Avengers Yelena Belova

Yelena Belova

Yelena Belova

Sestra Natashy, která se taktéž dostala do programu Black Widow. Má nejen komplikovaný vztah s Natashou, ale také i se zbytkem rodiny.

Sezóny 1
2021 - 2021

Yelena Belova byla stejně jako Natasha Romanoff opuštěna a vychovávána zcela jinou a novou rodinou, která jim byla přidělena. Natasha byla pro ní jako sestra, i když pokrevní sestry to nikdy nebyly. Yelena vyrůstala v pěkném prostředí Ohiu a jako malá ochutila pěkný život. Vše ale skončí jednoho dne, kdy je Yelena a Natasha předána do programu Black Widow.

V Červeném pokoji z nich Dreykov a jeho stoupenci vycvičí elitní agentky, které mohou převracet režimy, rozpoutávat války a také je ukončovat. Yelena Belova byla několik let Black Widow, ale následně odhalila spiknutí, které proti vdovám sám spiknul Dreykov. Vdovy jsou ovládány a díky jedné speciální látce Yelena procitne. Rozhodne se, že ale zachrání zbytek vdov, které jsou stále pod vlivem Dreykova.


Na to ovšem není sama. Když je Natasha na útěku před vládou Spojených Států, přidá se k Yeleně. Společnými silami se spojí se zbytkem své nepravé rodiny, kdy následně napadnou Rudý pokoj. Dreykova zabijí a zbytek vdov osvobodí od jeho vlivu. Yelena je tak ráda, že má opět svou sestru po svém boku. To ale netrvá dlouho, protože se Natasha obětuje ve filmu Endgame. Následně Yelena plánuje vykonat pomstu, protože tuší, kdo je zodpovědný za smrt její sestry.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Babylonian

Nejlepší postava filmu, naprosto zahanbila ScarJo.

30.8.2021 | 22:17:20
Kothy

kocka

22.7.2021 | 11:07:54
tom99

Jako postava se mi líbi. Pugh dobře hraje a na novou Black Widow se hodí :-)

webmaster, grafik
19.7.2021 | 18:27:44

Aktuální film

Eternals


Premiéra: 4.11.2021
Režie: Chloé Zhao
Scénář: Chloé Zhao, Patrick Burleigh, Ryan Firpo, Kaz Firpo
Hudba: Ramin Djawadi
Hrají: Gemma Chan, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lia McHugh, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff, Barry Keoghan, Dong-seok Lee, Kit Harington, Salma Hayek, Angelina Jolie, Harry Styles, Harish Patel, Haaz Sleiman a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU – již brzy

Nejlepší postavy - Shang-Chi

Reklama

Zajímavosti

První ohlasy na Eternals: Zřejmě se jedná o film, který bude rozdělovat publikum

První ohlasy na Eternals: Zřejmě se jedná o film, který bude rozdělovat publikum

Již příští týden si můžete moci zajít na film Eternals. Pokud stále váháte, zda do kina zajít, přečtěte si první ohlasy na film, které nejsou až tak pozitivní jako v případě jiných MCU filmů. Na druhou stranu se stoprocentně nejedná o žádnou katastrofu a je na co se těšit.

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Předchozí film

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings


Premiéra: 2.9.2021
Režie: Destin Daniel Cretton
Scénář: Dave Callaham, Destin Daniel Cretton, Andrew Lanham
Hudba: Joel P. West
Hrají: Simu Liu, Awkwafina, Tony Chiu-Wai Leung, Fala Chen, Florian Munteanu, Ronny Chieng, Michelle Yeoh, Meng'er Zhang, Benedict Wong, Andy Le a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU