant-Mana nakonec zachránil Iron Man, který Carsona odvedl do vězení.

Marvel Cinematic Universe

Ve filmovém světe poznáváme Carsona jako hlavu bezpečnosti S.H.I.E.L.D.u. V roce 1989 měl neshody s Pymem, který se rozhodl rezignovat po smrti své ženy a snaze ukrást mu jeho technologii ze strany Starka. Pym během konfrontace Carsona udeřil a S.H.I.E.L.D. opustil. Po pádu S.H.I.E.L.D.u bylo zjištěno, že Carson dělá s Hydrou.

V roce 2015 se s Pymem opět setkal, když mu Darren Cross nabídl tutéž technologii, kterou Pym odmítl kdysi dávno rozprodat. Zločinní bossové z celého světa nabízeli za oblek Yellowjacket jmění, ale Pym nalezl někoho, kdo mu pomohl celý projekt sabotovat. Carson se nakonec zmocnil jedné lahvičky s částicemi, ale byl vážně poraněn na tváři útočícími mravenci. Vystřižená scéna nám následně ukázala, že Pym Carsona navštívil a o částice jej připravil.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie