Yelena Belova

Yelena Belova

Sestra Natashy, která se taktéž dostala do programu Black Widow. Má nejen komplikovaný vztah s Natashou, ale také i se zbytkem rodiny.

Sezóny 1
2021 - 2021

Yelena Belova byla stejně jako Natasha Romanoff opuštěna a vychovávána zcela jinou a novou rodinou, která jim byla přidělena. Natasha byla pro ní jako sestra, i když pokrevní sestry to nikdy nebyly. Yelena vyrůstala v pěkném prostředí Ohiu a jako malá ochutila pěkný život. Vše ale skončí jednoho dne, kdy je Yelena a Natasha předána do programu Black Widow.

V Červeném pokoji z nich Dreykov a jeho stoupenci vycvičí elitní agentky, které mohou převracet režimy, rozpoutávat války a také je ukončovat. Yelena Belova byla několik let Black Widow, ale následně odhalila spiknutí, které proti vdovám sám spiknul Dreykov. Vdovy jsou ovládány a díky jedné speciální látce Yelena procitne. Rozhodne se, že ale zachrání zbytek vdov, které jsou stále pod vlivem Dreykova.


Na to ovšem není sama. Když je Natasha na útěku před vládou Spojených Států, přidá se k Yeleně. Společnými silami se spojí se zbytkem své nepravé rodiny, kdy následně napadnou Rudý pokoj. Dreykova zabijí a zbytek vdov osvobodí od jeho vlivu. Yelena je tak ráda, že má opět svou sestru po svém boku. To ale netrvá dlouho, protože se Natasha obětuje ve filmu Endgame. Následně Yelena plánuje vykonat pomstu, protože tuší, kdo je zodpovědný za smrt její sestry.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Babylonian

Nejlepší postava filmu, naprosto zahanbila ScarJo.

30.8.2021 | 22:17:20
Kothy

kocka

22.7.2021 | 11:07:54
tom99

Jako postava se mi líbi. Pugh dobře hraje a na novou Black Widow se hodí :-)

webmaster, grafik
19.7.2021 | 18:27:44

Nejlepší postavy: Strážci Galaxie

Reklama

Zajímavosti

Studio údajně má náhradníka za Jonathana Majorse, od kterého se Hollywood začíná distancovat

Studio údajně má náhradníka za Jonathana Majorse, od kterého se Hollywood začíná distancovat

Hollywood neodpouští. Zvlášť v posledních patnácti letech. Byli jsme svědky několika kauz, kdy byla hercům ze dne na den zaříznuta kariéra. Jonathan Majors neprožívá zrovna nejlepší měsíc svého života a i on může přijít o dobře našlápnutou kariéru. Jaká by byla náhrada?

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama