Avengers The Other

The Other

The Other

Thanosův věrný společník, jehož monologem začíná i končí film Avengers.

Sezóny 2
2012 - 2014

Informace

Skutečné jméno: neznámé
Barva očí: žlutá
Barva vlasů: žádná
Autoři postavy: Joss Whedon, Zak Penn
Představitel: Alexis Denisof
Poprvé se objevil v: Avengers (2012)

Filmy

Avengers (2012)
Strážci Galaxie (2014)


O Thanosově služebníkovi

The Other byl vůdce Chitauri, jenž se stal Thanosovým věrným služebníkem. Lokimu poskytl svou armádu, aby mohl dobýt Zemi a přinést Thanosovi mocný Tesseract. Jednalo se u krutou bytost, která chtěla být neustále respektována. Jeho agrese a namyšlenost mu však přinesla smrt rukou Ronana, který taktéž nedokázal splnit Thanosův úkol a sám později zemřel.

Mezi jeho nepřátele patří Ronan a celý tým Avengers, který porazil jeho obrovskou armádu.

Filmy, seriály a další média

Mimo filmový svět Marvelu se The Other objevil ve videohře LEGO Marvel's Avengers od TT Games, která kopíruje dějovou linku prvních dvou filmů Avengers. Abyste mohli za postavu hrát, musíte nejprve splnit její úkol, který se nachází v Africe.

Marvel Cinematic Universe

S postavou se setkáváme ve chvíli, kdy již dávno slouží Thanosovi. The Other poskytl Lokimu armádu Chitauri, aby pro sebe získal Zemi. Na oplátku měl Thanosovi přinést Tesseract, jeden z Kamenů nekonečna. K jeho získání mu The Other ještě propůjčil Chitaurijské žezlo, které obsahovalo další z Kamenů. Loki však válku o Zemi prohrál a přišel o oba Kameny nekonečna. Tesseract byl přenesen do Asgardu a Kámen z žezla postupně doputoval až k Visionovi.

Další z Kamenů měl pro Thanose získat Ronan. The Other byl všemu opět přítomen, a když Ronanovým mužům před očima Kámen vyfoukl Star-Lord, nechal pro něj poslat. Ronan dorazil k Thanosově trůnu a The Other mu na místě začal vyhrožovat. Bylo to poslední, co udělal, jelikož jej Ronan zabil a následně zradil Thanose, když si chtěl Kámen nechat pro sebe.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie