Tommy Maximoff

Tommy Maximoff

Syn Wandy, kterého si Scarlet Witch vysní ve svém snovém světě ve Westviewu. Nechce se ale za žádnou cenu svých synů vzdát.

Sezóny 1
2022 - 2022

Tommy Maximoff je synem Wandy Maximoff a Visiona. Wanda porodila malého Tommyho společně s jeho bratrem Billym za poněkud hodně zvláštních podmínek. Tommy v průběhu času rostl jako z vody, takže zatímco sledujeme jeho narození, o pár minut později už je to drzý puberťák, který dělá svým rodičům potíže.

Tommy po svých rodičích zdědil nadpřirozené schopnosti, nebo spíše lépe řečeno po svém strýci Pietru Maximoffovi. Tommy tak má nadpřirozenou schopnost rychle běhat. Díky tomu si i se svým strýcem Quicksilverem náramně rozumí. Společně tak během Halloweenu ukradnou všechny sladkosti dětem ve Westviewu. Tommy je rozhodně pro každou špatnost.


Tommy a Billy byly bohužel pouze výplodem fantazie jejich matky Scarlet Witch. Když je nutné, aby Wanda vrátila vše do původních kolejí, o své děti přijde. Není ovšem připravená se jich nadobro vzdát, a tak hledá způsob jak se s nimi spojit. Pomocí Darkholdu vyhledá Tommyho a Billyho v jiném vesmíru, kde posedne jejich matku a snaží se syny získat zpět na svou stranu. To se ovšem nepovede a Tommy a Billy zůstávají s Wandou z jejich vesmíru.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejlepší postavy - Thor: Love and Thunder

Reklama

Zajímavosti

První ohlasy na nového Thora: Zábava ve stylu Ragnaroku pokračuje

První ohlasy na nového Thora: Zábava ve stylu Ragnaroku pokračuje

Léto, sluníčko a krásné barvy. Teď je úplně skvělý čas a vlastně i výborná nálada vyrazit na nějaký letní film, který vás chytne za srdce a pobaví. A zdá se, že nový počin od Marvel Studios tuto myšlenku splňuje dokonale. Nový Thor. Love and Thunder se podle všeho povedl.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama