Avengers Sonny Burch

Sonny Burch

Sonny Burch

Obchodník s technologií na černém trhu, který si znepřátelil Hanka Pyma.

Sezóny 1
2018 - 2018

Informace

Celé jméno: Sonny Burch
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Představitel: Walton Goggins
Poprvé se objevil v:
Iron Man Vol. 3 #73 (prosinec 2003)

Filmy

O Sonnym

V komiksech figuroval Sonny jako předseda Cross Technologies, který byl kdysi zapletený s Obadiahem Stanem. O několik let později se vypracoval na podtajemníka akvizice, technologií a logistiky, který byl hlavním dodavatelem zbraní pro americkou vládu. Spojené státy americké zásoboval nejrůznějšími prototypy, ale když Stark odhalil svou identitu coby Iron Mana, došlo u něj k prozření. Jelikož Stark původně tvrdil, že oblek používá bodyguard, ztratil patent na zbroj, čehož se Sonny chytil. Jeho cílem nyní bylo překonat Starka coby dodavatele zbraní a získání pozice ministra obrany.


Ačkoliv bych zkušeným obchodníkem s mrštným jazykem, nebyl nijak zodpovědnou osobou. Nesnažil se ani testovat bezpečnost technologií, které se mu dostaly do rukou, což znamenalo možné problémy. Ke všemu zjistili, že je na ně Starkova technika stále moc pokročilá a chyby se průběžně začaly projevovat na bojišti, kvůli čemuž umírali lidé. S přibývajícími problémy za to odmítal nést zodpovědnost a spáchal sebevraždu.

Marvel Cinematic Universe

Sonny se ve filmovém světě stal ilegálním dodavatelem Pyma poté, co na něj byl po Občanské válce vydán zatykač. Ve skutečnosti neměl tušení, s kým to vlastně jedná, ale jednoho dne to vyšlo najevo. Hope měla vyzvednout součástku potřebnou ke stavbě kvantového tunelu, přičemž jí Sonny začal vydírat, aby s ním začala obchodovat. Když odmítla, vzal si její peníze jako kompenzaci. Po chvílí na ně Hope zaútočila v kostýmu Wasp, načež se objevila také Ghost.

Později vidíme Sonnyho, jak vyslýchá Luise a jeho společnost X-Con. Luisovi dali sérum pravdy, což z něj udělalo nezastavitelnou mluvící mašinu. Luis se nakonec dostal k tomu, co chtěli vědět a Sonny zavolal svému kontaktu v FBI o možné spolupráci. Ve městě nakonec došlo k honičce, kdy se Sonny dostal k Pymově zmenšené laboratoři a unikl až na trajekt. Sonny byl nakonec lapen a policie jej našla pod účinky jeho vlastního séra pravdy.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
DarthRevan

Skvělá postava i herec :)

webmaster
19.9.2018 | 19:38:01
Kothy

sympos

19.9.2018 | 17:29:38
Blackhand47XD

Gogginse mám rád, ale tahle role mu nesedla. :(

webmaster, grafik
19.9.2018 | 9:34:25

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie