Awake (Procitnutí)
82/100 - 39×

Awake(Procitnutí)

Policejní detektiv Michael Britten (Jason Isaacs) při autonehodě ztratil jednoho ze svých bližních. Kterého ale? Probouzí se střídavě do jedné ze dvou realit. V té červené s manželkou přišli o syna a psycholožka mu pomáhá uvědomit si, že ta druhá realita je jen snem, fantazií. V té zelené se obětí autonehody stala manželka a matka jeho syna a o neskutečnosti druhé reality Michaela přesvědčuje neméně přesvědčivý psycholog. Tyto reality se navíc podivně prolínají v detailech, které mu v konečném důsledku pomáhají v řešení případů.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot
cz sk
1.3.2012
6 240 000
42 minut

Poté, co detektiv Michael Britten po autonehodě opět nabyde vědomí, zjistí, že jeho žena Hannah tuto nehodu nepřežila, nicméně jeho náctiletý syn Rex ano. Michael se pokouší se s touto novou situací vyrovnat, nicméně, dříve, než se mu to povede, probudí se do světa, ve kterém naopak autonehodu přežila jeho žena a zemřel jeho syn Rex.

Od této chvíle tedy Michael žije ve dvou realitách. Aby jeho život získal na normálnosti, snaží se zaměstnat svou mysl prací, v obou realitách řeší různé zločiny a pomáhají mu při tom dva různí partneři: detektivové Isaiah „Bird“ Freeman a Efrem Vega.

Michaelovi se daří řešit zcela neřešitelné případy právě díky svému jedinečnému pohledu na svět, který mu umožňuje používat vodítka a důkazy z jedné reality k vyřešení případu v realitě druhé. Nad jeho duševním zdravím bdějí také dva různí psychologové, kteří mu byli přiděleni šéfem jeho oddělení, doktorka Evansová a doktor Lee.

Přečtěte si také <a href = „http://www.ed­na.cz/awake/no­vinky/probuze­ni-prvni-pruvodce-pilotnim-dilem.asp“>Průvodce pilotním dílem od <a href = „http://www.ed­na.cz/edna/au­tor.asp?autor=815“>A­raziela.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KroelH

Asi nejlepší pilot, co jsem kdy viděl :)

27.5.2012 | 21:12:35

Filtr seriálů
Reklama