Awake (Procitnutí)
82/100 - 39×

Awake(Procitnutí)

Policejní detektiv Michael Britten (Jason Isaacs) při autonehodě ztratil jednoho ze svých bližních. Kterého ale? Probouzí se střídavě do jedné ze dvou realit. V té červené s manželkou přišli o syna a psycholožka mu pomáhá uvědomit si, že ta druhá realita je jen snem, fantazií. V té zelené se obětí autonehody stala manželka a matka jeho syna a o neskutečnosti druhé reality Michaela přesvědčuje neméně přesvědčivý psycholog. Tyto reality se navíc podivně prolínají v detailech, které mu v konečném důsledku pomáhají v řešení případů.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní

S01E05: Oregon

S01E05: Oregon
cz sk
29.3.2012
3 180 000
42 minut

Michael figuruje na seznamu podezřelých v jeho vlastním případě poté, co se jeho nadřízené a psychologům přestanou zamlouvat jeho vyšetřovací metody využívající poznatků z jiné reality. Hannah uvažuje o tom, že se přestěhuje do Oregonu, aby mohla dál navštěvovat svou školu. Psychologové se snaží Michaela přesvědčit o tom, že by se mohl zbavit svého dvojího vidění světa tím, že by se přestěhoval z Los Angeles.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Furt se nemůžu zbavit otázky, co se děje s tím druhým světem, ve kterým právě není. To zamrzne ve spánku? Protože nemůže spát 12 hodin v kuse, natož klidně celej den. Což se rovná době, kdy něco vyšetřuje v tom světě/realitě, kde právě je.

7.8.2014 | 1:14:59

Filtr seriálů
Reklama